Jump to content



Online: Емилия ft. DJ Цеци Лудата Глава - California


Препоръчани коментари

Жестока е, веднага ми хареса. Видеото има добри моменти, но лъха на Люси и като цяло не е мн добро...Галена от тази песен щеше да направи брутално видео.

Все пак браво на Емилия, няма слаба песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз мисля пък, че по време на снимките Емилия е разбрала, че е БРЕМЕННА. Пайнера много густо ще му стане и тя, и Галена евентуално временно да го лишат от някоя друга пачка...

 

От постовете й цял ден така излиза, ще е супер ако си роди още едно детенце. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотален хит! Текста размазва, а по мое мнение това е и най-добрия клип на Емилия, ако не се окаже краден от някъде, просто клип на годината.. идеята с боулинга е мега свежарска.

Браво Емо, пак сцепи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега избухваща песен!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От постовете й цял ден така излиза, ще е супер ако си роди още едно детенце. :Vishenka_05:

Сега видях какво е писала за рождения й ден. Май наистина е бременна. Галена и Джена май също искат, на Пайнера лошо ще му стане...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва много , става ... но за Емилия е слабо . Клипа нещо ми евтинее , а тоя Цеци е пълен смешко .

Иначе тя в много яка , особено накрая във ваната .

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОХ, ЕМО <3

Видеото и за мен е едно от най-добрите й, единствено ме дразнят кадрите накрая с млякото?!, те са ми излишни и грозни, но всичко друго е ТОП!! Надявам се да стане голям хит, изброяването на градовете е много зарибяващо, та то ще е един от основните фактори за популяризирането и запомнянето на песента...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Култ не ми прозвуча много обещаващо, но крайният вариант определено е добър. Единственото, което и се струва по-слабо е текстът на места, но ми е ясно, че е правен, за да се запомни лесно, така че не я упреквам. Много ми харесва изпяването, както и клипът- оригинални неща са вкарали. Лудата глава също ме радва как се раздава в клипа. Остава да видим дали ще се одобри масово песента и ще стане хит. Заслужава го според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро парче, поредното силно на Емилия. Тя върви бавно, но славно нагоре. Няма слабо при нея и този път отлична работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много впечатляващ проект, надхвърли ми очакванията многократно докато очаквах бозата на Лияна... Видеото е може би най - доброто в кариерата и! Много разчупена, свежа и секси, а не по скоро дървена и нежна както сме я виждали до сега! Текстът с денс музиката го превръща в тотален хит, най - доброто за сега в чалгата за 2016та! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че както каза някой, докато други се бутат и бият за награди, Емилия ги мачка с всяка следваща песен, нищо че не е от награждаваните. Винаги съм и се възхищавала колко готин човек е и как не пада на ниското ниво на колежките си, а си работи здраво, изкарва яките парчета и тя си е доволна и феновете и са доволни, и си се пуска стабилно по клубовете, без значение, че няма "извънземни" скъпарски клипове и 10932093 награди. А, да - и сто милиона гледания на клиповете.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е резачка! Браво на Емилия. Бях сигурен, че ще е така още от чутото по БТВ.

Припевът е веднъж! Страшен заряд има. Клипът също е интересен за Емилия. Има провокация и то голяма а аз не съм свикнал да виждам такава от нея.

Браво за идеите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока е, веднага ми хареса. Видеото има добри моменти, но лъха на Люси и като цяло не е мн добро...Галена от тази песен щеше да направи брутално видео.

Все пак браво на Емилия, няма слаба песен!

Точно, Люси си е оставил ръцете навсякъде. Дори кадрите с танците са супер статични и скучни. Липсва динамика в тоя клип. И жалко за негро визията, защото не е с толкова добри кадри, колкото се афишираше.

 

И подобно на "Генерал" на Анелия тук също има фактическа грешка в текста - Калифорния е щат, останалите изброени са градове.

Кофти е като правят компромиси с текста само колкото да се пее нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...