Jump to content


Online: Крум-Ала бала


Препоръчани коментари

Крумче явно вече не крие, че е педераст.. Какви са тези визии, направо ме втрещи- мега е гнусен. Песента изобщо не ми хареса, никакъв шанс да си я пусна пак.

Просто всичко в тая компания е пародия-като им погледнеш клиповете, минеш през еднаквите песни и стигнеш до потресаващите изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитал се е да копира Галин, но друсайки кючеци с тия покъртителни визии се е получило комично. Иначе песента е малко по-различна като за Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крум само дето челна стойка не направи вече. Всичко е пробвал. Няма да му се получи така. Защо е това драпане...

Да си бе стоял в поп музиката. Нещо превъртя това момче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче жалко за иначе супер яката музика, не ми хареса как се е получила в негово "изпълнение" и като текст.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто всичко в тая компания е пародия-като им погледнеш клиповете, минеш през еднаквите песни и стигнеш до потресаващите изпълнители.

А си мислехме, че ще е достоен конкурент на Пайнер...

 

За да не съм типичен хейтър дадох шанс на този музикален опит и го изгледах/изслушах докрай (макар че като почна първият припев вече ме бяха изгубили).

Не се научиха да показват голотата по красив, а не парантийски начин тия чалгаджии.

Музиката е покъртителна, не знам какво ѝ харесвате. Накърпени няколко типа звуци, които през 20 секунди се сменят и всеки по-несвързващ се с предишния. Текстът пробива дъното - люти чушки, поемане WTF?!

 

И защо Крум вече не се откаже? Тъжно е. И Галин е позьорче, но на него поне му се получава, а на Крум си му личи, че се пъне, но до там.

 

Палец надолу и никога повече се надявам да не съм свидетел на това "НЕЩО".

 

:mf_surrender:

 

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина музика. По-добре е от песните на Галин, например. Не виждам нищо скандално в клипа, нещо различно показва като танц. Предният беше неприятен наистина.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли смисъл да се пише коментар? :mf_surrender: :shit:

 

Оцата и Крум са приятели и ако това е най-доброто което е измайсторил за него... Оцко да заминава пак за Македония, че тук нещата въобще не му вървят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пхахахаха Бор Чвор?! :lol:

Крум може ли да стане по-противен? Галин с неговите движения и муцки е цвете пред този! :wacko:

Музиката и аранжимента наистина са ОК и са приятни за слушане. Обаче изпяване, текст и клип са толкова зле....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката и аранжимента са страхотни, Крум, текста и клипа - повече от ужасни. Само Мартина е хубавото в клипа. А и май някой копира Галин, а? Мебелна къща "Явор" и това "Как съм ти навит с тотален хит" хахахаха, все едно слушам "Влизам ти навит - пуснах ли ти хит". Изобщо не ми харесва, направо да се отказва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...