Jump to content



Кои изпълнители имат най-добро отношение към феновете си?


Препоръчани коментари

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Валя е уникална просто , такова внимание обръща ,че просто не е истина , Преслава също ми направи доста добро впечатление.Най-лошо впечатление ми направи Бони държи се супер надигнато с всички , както и Теди Александрова!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ми направи яко впечатлени какъв пич е!

Колко е земна и колко близка я чувстваш като човек.

Бях на две нейни участия в рамките на една седмица и ме помнеше макар, че за първи път ме беше виждала, а дискотеките бяха пълни до дупка и тя бе заобиколена отвсякъде. После си споделихме няколко думи и много ме впечатли колко дружелюбна е.

 

Росица Пейчева също е много добра. Имаше участие в Испания и беше там за 2-3 дни а организаторите не бяха подготвили нищо да разгледа, и заедно с мъжа й, аз и двама приятели ги разкарахме да разгледат Памплона следващия ден. Готина мадама е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана, Галена и Емилия! Наистина, тези трите не са забравили откъде са тръгнали и въпреки грандиозните си успехи през годините, никога не са си позволявали надменност, винаги усмихнати, народни, весели. За това и трите са сред любимите ми певици, много е важно за мен изпълнителя да има добро отношение към почитателите си, в крайна сметка те са това, което са заради нас, колкото и трАвиално да звучи. :3fdb8960598fa63e:

 

Фики, колкото и да не го харесвам вече, също е с много добро отношение към феновете си, въобще не се държи надменно. Десислава също, но за нея нямам кой знае какви наблюдения...

 

 

Най-лошо и надменно отношение според мен - Андреа, Константин, Глория, като третата поне може да си го позволи защото е наистина голяма звезда, обаче другите двама...

 

P.S - Сетих се и за Джена, изключително надменна е в последните години, няма да забравя 2014 на турнето как едно момче я хвана за рамото да се снимат, а тя му махна ръката и така се снимаха, на 2 метра разстояние. :hahaha: Това не е единствения случай, още много подобни знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи добро отношение? Всички имат добро отношение, но все пак и те са хора, и на тях може да им се спи, да са нервни, да имат проблеми... Не може така да се лепват етикети само защото някой е отказал снимка/автограф. Все пак всеки си има своите проблеми както казах и не може винаги да са с голямата усмивка и супер дружелюбни. Като категоризирате някой, че има лошо отношение към феновете си, това какво означава- че с никой никога въпросната певица не се е снимала ли? Поставете се на тяхно място все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С много добро впечатление съм останала от Емилия, два пъти съм била на нейно участие и се държа страхотно. Същото мога да кажа за Елена Паришева, навремето като пееше, много човешко и мило отношение показа. За другите изпълнители нямам наблюдения, не съм имала желание да разговарям с тях след участията им.

Иначе що се отнася до Глория, тя се държи добре когато на нея и е добре, когато има камери и когато става въпрос за определени фенове. В противен случай без да се замисли може да те прати да мреш в кофата.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка си има дни, но не зная защо някой въобще очаква отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, Джена, Деси Слава, Емилия и колкото и да не ми се иска, не мога да си кривя душата, Камелия и тя се държи много добре с феновете си.

Редактирано от preslavarocks
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка си има дни, но не зная защо някой въобще очаква отношение.

Защото всичко е диалог, феновете са отражение на изпълнителя и защото е важно да си човек, тъй като си станал нещо благодарение на хората.

По темата: Глория много пъти се е държала добре, след участие винаги е на линия, в някои случаи е оставала и по 15-20 минути да си говори с нас. Но като не е в настроение, си личи. А и нека не гледаме само участията, а и какво поднасяш на публиката си - отношението към себе си е отношение и към аудиторията.

Допада ми и поведението на Райна, Емилия, Нелина, Тони Дачева, Вероника, Рени, Джина Стоева, Гергана.

Най-надуто - Алисия, Мария, Андреа, Преслава. Най-неадекватно - Десислава, Анелия.

Всеки си е с настроенията като цяло, нормално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моята среща с Глория, когато тя бя най-отдалечена и най-оплювана, премина по-добре от колкото аз самият си го изпросих.

Бях си внушил, че трябва да се обръщам към изпълнителите по истинското им име, та така и направих с Галя. На което тя отговори "А! Защо Галя? Аз съм Галя само за приятели и роднини. За феновете съм Глория." И си помислих, че до там с мен и с автографа ми (бях на 14 г.), но пък беше много любезна след тоя коментар, разписа ми плакта и ме прегърна за снимка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие феновете на Преслава нормални ли сте? Тук не се гласува за любима певица, а за най-добро отношение. Ето ви една достя интересна статия:

 

Преслава се наду и отказва всякаква комуникация с феновете, бесни са почитателите й, пише HotArena.net. Фолк певицата тотално е променила отношението си към почитателите и се е самозабравила. Последното доказателство за това стана явно по време на участие на фурията. Тя реагира по крайно невъзпитан и възмутим начин, когато един от феновете й излезе на сцената, за да й подари цвете. Преслава едва пристъпи да вземе розата, за да отбие номера, разказват присъствали на купона. И освен това, както е видно от снимката, тя просто гледа на другата страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие феновете на Преслава нормални ли сте? Тук не се гласува за любима певица, а за най-добро отношение. Ето ви една достя интересна статия:

 

Преслава се наду и отказва всякаква комуникация с феновете, бесни са почитателите й, пише HotArena.net. Фолк певицата тотално е променила отношението си към почитателите и се е самозабравила. Последното доказателство за това стана явно по време на участие на фурията. Тя реагира по крайно невъзпитан и възмутим начин, когато един от феновете й излезе на сцената, за да й подари цвете. Преслава едва пристъпи да вземе розата, за да отбие номера, разказват присъствали на купона. И освен това, както е видно от снимката, тя просто гледа на другата страна.

Айде бе, какво разправяш 1000%20(29).gif

А и ти гласувал за Галка, къде я срещна? На даскало може би? :3fdb8960598fa63e:

Ето едно и за теб, от любимата ти HotArena

 

Галена към фен: Момченце, ще ти се стъжни животът!

 

 

 

По темата: Срещала съм се с Глория, Анелия и Камелия отблизо.

 

Анелия е някак странна 1000%20(29).gif , Глория леко студена и отдръпната, а Камелия е страшен пич наживо. 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

С мен Глория винаги се е държала повече от добре. И при първата ни среща и при последната. Явно то си е до човека. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...