Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Добре бе, води, аре, ама то от десови кво друго да се очаква - с гласуване с по незнайно колко акаунта на човек в сигнал успявате да я пробутате до някое първо място, та тук ли няма да успеете да и изгласувате няколко гласа повече.

 

Аз все още апелирам някой да постне подробна статистика кой за кого и от какво айпи е гласувал в анкетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е така ще кажете.На крив .....друг и е виновен.

По скоро откъде толкова гласове за Гарга.Макс 5 виждам аз тук.Ама здраве да е.Реалността всички я виждат навън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, тази тема приключи, време и е да се затваря. Има паритет, който до довечера мога да изчистя с няколко ника, но това ще е статистическа грешка....

Като говорим за статистика: лайковете на "Добре дошла" са около 1200, тези на "В друг живот" - над 13 000...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е така ще кажете.На крив .....друг и е виновен.

По скоро откъде толкова гласове за Гарга.Макс 5 виждам аз тук.Ама здраве да е.Реалността всички я виждат навън.

 

Ахаха. Ахахахаха.

 

Нали млъкваше на тема гаргата? Нещо продължаваш да мелиш обаче.

 

Деса е харесвана само в тоя форум и то точно от такива елементи като теб, където уж ти е любимка, ама пишеш само за Камелия и нищо друго.

 

Ама така е, явно на някой му е много крив ... Иначе нямаше да е тука по цял вместо да се вдигне и да види че реално нещата седят по много по различен от рамания начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

[quote name='Lelqtian' date='23. May. 2016 г. - 20:49'

 

Деса е харесвана само в тоя форум

 

 

Като го написа ей това...дали сам си повярва.Само от 2 думи и ми става ясно за твоята обективност.Проблема на Кама е ,че е масово забравена ,излез и питай за двете и виж какво ще ти кажат. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

[quote name='Lelqtian' date='23. May. 2016 г. - 20:49'

 

Деса е харесвана само в тоя форум

Като го написа ей това...дали сам си повярва.Само от 2 думи и ми става ясно за твоята обективност.Проблема на Кама е ,че е масово забравена ,излез и питай за двете и виж какво ще ти кажат. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз да потретя- ти нали повече за Кама нямаше да пишеш бе?

 

Пък и нали уж беше на Табуретката фен? Що има да те вълнува има ли проблем при Кама, и какъв е той изобщо?

 

Изпбщо смени дрогичките и тогава яла ми приказваш за обективност ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовите се кефят на бан, с който са им то набили четвъртит, като "подуянски говеда" на изхвърлянето на ЦСКА при аматьорите.

 

Господа, Деса винаги ще си остане нещастница и винаги в сянката на кака Камс. Това диагноза, а не прогноза.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовите се кефят на бан, с който са им то набили четвъртит, като "подуянски говеда" на изхвърлянето на ЦСКА при аматьорите.

 

Господа, Деса винаги ще си остане нещастница и винаги в сянката на кака Камс. Това диагноза, а не прогноза.... :1000 (19):

 

Добър опит, но на фона на видеото на предната страница е по добре да замълчиш.Срам за музикалния бизнес е тая .

Диагноза:музикална бездарна гарга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветане, престани..виждаш, че вече не си интересен...има си тема за Деса и Кама, като има нещо отиваш там да пишеш.... :gun_bandana: Преслава се справи тази вечер много добре, браво на нея.. жалко, че не отиде на финала.. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

С риск да отнеса Бан, ще ти кажа нещо което искам да ти го кажа от много време !!!

 

 

Добре бе, бива ли да ви разбиват всякакви тук, и вие като мазохисти да искате още? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовите се кефят на бан, с който са им то набили четвъртит, като "подуянски говеда" на изхвърлянето на ЦСКА при аматьорите.

 

Господа, Деса винаги ще си остане нещастница и винаги в сянката на кака Камс. Това диагноза, а не прогноза.... :1000 (19):

Май май Кама остана в сянката на Деса и през 00 и 2 години по-късно. Така яко я комплексира Деса, че още си живеете и жалите по 02 с нея

 

А колко жалко беше като почна да се заяжда години наред с Преслава...та тя по това време не можеше да се дореди до Топ 5, че Преса все й беше трън...хайде при Деса бе разбираемо, вечно в сянката й, ама къде беше тръгнала да се мери с Преса...:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовите се кефят на бан, с който са им то набили четвъртит, като "подуянски говеда" на изхвърлянето на ЦСКА при аматьорите.

 

Господа, Деса винаги ще си остане нещастница и винаги в сянката на кака Камс. Това диагноза, а не прогноза.... :1000 (19):

 

И кое и е нещастното? Я се замисли, че Деси има всичко, а Камелия злоба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май и ти се изнерви.На прав път сме значи хаха.

Дай химна да чуем....потрес!

Кой ни разбива...дочко ли.Той е като оня на Екстра Нена :1000 (29):

 

Чувстваш се безпомощен.Личи ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли когато Фокс освирепя и в яростта си почна да качва снимки на Кучкова или някоя подобна и да пише, че било Деса от Брадъра :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли когато Фокс освирепя и в яростта си почна да качва снимки на Кучкова или някоя подобна и да пише, че било Деса от Брадъра :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Аз се притеснявам за него.После да ни тежи на съвестта.Камелия и парите дето му дава вече няма да имат мисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...