Jump to content



Галена: Дайте наградата на Пайнера, за шеф на годината


Препоръчани коментари

Няма как да го напиша по-добре ! Напълно съгласен съм с поста .

Само накрая това за Галена не е много така . Галена никог не е влизала в скандали , още повече тя да го създава . А можеше на няколко пъти да влезе в такъв с Преслава , още 2011 трябваше . Но Галя е душичка , за това и се качи на главата онова толбухинско говедо .

Сашо, да - в публични скандали не влиза, макар че можеше, но на ниво Зад кулиси и Галя играе долно на много в Пайнер, всеки го знае. Нека лакеите й не отричат. Но както казах така действа всяка, дърпайки чергата за себе си. Не е място да давам примери тук. Всичко е въпрос на влияние на силните на деня. Ивана е спирала много кавъри, за да ги направи тя. Преслава също с доста машинации изкара 2009-2011. Андреа прецака доста хора, които искаха и плащаха за Кости, но тя даваше повече и взимаше всичко. И така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ако имате нещо да разказвате, го разказвайте. Ако само ще подхвърляте кокала и повтаряте "вие само ако знаехте какви ги е вършила тази", по-добре не пишете изобщо. :gun_bandana:

Аман от многознайковци, дето с нож трябва да им се вадят думите от устата. Ако ще разказвате, го правете като хората. Достатъчно умници има в този форум, мислейки се за звезди с тайна информация, за да наникват още.

Като знаете за керливите ризи на някоя, вместо да подхвърляте колко знаете, го разкажете в прав текс! На никой не сте интересни да ви се моли да разкажете, ако не го разкажете направо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, да - в публични скандали не влиза, макар че можеше, но на ниво Зад кулиси и Галя играе долно на много в Пайнер, всеки го знае. Нека лакеите й не отричат. Но както казах така действа всяка, дърпайки чергата за себе си. Не е място да давам примери тук. Всичко е въпрос на влияние на силните на деня. Ивана е спирала много кавъри, за да ги направи тя. Преслава също с доста машинации изкара 2009-2011. Андреа прецака доста хора, които искаха и плащаха за Кости, но тя даваше повече и взимаше всичко. И така...

Ами да за тях не е обществена тайна , знаеше се . Но за Галена не съм чувал , а и не ми прилича на такъв човек :)

Най-долна със сигурност от всички е Преслава .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако имате нещо да разказвате, го разказвайте. Ако само ще подхвърляте кокала и повтаряте "вие само ако знаехте какви ги е вършила тази", по-добре не пишете изобщо. :gun_bandana:

Аман от многознайковци, дето с нож трябва да им се вадят думите от устата. Ако ще разказвате, го правете като хората. Достатъчно умници има в този форум, мислейки се за звезди с тайна информация, за да наникват още.

Като знаете за керливите ризи на някоя, вместо да подхвърляте колко знаете, го разкажете в прав текс! На никой не сте интересни да ви се моли да разкажете, ако не го разкажете направо.

Хаха

Боли ме фара за чалгата , брат. Всички са един дол коври.

Не ми се флууди и не ми се дават примери, защото знам какво ще следва като постове от разни защитници и заблудени души .

Темата е права или не е Галена. Да, права е, 2015 е нейна. Спокоен ли си сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха

Боли ме фара за чалгата , брат. Всички са един дол коври.

Не ми се флууди и не ми се дават примери, защото знам какво ще следва като постове от разни защитници и заблудени души .

Темата е права или не е Галена. Да, права е, 2015 е нейна. Спокоен ли си сега.

 

Не ти се дават примери, защото ще бъдат плод на богатото ти въображение.

Галена винаги е показвала уважение към колегите си. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена се оказа по-голяма мишка от всичките. Не се появи на наградите и отпраши на турненце. Затова и никога няма да блести като наистина големите в жанра. Жалко е, че няма нито един отгледан тотален хит. Но какво да се прави... за да се случи това й трябва сценично присъствие, а не просто клубно. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена с едно обикновено неприсъствие и правене на нищо доказа всички неща, които Кама говори от 2002 година насам. Няма мърдане вече - картинката е ясна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена с едно обикновено неприсъствие и правене на нищо доказа всички неща, които Кама говори от 2002 година насам. Няма мърдане вече - картинката е ясна.

 

Галена е ТОП име заедно с Преслава и могат да си позволят тея неща. Не ги сравнявай с такива като Кама.

 

Спокойно още малко остана до интервюто в което Галена ще се оправдава..нека ПР-а които си направи да заглъхне напълно. :whistling: Поне да даде някой лев на Преслава, че си го направи на нейния гръб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена се оказа по-голяма мишка от всичките. Не се появи на наградите и отпраши на турненце. Затова и никога няма да блести като наистина големите в жанра. Жалко е, че няма нито един отгледан тотален хит. Но какво да се прави... за да се случи това й трябва сценично присъствие, а не просто клубно. :whistling:

 

Защо да е мишка? Какво общо има това ... Жената си отиде на турне и толкова. За какво да идва на тези фарсови награди? От години знаем колко са истински... Нормално е да направи бойкот. Тази година съвсем бяха смешни и като организация и като всичко. Самият факт, че Мария взе албум, а не дадоха на Глория е доста показателен. Няма какво да се коментира повече. Смешни са!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тука ли Камелия? Направо трия всичко и при следващ спам, я затварям.

 

Рамания приключи! Нищо, освен Камелия не буди интерес тук.... :1000 (19):

 

Времето минава, а Пайнер продължава да пропада. Тоз пенсионер не може да е шеф на нищо, камо ли на годината. Галка и затова се е объркала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Галена продължава да се крие и да не дава интервюта по никакъв повод... Май не иска да я зачешат с неудобни въпроси за Преслава и наградите. Много се изложи тази жена с прибързаните и необмислени действия март месец

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакъв позитив на Галена не донесе тоя цирк. Много бързо заглъхна скандали, само си развали приятелството с Преслава и нейните фенове я понамразиха още повече... :mf_surrender: Отделно, че Пайнера сигурно яко я е скастрил и за това млъкна..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакъв позитив на Галена не донесе тоя цирк. Много бързо заглъхна скандали, само си развали приятелството с Преслава и нейните фенове я понамразиха още повече... :mf_surrender: Отделно, че Пайнера сигурно яко я е скастрил и за това млъкна..

 

Жал ми е вече като ти чета хипотезите, вероятностите и илюзиите. Колкото тази година ще се състои мечтаното за теб турне на фирма Пайнер, :3fdb8960598fa63e: толкова и Митьо Пайнера е скастрил Галена. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жал ми е вече като ти чета хипотезите, вероятностите и илюзиите. Колкото тази година ще се състои мечтаното за теб турне на фирма Пайнер, :3fdb8960598fa63e: толкова и Митьо Пайнера е скастрил Галена. :3fdb8960598fa63e:

Ама тя анонимката се тупа в гърдите с колко точни прогнози е .

Феновете на Деса всяка тема ли ще обикалят да ядат лайна за конкуренцията .

Никой не пише в темата и изведнъж отново малоумен пост , че Галена била мишка и не извлякли позитиви .

Напротив, цялата гилдия подкрепи Галена , а оплю Преслава . А на Галена са и се молили за да поема участия и да пуска продукция . Така , че да не съм чул подмятания от сорта , че Пайнера и бил бесен . Той не може да си позволи да загуби Галена , първо защото го напуснаха бая изпълнители , и второ защото тя е лидера в жанра от 5 години .

Преслава е насраната и се видя по интервюта колко гузно говореше, не очакваше такава реакция от вечно добрата и "приятелка" Галена . Още на времето , като я освиркаха и като рибата излезе да унижава , трябваше да и дръпне един бой на сцената на тая нагла свиня .

А точно феновете на Деса , да ми плюете по Галена дето извади десата от тинята ,еми извинявай ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А точно феновете на Деса , да ми плюете по Галена дето извади десата от тинята ,еми извинявай ...

Доста не на място казано. Само година по-рано без Галена Деса реализира абсолютно сама "Мойто зайче", а преди това и "Пусни го пак".

Преди дуета с Галена, пусна и Не го прави, която оглави класацията на тримесечието мин год, а тази седмица без Галена спечели и 50-те най. Само за справка - "Да ти олекне" май не я е печелила.

Факт е, че хитът за 2015 е "В твоите очи", но далеч не се опитвайте да изкарате успеха на песента само заради Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не съм съгласен , че е хита на 2015 . Един от големите хитове е , но не и най-големия .

Заслугата е само на Галена , защото песента я е държала тя . На кого да е заслугата , на Деса ли ?

За останалото - даже не ми се чете , едно и също пишете и тримата . Нито Не го прави е голям хит , нито Мойто зайче е толкова голям хит , колкото я изкарвате . Онова другото - ми то отново е дует , и то на супер голям албански хит, качена отново в техен канал . Отново заслугите не са нейни .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не съм съгласен , че е хита на 2015 . Един от големите хитове е , но не и най-големия .

Заслугата е само на Галена , защото песента я е държала тя . На кого да е заслугата , на Деса ли ?

За останалото - даже не ми се чете , едно и също пишете и тримата . Нито Не го прави е голям хит , нито Мойто зайче е толкова голям хит , колкото я изкарвате . Онова другото - ми то отново е дует , и то на супер голям албански хит, качена отново в техен канал . Отново заслугите не са нейни .

 

ХАХАХ :roll1: Айде без оправдания..и какво общи има Деси СЛава в тема за Галена и Преса най-много? Много дълбоко ви влезе нещо тая Деси Слава под кожите, защо така? Май вече не е безопасна игла? :whistling:

 

"В твойте очи" стана такъв голям хит и ще остане в историята, защото песента е добра на първо място и защото беше изненада да я направи точно с Деси Слава. Много отдавна мина периода, в който песен става голям хит, само защото е на някой. Защо "Да ти олекне" не стана хит? Защо песента с Акчент не стана хит? Защо като Галин беше в пика си, дуета с Кама не стана хит?

 

Стига сте търсили оправдания. На всички е ясно, че Галена прави много скъпи и добри неща, но няма никаква сигурност. АКо утре спре големите финанси, нищо няма да стане. Факта, че най-дълго задържалата се номер едно наша певица-Преслава е "най-бедна" в финансирането на клипове, песни и визия, говори доста за това, дали само парите са важни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не съм съгласен , че е хита на 2015 . Един от големите хитове е , но не и най-големия .

Заслугата е само на Галена , защото песента я е държала тя . На кого да е заслугата , на Деса ли ?

За останалото - даже не ми се чете , едно и също пишете и тримата . Нито Не го прави е голям хит , нито Мойто зайче е толкова голям хит , колкото я изкарвате . Онова другото - ми то отново е дует , и то на супер голям албански хит, качена отново в техен канал . Отново заслугите не са нейни .

Казвам, че това е хитът на Деса за изминалата година.

Галена е държала и други песни и първо й е предлагала от тях, но Деса е харесала точно тази песен. След като я кани да пее с нея в дует е нормално да осигури и песента. + това клипът на "Не го прави" е по-добър от този на дуета. То и "Болка в минути" я е държал Константин ама масово положителните коментари за песента дойдоха от участието на Деса.

И "Пантера" е кавър ама Галена затвърди тогава позициите с нея и стана Певица на годината, нали? Номерът, че "Пусни го пак" е голям кавър, не върви...да не почвам за едни други кавъри от 99 :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че хитът за 2015 е "В твоите очи", но далеч не се опитвайте да изкарате успеха на песента само заради Галена.

Успеха на песента се дължи единствено и само на Галена! Ако не беше тя Деса щеше да види хит през крив макарон.

 

Много сте ми интересни тези, които мислите, че Галя я е страх от Пайнера! Песните и клиповете си плаща сама, има много богат мъж, пълни дискотеките, а Митко в същото време си взима процент от хонорара й. По-скоро него трябва да го е страх от Гелена, не обратното!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успеха на песента се дължи единствено и само на Галена! Ако не беше тя Деса щеше да види хит през крив макарон.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

УспехЪТ на песента се дължи единствено и само на нас, потребителите на тази музика ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успеха на песента се дължи единствено и само на Галена! Ако не беше тя Деса щеше да види хит през крив макарон.

 

Много сте ми интересни тези, които мислите, че Галя я е страх от Пайнера! Песните и клиповете си плаща сама, има много богат мъж, пълни дискотеките, а Митко в същото време си взима процент от хонорара й. По-скоро него трябва да го е страх от Гелена, не обратното!

 

Мдааааааааа, вече година и половина виждаме как Деса се е залепила за Галена като ваденка и всички знаем защо, само едни хора тук се правят на разсеяни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...