Jump to content



Online: Деси Слава - В друг живот


Препоръчани коментари

То бива да отричаш, ама чак да кажеш па, че "НЯМА НИЩО ОБЩО"??? Колко сляп трябва да си?

 

Иначе песента е уникална, просто уцели Десислава този път. Всичко е супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И според мен няма общо с клипа на Галка, който е също много силен. ИСка ви се, ама и двете са 4ерпили идеи от световни клипове. ДесиСлава е направила една модерна версия на My all - Maryah Carey

Има 4ерпена идея от Рики Мартин.

 

Стига сте си въобрАзявали. ДесиСлава 4ерпи от Галено единствено стимул за ка4ествени проекти. А Галена колко е 4ерпила от ДесиСлава - да не ви връщам в миналото

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но не мога да не оценя иронията, че в деня на сблъсъци между хиляди цигани и българи в Раднево точно Деси Слава пуска песен с припев на цигански. :bn:

Което не е ли своеобразно послание към тях и символ за равенство пред вселената :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност признавам, че току що гледах за първи път клипа на Галена и Фики..И това с огъня и дъжда не го бях гледал! И да, наистина има общо, но идеята в клипа на Деса е по-изчистено направена..Никой не е открил топлата вода, тея неща са от световни клипове и за малкия пазар в България се правят наистина много качествени продукции у нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес от Сф до Бургас не съм я спирал и точно мангава тут как го пее ме побърква, особено финала.

След като от изключително гнуснната Хабиби с най-мазното изпяване всички направиха мегахит, би трябвало да се припознаят и в тази песен, лишена обаче от цигански отсвир и орнаментика.

Никой не скачаше на Казваш, че ме обичаш или на Кажи ми, сега явно няма за какво да се хванат някои хора и циганската част им е "проблемът".

 

Когато гледаш клипа и слушаш песента въздействието е още по-силно.

 

Обаче е голяма кучка - пее за Зарко, а снима новия 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес от Сф до Бургас не съм я спирал и точно мангава тут как го пее ме побърква, особено финала.

След като от изключително гнуснната Хабиби с най-мазното изпяване всички направиха мегахит, би трябвало да се припознаят и в тази песен, лишена обаче от цигански отсвир и орнаментика.

Никой не скачаше на Казваш, че ме обичаш или на Кажи ми, сега явно няма за какво да се хванат някои хора и циганската част им е "проблемът".

 

Когато гледаш клипа и слушаш песента въздействието е още по-силно.

 

Обаче е голяма кучка - пее за Зарко, а снима новия 😂😂😂

 

За това е най-добрата! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цял ден я слушам и стигнах до извода, че това Мангава, мангава тут е най-якото в песента + гласа на Деси. А и другото беше, че същите тези вокали, които споменах преди малко ги пее Силвър. На него ми прилича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цял ден я слушам и стигнах до извода, че това Мангава, мангава тут е най-якото в песента + гласа на Деси. А и другото беше, че същите тези вокали, които споменах преди малко ги пее Силвър. На него ми прилича.

Точно, но мен много ме кефи и френския рап. Уникално креативно е и праши песента новаторска не само за жанра. Даниел Ганев е дал линк към профила на момчето, което го е изпяло. Не е краден, което си е постижение да не се вземе на готово

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно, но мен много ме кефи и френския рап. Уникално креативно е и праши песента новаторска не само за жанра. Даниел Ганев е дал линк към профила на момчето, което го е изпяло. Не е краден, което си е постижение да не се вземе на готово

Значи не е Силвър. Наистина е похвално, че не е крадено, както си мислех в началото аз. Клипа мога да го гледам 100 пъти, много ми въздейства, адския е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото вече е на началната страница на Ютуб! :Vishenka_05: Отдавна ми се искаше да видя самостоятелен клип на Десислава там. Макар че напоследък не съм много сигурен дали там винаги излиза само най-гледания клип, но за този така или иначе си знаем, че е най-гледания. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото вече е на началната страница на Ютуб! :Vishenka_05: Отдавна ми се искаше да видя самостоятелен клип на Десислава там. Макар че напоследък не съм много сигурен дали там винаги излиза само най-гледания клип, но за този така или иначе си знаем, че е най-гледания. :D

 

И аз много се радвам, определено това ще стане голям хит! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото вече е на началната страница на Ютуб! :Vishenka_05: Отдавна ми се искаше да видя самостоятелен клип на Десислава там. Макар че напоследък не съм много сигурен дали там винаги излиза само най-гледания клип, но за този така или иначе си знаем, че е най-гледания. :D

Ако си регистриран потребител на Ютюб, ти дава на началната страница най-гледаните от ТЕБ видеа през определен период най-отгоре, в това число и канали. Така например на мен ми дава В друг живот, Всички народни песни на Глория и Завиждайте на Галя, и други, които не съм спирал да слушам последните 1-2 седмици.

А ако нямаш регистрация и влезеш без, то тогава не знам как стоят нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако си регистриран потребител на Ютюб, ти дава на началната страница най-гледаните от ТЕБ видеа през определен период най-отгоре, в това число и канали. Така например на мен ми дава В друг живот, Всички народни песни на Глория и Завиждайте на Галя, и други, които не съм спирал да слушам последните 1-2 седмици.

А ако нямаш регистрация и влезеш без, то тогава не знам как стоят нещата.

Даам, знам, аз говоря за варианта без да си логнат. "В друг живот" си е на началната страница, най-гледан си е. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се изумявам в тоя форум как все на някои хора им се търси под вола теле - кой открил топлата вода, в колко клипа имало огньове...

И да се е вдъхновила от някъде, голям праз. Важното е, че песента е хубава и клипът е ок. Мангава-та придава екзотика, френският също създава колорит.

Не се ли натоварвате с някакви постоянни сравнения, сходства и т.н.? Наслаждавате ли се изобщо на някоя песен, или всичко ви се изразява в сметки някакви и критики? Плюете това, а се радвате на полюциите на "кралиците" Яница и и Александрова.

И без това вече рядко ни се предлагат добри песни като едно време, а специално тази е и преживяна, което не я прави просто ей така пусната помежду другото. Ревете за качествени песни, а като ви ги предложат, все нещо има за доизкусуряване. Ей разглезен народ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се изумявам в тоя форум как все на някои хора им се търси под вола теле - кой открил топлата вода, в колко клипа имало огньове...

И да се е вдъхновила от някъде, голям праз. Важното е, че песента е хубава и клипът е ок. Мангава-та придава екзотика, френският също създава колорит.

Не се ли натоварвате с някакви постоянни сравнения, сходства и т.н.? Наслаждавате ли се изобщо на някоя песен, или всичко ви се изразява в сметки някакви и критики? Плюете това, а се радвате на полюциите на "кралиците" Яница и и Александрова.

И без това вече рядко ни се предлагат добри песни като едно време, а специално тази е и преживяна, което не я прави просто ей така пусната помежду другото. Ревете за качествени песни, а като ви ги предложат, все нещо има за доизкусуряване. Ей разглезен народ.

 

Лайк!

Не съм фен на никоя нито антифен за да харесвам моето и да оплювам другите. Гледам и слушам проект и визия. Все едно коя е, важен е продукта, който предлага. Ако го направи нескопосано ще я критикувам, дори да е Лейди Мадона! И обратното. Пораснете!

 

Клипът е страхотен, малко готик стил, песента е с малък текст, трябваше още пеене.

Ако всички вземат този проект за пример и оставят мазнотиите и чалгиите прости с "мачкащи" глупави текстове, жанра е спасен.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не скачаше на Казваш, че ме обичаш или на Кажи ми, сега явно няма за какво да се хванат някои хора и циганската част им е "проблемът".

 

Това мислех да не го коментирам, ама след като се настоява.

 

При мен лично проблемът не е езикът, нито пък е от хейт, аз я харесвам и искам да прави добри и успешни неща.

 

Просто е елементарно, тъпо, изтъркано. В колко песни вече ще ги слушаме мангава, тут, манге, три думи научили певиците и тва е. Като тухлената стена от "мазето на Пайнера", дето я гледахме в не знам си колко клипа, такива емоции провокира за мен.

 

И са различни неща?! "Казваш, че ме обичаш" е кръчмарска песен, на нея отива, на тази не пасва особено с цялостната емоция.

 

Аз се изумявам в тоя форум как все на някои хора им се търси под вола теле - кой открил топлата вода, в колко клипа имало огньове...

И да се е вдъхновила от някъде, голям праз. Важното е, че песента е хубава и клипът е ок. Мангава-та придава екзотика, френският също създава колорит.

Не се ли натоварвате с някакви постоянни сравнения, сходства и т.н.? Наслаждавате ли се изобщо на някоя песен, или всичко ви се изразява в сметки някакви и критики? Плюете това, а се радвате на полюциите на "кралиците" Яница и и Александрова.

И без това вече рядко ни се предлагат добри песни като едно време, а специално тази е и преживяна, което не я прави просто ей така пусната помежду другото. Ревете за качествени песни, а като ви ги предложат, все нещо има за доизкусуряване. Ей разглезен народ.

 

Не мислиш ли, че това е супер грешно мислене, трябва ли да се задоволява човек с посредственото? По принцип говоря, ясно е, че макар и осран в припева, проектът на Деси Слава е доста добро ниво. Разбира се, че трябва да се мисли точно в другата посока, винаги какво може да се направи още, за да се подобри. Точно заради това мислене чалгата е така сега, защото все не се доизпипва. Певиците си измислят оправданието "няма да откриваме топлата вода", защото така е по-лесно, изисква по-малко мислене и труд, феновете им го възприемат и айде. Я хубава мелодия, ама елементарен текст, я хубав текст, ама вземано от не знам си къде, добра песен, ама липсващ или тъп клип, хубави песни, ама не се старае за участия. Нямало да я откриват. Ами защо пък да не я откриете? И ако ще има вдъхновение от чужди идеи, вместо да се опитват да докарат същото, да я вземат като основа, да доразвият и да се превърне в нещо ново.

 

В случая ме дразни, че възможността песента да се развие с повече мисъл и творчество в припева е пропусната, за да се повтарят едни две думи, повтаряни и в предишен неин хит, за да запомнят по-лесно хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евтинджос клипче. Кифленско заснемане. Компрексарска стилистика, поради срам от формите на тялото, които са покрити в неадекватната си част от бяла рокля. Очевидно и Деса акцентира върху балкона, в стил "Ивана" от последните 10 години, защото друго няма върху какво. Видно Фатме държи да си снима за спомен всичките гаджета, а после да реве за тях, когато си погледне графика и какво получава на касата в Пайнер като трохи. Всички знаем, че това никога няма да стане хит, но пък не е лошо като пълнеж за албум. При липсата на добра музика, трябва да се примири и дори това да заснеме. Напъни големи, резултатът ще е никакъв. Остава само да демонстрира активност, друго на хоризонта за нея няма. И без това хонорара не мърда, кариерата в пълен застой, имиджа покрай Брадъра отиде в коша и всички знаем защо. И да коментирам друго, няма да има смисъл, дори циганските акценти в текста. Да пуска следващата, това няма живот повече от 1 месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я изтърпях. Превъртях на три места, не чух нищо запомнящо се, освен някаква мангалщина. Ч*кия. Аранжорът си е направил та*ак с певицата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мислиш ли, че това е супер грешно мислене, трябва ли да се задоволява човек с посредственото? По принцип говоря, ясно е, че макар и осран в припева, проектът на Деси Слава е доста добро ниво. Разбира се, че трябва да се мисли точно в другата посока, винаги какво може да се направи още, за да се подобри. Точно заради това мислене чалгата е така сега, защото все не се доизпипва. Певиците си измислят оправданието "няма да откриваме топлата вода", защото така е по-лесно, изисква по-малко мислене и труд, феновете им го възприемат и айде. Я хубава мелодия, ама елементарен текст, я хубав текст, ама вземано от не знам си къде, добра песен, ама липсващ или тъп клип, хубави песни, ама не се старае за участия. Нямало да я откриват. Ами защо пък да не я откриете? И ако ще има вдъхновение от чужди идеи, вместо да се опитват да докарат същото, да я вземат като основа, да доразвият и да се превърне в нещо ново.

 

В случая ме дразни, че възможността песента да се развие с повече мисъл и творчество в припева е пропусната, за да се повтарят едни две думи, повтаряни и в предишен неин хит, за да запомнят по-лесно хората.

Аз те разбирам добре, но не знам дали ти схвана моята идея. Аз години наред бях така към моята любима певица. Критичен - точно с идеята за максимален резултат, но някои нейни фенове не ме разбираха правилно и казваха: "Тоя па все няма угодия"... и се замислих, че са прави и че трябва да променя нагласата си. Музиката е създадена, за да ти носи усещане, не за да я подлагаш на анализи. Каквото е издадено, вече е издадено и е само твой избор дали ще намериш хубавото за теб в него... или ще го плюеш. Ако не ти харесва, просто не се насилвай и кажи, че не ти харесва и спри до там. На фона на други песни тази е доста добра. Обожавам баладите. Харесаха ми и новите песни на Галин, Димана, Борис Дали, Райна точно защото си личи, че не са направени случайно. Да, винаги може по-добре. Сега ако върнем лентата към стари мегахитове, сигурно пък ще открием пропуски я в текст, я в аранжимент. И все пак си остават хитове. Друго е вече дали ти въздействат. Тази песен ми е приятна. Нещата не са черно-бели, ние ги правим такива. Но виж, има други наистина безумни неща, дето с нищо не мога да ги оправдая - при тях не просто не е добре развита идеята, ами и няма такава. Тук не виждам нещо недопустимо или прекалено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евтинджос клипче. Кифленско заснемане. Компрексарска стилистика, поради срам от формите на тялото, които са покрити в неадекватната си част от бяла рокля. Очевидно и Деса акцентира върху балкона, в стил "Ивана" от последните 10 години, защото друго няма върху какво. Видно Фатме държи да си снима за спомен всичките гаджета, а после да реве за тях, когато си погледне графика и какво получава на касата в Пайнер като трохи. Всички знаем, че това никога няма да стане хит, но пък не е лошо като пълнеж за албум. При липсата на добра музика, трябва да се примири и дори това да заснеме. Напъни големи, резултатът ще е никакъв. Остава само да демонстрира активност, друго на хоризонта за нея няма. И без това хонорара не мърда, кариерата в пълен застой, имиджа покрай Брадъра отиде в коша и всички знаем защо. И да коментирам друго, няма да има смисъл, дори циганските акценти в текста. Да пуска следващата, това няма живот повече от 1 месец.

 

Не знаех,че пълнежите правят по 400 000 гледания за 3 дни. Фейсбука ми се пръска от споделяния на песента, такова нещо не е било от Хабиби насам.

И тоя клип ако е евтинджос, не знам Добре дошла и Дай го двйно какви са. То бива злоба и комплекси, ама чак пък такова оплюване на чуждия труд не е нормално. Пий си хапчетата, че да не ти стане нещо от злоба и мъка. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е няма такъв финал, изпяване, завършване на фразите💜

Особено се радвам, че пак докара криза на някои хора, а фейсът се пръска 😁

 

Мангаваа, мангаваа, мангавааа тут 😻

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...