Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

Миналия път докара гласа на Лили 1:1, но пак не я оцениха :mf_surrender:

 

Докара го на места много добре наистина, но още в първия куплет вкара чалга звучене, както и в припева, ту пееше като себе си, ту като Лили, преиграваше също така, тогава даже ми се струваха леко завишени някои от оценките им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Въобще не мисля, че е най-слабия участник Преслава... Просто си личи, че към нея са малко по- критични и предубедени, защото е фолкаджийка. Геро миналия път, или Калин този да не би да докараха 1:1 образите си, не мисля, то няма и как, но бяха супер забавни и им спестяват на тях критики и пак са с високи оценки. Извинявайте, ама Фънки даже й дава по-добри оценки, а уж той й е най-големия критик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналия път докара гласа на Лили 1:1, но пак не я оцениха :mf_surrender:

Всъщност не го, имала е в пъти по - добри вокални имитации на Лили, тогава си беше Преслава. Визуално също не беше ок, а жестикулациите на моменти бяха по - скоро иронични отколкото имитация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зачетох се в темата и какво забелязах, само феновте на Преслава я харесват, всички останали виждат, че тя си е посредствена кръчмарска певица и "толко може, толко пее".

И много ми харесва как си я защитават - те и другите не пеят добре, ма това че те "другите" са артисти, а не певци няма значение ;)

Определено не и е там мястото, ма за рейтинга Халваджиянови са готови на всичко.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава цялостно е най-слабият участник. Наистина на певците им е по-трудно да имитират др глас, тембър, начин на пеене, но тя и с артистичната част не се справя добре според мен. Може би само Прея за сега се справя по-зле от нея. Дуетът и Геро поне на пародия го обръщат и образите им са адски забавни. Истински ощетена е Джули - недоумявам защо я режат толкова.

Калин и Поли са ми фаворити. Надявам се да спечели някой от двамата.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента Джулия е най-добрата за вечерта. И Преслава се представи добре, но ми идваше прекалено женствена... :1000 (29):

Хайде сега да се повеселим пак с Преслава... този път представена от Поли... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И после пак кажате, че бутат Преслава :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поли Генова се гаври с Преслава, каква е тази пародия?! :mf_surrender:

 

И аз усетих нещо такова. Много тъпо от нейна страна. И тва с извинявай татко, не се ли усеща, че обижда. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...