Jump to content



Online: Деси Слава - В друг живот


Препоръчани коментари

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз те разбирам добре, но не знам дали ти схвана моята идея. Аз години наред бях така към моята любима певица. Критичен - точно с идеята за максимален резултат, но някои нейни фенове не ме разбираха правилно и казваха: "Тоя па все няма угодия"... и се замислих, че са прави и че трябва да променя нагласата си. Музиката е създадена, за да ти носи усещане, не за да я подлагаш на анализи. Каквото е издадено, вече е издадено и е само твой избор дали ще намериш хубавото за теб в него... или ще го плюеш. Ако не ти харесва, просто не се насилвай и кажи, че не ти харесва и спри до там. На фона на други песни тази е доста добра. Обожавам баладите. Харесаха ми и новите песни на Галин, Димана, Борис Дали, Райна точно защото си личи, че не са направени случайно. Да, винаги може по-добре. Сега ако върнем лентата към стари мегахитове, сигурно пък ще открием пропуски я в текст, я в аранжимент. И все пак си остават хитове. Друго е вече дали ти въздействат. Тази песен ми е приятна. Нещата не са черно-бели, ние ги правим такива. Но виж, има други наистина безумни неща, дето с нищо не мога да ги оправдая - при тях не просто не е добре развита идеята, ами и няма такава. Тук не виждам нещо недопустимо или прекалено.

 

Разбирам какво имаш предвид, но според мен е важно да се дават мненията, да могат изпълнителите да имат feedback, за да се ориентират как да предлагат неща, които още повече да се харесат на аудиторията. И затова по принцип гледам да маркирам основните неща, не съм от тези, които ще се забавляват като изгрубяват да обиждат и така нататък, ако се е случвало по-груби изрази, значи наистина много трябва да ме е изнервило нещо как са го направили, не, че ми е приятно да се захващам да критикувам. Само че сред феновете на много изпълнители, има такива, които не разбират, че може това да е мнението на човека, който критикува градивно, за тях всичко е плод на хейтърство, вероятно има и изпълнители, които го приемат така, и като нагласата им е "я бягай ги тия хейтъри, те щото не ме харесват, затова, я да си слушам мойте фенове, те разбират" и се тъпче на едно място.

 

Иначе поздравления за нея, че не залага само на тупалки, в дългосрочен план според мен това се отплаща, защото на мястото на един дискотечен хит идва друг, но по-сериозните песни се открояват. Пожелавам ѝ все по-успешни такива, хубаво и за нея, и за жанра, и надявам се, все по-изпипани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми доста песента! Наистина не е толкова ударна като други балади, но има нещо много грабващо в нея. Изпята е страхотно, и си личи че е вложено много чувство. Френският рап е много яко вмъкнат. Това "мангава" наистина ти звучи леко странно в първия момент за такъв тип песен, но веднага ти се забива и искаш да си пуснеш песента отново.

Видеото е страхотно направено, браво! Малко фейса на Десито е странен, но това да е кусура :D

Радвам се, че има такъв интерес, дори се изненадох. Хубаво е че започват да се оценяват малко по-качествените песни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

След няколко слушания припева зарибява яко,според мен рапирането в тази песен е излишно.Много добро видео,макар да сме го гледали вече при Галка и Фики.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е страхотна, пее много емоционално и актьорската й игра е много сполучлива. Но партньорът й е много бездарен, безизразен, без грам чар и неандералско излъчване. Не може такава жена да има такива чувства към толкова невзрачен мъж. Иначе клипът е много як.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна песен, видеото е най-доброто в поп фолка от началото на годината... Първият път като я чух припевът не ми допадна много, но сега така ме зариби, да не говорим за бруталния текст на куплетите. Браво на Деси! Пичът много артистичен, супер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е готина песента, идеята, френския рап, видеото ... НО тоя цигански... Тотално вече ме отвръщава ... Циганизираха целия попфолк - толкова много песни с мангалски припеви. ... Само това е минус///

 

 

НО като песен не мисля,че ще стане някакъв мега хит. Годината до момента има само едно име - California.

Link to comment
Сподели в други сайтове

600 ХИЛКИ за 4 дни. Нека не стане мегахит... Калифорния хем е комерсиална песен и не гръмна 4ак така... Нека да е тайно е хита на годината до момента. 7 000 лайка и 222 000 гледания на премиерата си

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

600 ХИЛКИ за 4 дни. Нека не стане мегахит... Калифорния хем е комерсиална песен и не гръмна 4ак така... Нека да е тайно е хита на годината до момента. 7 000 лайка и 222 000 гледания на премиерата си

И за протокола- втория най-добър дебют тази година също е на Десислава именно с "В друг живот"- над 170 000 първото денонощие. Дори и "В твоите очи" дебютира с по-малко миналата година. :helpsmilie:

Деса отвсякъде доказа, че все още може да прави самостоятелни хитове и че дуетните такива не са само заради партньорите. Просто ти трябва подходящата песен, представена по подходящия начин. И актуалност, де... :whistling: Радвам се, че проектът й се оцени. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента яко ме беше зарибила.

Но влезнах да чета коментарите тука и вече дори не искам да си я пусна.

Десислава има най-гадните фенове евър.

Въпрос на гледна точка. Откакто Десислава е в Пайнер не спряхте да повтаряте колко е залязла, как се лепвала за актуалните, как старите й хитове не важали, как не можела сама да прави много гледания и хитове... А с всеки изминал ден тя опровергава почти всичко- не можем ли феновете й да се кефим на това без някой да започне да се оплаква, че сме ставали досадни? Все пак други сте тези, които не спирахте да я плюете, а в ситуации като тези не знаете какво да кажете освен да си измисляте нов вид заяждане към нея или към феновете й.

Тотално изкривени разбирания в този форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента яко ме беше зарибила.

Но влезнах да чета коментарите тука и вече дори не искам да си я пусна.

Десислава има най-гадните фенове евър.

нормално да ти е гадно

ЯНИ4КА и до 100 000 не може да ги докара :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е върхът! Над 50 пъти вече я слушам откакто е излезнала с качество. Страшно много харесвам баладите на Деси Слава, както бях написал с изключение на дуетите с Галена и Галин от "Най-неправилният мъж" не се беше случвало да ми хареса чак толкова много, ама супер много нейна песен. Имала е попадения, но не чак такива... Пет години по-късно отново имам нейна любима песен и то пак балада! :) Искаше ми се да се казва "Невъзможно щастие" тази песен, просто е великолепна.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мангааавааа тууут!! Продължава да се споделя яко във фейса! Толкова положителни коментари! Мачкай Десооо!! :notworthy:

Само преди 2 години си мислех, че е много трудно Деса да влезе в ТОП 3, а в момента е с най-харесваната балада и хит до момента с Галин! И дует на годината за 2015!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мангааавааа тууут!! Продължава да се споделя яко във фейса! Толкова положителни коментари! Мачкай Десооо!! :notworthy:

Само преди 2 години си мислех, че е много трудно Деса да влезе в ТОП 3, а в момента е с най-харесваната балада и хит до момента с Галин! И дует на годината за 2015!

Така е, но злобарите тук харесвали песента, но като отбележим успеха и, изведнъж я намразвали...

180 000 е направила втория ден от излизането си. Нима не е най-силната премиера на самостоятелно парче...

 

А засега Балада, Дует и най-гледана песен в тубата за 2016 не и мърдат. Само Галена и Янева и Джордан с Теди Александрова са потенциална конкуренция.... Но да видим дали ще гръмнат с 220 000 гледания и 7 000 лайка както Нека да е тайно.

 

И аз не съм очаквал чак такъв интерес. В най смелите си мечти съм я виждал със 100 000 на ден, но не с балада... Но ние с теб от миналата година се опитаме да ги светнем, че Деса ще ходи в . Сега са насрани некомпетентните потребители... Който слуша чалга от повече от 10 години, би знаел, че ДесиСлава е вечна и спада при нея се дължеше на липса на популяризиране и рядка продукция...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен и нищо повече... не успя да ме грабне.Липсва ми припев, това "мангава тут" не ми пречи, но ми е излишно.Френският рап е скучен.Клипа е много красив, но факта, че напомня на други 100... ммм някак ме отблъсква и ми пречи да го взема прекалено сериозно.Не виждам защо се превъзнасяте толкова, но както и да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...