Jump to content



Online: Деси Слава - В друг живот


Препоръчани коментари

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ясна е формалата... серджио плюс боже прости, но ако погледнем... клипът е много състоятелен. Идеята и реализацията е уникално добра. Песента не е лоша.

 

Едва ли ще е супер хит, но е много силен проект.

 

Гласецът на Деса спасява винаги положението. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да повтарям кое от къде е чопнато. Манджа с грозде е положението, но най-противно от всичко е циганският. Съвсем съсипва иначе не лошата песен. :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра е песента , даже доста ми хареса . Клипа е добре заснет с много добри сцени, но са подбрали малко кадри , идва доста постен .

Като цяло , доста добро попадение :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва песента, не ме дразни мангавата и нямам проблем, че го е пяла. Клипа ми изглежда недоразвит и няма кулминация, паузата е прекалено дълга и скучна може би.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно много ми харесва. Очаквах стандартна балада в обичания поп стил на Десислава, а получих нещо още по-различно и новаторско- някои може и да не схванат за какво говоря, но други ще го направят. Песента е страхотен експеримент- точно каквото всичките й фенове искаме от нея!

Клипът е най-добрият, излизал тази година! Десислава е ослепителна и с двете визии... А Благой е най-хубавото й гадже досега... :1000 (29): Той ли пее в припева и френската част, някой знае ли?

 

Новаторско??? Познат бийт с цигански припев??? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Но...Гласът на ДесиСлава е способен да превърне дори и най-голямото клише в потенциален хит - не може да й се отрече...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новаторско??? Познат бийт с цигански припев??? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Както казах и в Скандалите, не е само припева. Цялата песен си е нещо доста различно. Отличава се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е добър,но да го изкарване за най-хубав за тази година е глупаво,има много добри кадри,но е прекалено постен ,а да не говорим приликите с на Галя.

Песента ми харесва,ако беше без Мангава тут,щеше да е по-хубава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално погледнато песента е хубава, страшно много ми харесва българския текст, но мангава-та някак си... не знам и аз. Очаквах много повече.

 

Чух я няколко пъти и съм почти сигурен, че ще се хареса масово, но аз съм критичен и с няколко промени би могло да ми е сред любимите песни за тази година!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Началото веднага личи, че е от песента на Jason Derulo, припевът пък по схемата на тази на Sergio, дразни ме как едно, че не си отива така, второ, абе за кой път ще слушаме само три думи от тоя език - мангава, тут, манге и евентуално още някоя, да бяха избрали нещо поне по-малко клиширано, че и натрапчиво звучи. Клипът е доста впечатляващ, френският рап е супер, едновременно проектът е на добро ниво и осран, къде е продуцентът да ги коригира тези неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли значение, какъв е езика.. може би ако беше на ХАмерикански, нямаше да се ''реве'' толкова!

Песничката си е супер, нежна с приятен текст.Да, не е нещо нечувано, но пък напомня за време, в което песни като тази бяха МЕГА хитове и всичко беше по приятно за слушане, а в случая и за гледане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента като звучене прилича на десет други. Клипа е краден от тук и там..

Като цяло нищо интересно. Десислава от както е в Пайнер с нищо не се отличава. Слива се с масовката. Язък за старите и проекти. Толкова бяха добри и различни а сега пълни бози.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...