Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Наградите да бяха в НДК, както миналите години, сигурно Галка щеше да се появи заради феновете. Те щяха да я подкрепят и драмата от "Певица на 2010" щеше да има продължение :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

хааххаа..трябва да й се признае на Камелия - много й се получава в думите. Но толкова оригинална никога не е била. Това с ордена и с Левски и Ботев ме разби. По принцип съм имал забележки в годините за нещата, които говори, но тук е много прецизна. Преса има 2 полезни хода оттук нататък - 2015 пръска с хитове и не може никоя да й се намаже на малкия пръст или догодина не помирисва никаква награда - даже от радио Веселина. :D Такова скачане срещу нея не съм си и представял. Чакам и първото интервю някъде да видим ще обели ли думичка поне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Буквално фактор си е в музикалния свят. Всеки, който желае да достигне първото място, първо трябва да се пребори с нея, а това само Галена е способна да го направи.

Преслава е направила толкова златни песни за жанра, за които други изпълнители само могат да сънуват. Има любовта на толкова много хора. Нека не забравяме, че за 1 минута събра нужните харесвания, за да бъде върната в къщата. И ако договора не ѝ беше по-кратък - беше сигурен победител.

Не мисля, че имаш правото да захващаш темата за вкусово притежание, при положение, че не виждам да си нещо повече от мен. Аз не намесвам Глория, нито вкусовите ти предпочитания, че да имаш база да го правиш и ти.

Златни песни има Орхан Мурад, не Преса. Колко златни песни е отгледала... със статута на песните на Камелия дори примерно? Нека минат 20 години и тогава можем да говорим за фактори, идоли и подобни звания и почести, изкуствено създадени от самата фирма.

Идея имаш ли наистина какви сцени, тиражи и любов са виждали първите изпълнители от жанра? А много от тях наистина нямат и една награда. Преслава не е фактор и не се държи като такъв - вземи дори участията, които прави... клиповете... песните напоследък... с изключение на "Ако утре ме губиш". С какво е спомогнала Преслава жанрът да бъде отсрамван, да бъде на висота? Та тя дори напоследък и таланта си не показва, ако въобще нещо е останало от него. Държи се като 20-годишна. Прогледни и ти, а колкото до мен и Глория или когото и да било очевидно непознат за теб - никой не те кара да харесваш каквото и да било друго по-различно от Преслава, просто бъди обективен и виж Преслава къде се намира спрямо останалите. Всеки може да живее в измислен свят.

Камелия пак направи така, че дори само от едно нейно интервю се вдига шум, а и хората търсят нейното мнение, защото знаят какво могат да очакват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ако съм на Галена, 1 година няма да пусна проект. Нека през това време се изявяват "оценените", като ги мотивират да правят пародийни кариери.

Дано наистина не вади нищо тази година. Имаме нужда от малко чист въздух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Златни песни има Орхан Мурад, не Преса. Колко златни песни е отгледала... със статута на песните на Камелия дори примерно? Нека минат 20 години и тогава можем да говорим за фактори, идоли и подобни звания и почести, изкуствено създадени от самата фирма.

Идея имаш ли наистина какви сцени, тиражи и любов са виждали първите изпълнители от жанра? А много от тях наистина нямат и една награда. Преслава не е фактор и не се държи като такъв - вземи дори участията, които прави... клиповете... песните напоследък... с изключение на "Ако утре ме губиш". С какво е спомогнала Преслава жанрът да бъде отсрамван, да бъде на висота? Та тя дори напоследък и таланта си не показва, ако въобще нещо е останало от него. Държи се като 20-годишна. Прогледни и ти, а колкото до мен и Глория или когото и да било очевидно непознат за теб - никой не те кара да харесваш каквото и да било друго по-различно от Преслава, просто бъди обективен и виж Преслава къде се намира спрямо останалите. Всеки може да живее в измислен свят.

Камелия пак направи така, че дори само от едно нейно интервю се вдига шум, а и хората търсят нейното мнение, защото знаят какво могат да очакват.

 

Неизживян пубертет кара Преса, абсолютно куку е. В началото изглеждаше като бесна селянка и правеше хитове, повечето от които вече не се помнят заради простотията й. Сега пак си е бесна селянка, копираща външно Галена, но с бозави песни и претенции да притъпи комплексите, трупани през годините. Аман! И по-яки мацки има, и по-успешне певици има.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Златни песни има Орхан Мурад, не Преса. Колко златни песни е отгледала... със статута на песните на Камелия дори примерно? Нека минат 20 години и тогава можем да говорим за фактори, идоли и подобни звания и почести, изкуствено създадени от самата фирма.

Идея имаш ли наистина какви сцени, тиражи и любов са виждали първите изпълнители от жанра? А много от тях наистина нямат и една награда. Преслава не е фактор и не се държи като такъв - вземи дори участията, които прави... клиповете... песните напоследък... с изключение на "Ако утре ме губиш". С какво е спомогнала Преслава жанрът да бъде отсрамван, да бъде на висота? Та тя дори напоследък и таланта си не показва, ако въобще нещо е останало от него. Държи се като 20-годишна. Прогледни и ти, а колкото до мен и Глория или когото и да било очевидно непознат за теб - никой не те кара да харесваш каквото и да било друго по-различно от Преслава, просто бъди обективен и виж Преслава къде се намира спрямо останалите. Всеки може да живее в измислен свят.

Камелия пак направи така, че дори само от едно нейно интервю се вдига шум, а и хората търсят нейното мнение, защото знаят какво могат да очакват.

 

Вече са минали над 10 години от кариерата ѝ, и мога смело да заявя, че тя от актуалните имена не е падала.

И тук не съм захващал темата за наградите, че го повтаряш, за да изпъкне Глория. Не отричам нейните талант и песни. Но към днешна дата Преслава все още предизвика страшен фурор с песните си, кара публиката да пее и става на крака.

Ако всяка имаше нейният късмет и песни - поп-фолка да беше нещо съвсем различно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мненията на голяма част от гилдията и феновете са ясни и те със сигурност не са в полза на Пресиета. Въпросът е какво следва оттук нататък? Как мислите ще има ли катаклизми или поне последици? Аз предвиждам няколко неща, които може да се случат: 1. Тази година никакви концерти, а догодина няма да има награди - чичо Митко ще ги наказва; 2) Галена ще роди второ тая година и я пусне нещо ново скоро, я не; 3) Преслава ще пуска песни през 2 месеца, за да доказва, че наградата й е била заслужена, но ореолът й вече наистина мисля, че започна да изчезва. Още сега ще си проличи в коментарите на "Като 2 капки вода".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече са минали над 10 години от кариерата ѝ, и мога смело да заявя, че тя от актуалните имена не е падала.

И тук не съм захващал темата за наградите, че го повтаряш, за да изпъкне Глория. Не отричам нейните талант и песни. Но към днешна дата Преслава все още предизвика страшен фурор с песните си, кара публиката да пее и става на крака.

Ако всяка имаше нейният късмет и песни - поп-фолка да беше нещо съвсем различно.

Престани с Глория - говорим общо и за съвсем друго... не съди за мен по графиките ми.

Преслава си мисли, че е вечна... че всичко е даденост... и че хората са ѝ длъжни всяка година, но от високо най-лошо се пада. Хората са страшна сила и като те надушат, както 10 години си бил горе, за два дни могат да се приземят. Ако догодина има подобна церемония, ще видиш ефекта.

Не отричам Преслава по никакъв начин, защото в самото начало много я харесвах - жената има харизма и талант, но Галена, въпреки всичките кражби, е по-дейна и креативна. Има повече мисъл и усет за шоубизнес. След кофти поведението на Преслава по скапаните ѝ участия имах участта да видя как се държа и след като мина червения килим на наградите.. Тя не е онова момиче от началото. Ще ме извиняваш - една Тони Дачева, дето няма и една голяма награда, е видяла много повече слава още в бебешките години на Преслава, ама такава не е ставала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мненията на голяма част от гилдията и феновете са ясни и те със сигурност не са в полза на Пресиета. Въпросът е какво следва оттук нататък? Как мислите ще има ли катаклизми или поне последици? Аз предвиждам няколко неща, които може да се случат: 1. Тази година никакви концерти, а догодина няма да има награди - чичо Митко ще ги наказва; 2) Галена ще роди второ тая година и я пусне нещо ново скоро, я не; 3) Преслава ще пуска песни през 2 месеца, за да доказва, че наградата й е била заслужена, но ореолът й вече наистина мисля, че започна да изчезва. Още сега ще си проличи в коментарите на "Като 2 капки вода".

 

Големия проблем на Преслава е личния й неуспех ... кел файда награди, хитове, дори обичта на публиката, като след участие вкъщи те чакат Жожо и Бирмата/Фики/Коко.

 

Всъщност от големите имена само Галена има стабилна връзка, и то не се знае колко.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големия проблем на Преслава е личния й неуспех ... кел файда награди, хитове, дори обичта на публиката, като след участие вкъщи те чакат Жожо и Бирмата/Фики/Коко.

 

Всъщност от големите имена само Галена има стабилна връзка, и то не се знае колко.

 

 

Не съм много съгласен. Първо, едва ли тя го приема за неуспех. Второ, това, че няма стабилна връзка, не е задължително доказателство за нещо. Виж една Тони Дачева - колко добър и свестен човек е, а накрая се принуди да си осинови детенце. Случаят с Преса разбира се не е същият, но говоря принципно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама на Преслава хич й не пука по принцип какво става или казват. Сега ако не отрази Кама, Джуна и компания съвсем ще ми затвърди впечатленията. Ето ще ви дам пример с Галена, като я освиркаха беше посърнала, щеше да зареве, не знаеше какво да направи и позволи Преса да се качи при нея и да се гаври.

 

На другата година феновете на Галена се бяха събрали и се чуха леки освирквания и срещу Преслава като взе "Певица на 2011", а тя ни най-малко не се смути, няма да забравя как се беше ухилила до уши и раздаваше въздушни целувки във всички посоки :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама на Преслава хич й не пука по принцип какво става или казват. Сега ако не отрази Кама, Джуна и компания съвсем ще ми затвърди впечатленията. Ето ще ви дам пример с Галена, като я освиркаха беше посърнала, щеше да зареве, не знаеше какво да направи и позволи Преса да се качи при нея и да се гаври.

 

На другата година феновете на Галена се бяха събрали и се чуха леки освирквания и срещу Преслава като взе "Певица на 2011", а тя ни най-малко не се смути, няма да забравя как се беше ухилила до уши и раздаваше въздушни целувки във всички посоки :1000 (29):

 

 

 

По наглост и непукизъм няма кой да я бие лисичката

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бойкотът от Наградите на Планета и последвалият скандал няма да се разминат току-така на Галена.

 

Запознати от бранша разкриха пред HotArena, че шефът й Митко Димитров й е набрал жестоко и планира да й изкара през носа своеволията.

 

Наша проверка установи, че след церемонията по награждаването Галена е имала едно-единствено участие – в Калояновата крепост в ресторанта на мъжа й Галин.

 

След това певицата заминава на турне в Канада, а като се върне, ангажиментите й ще бъдат сведени до нулата, твърдят от запознати.

 

Според тях Митко Пайнера планира да отмъсти за унижението и разразилите се скандали във фирмата, като накаже Галена без участия. А както знаем – именно те са основният източник на доходи за изпълнителите. Без участия - няма пари, без пари – няма клипове и проекти, без песни – няма и фенове…

 

С една дума – Митко Димитров води Галена към нейната гибел.

 

Разбира се, смядовката е вряла и кипяла в бранша и няма да се остави току-така. Тя вече има резервен план и той е в компанията на Оцко – „Хит Микс Мюзик“. Галена вече имаше един проект с конкурентната фирма – дует с Крум, пише „Всеки ден“.

 

Ако топ звездата на Пайнер се измести при Оцко, ще я последват и други нейни колежки. Най-спряганите имена са Анелия, която също от години е пренебрегвана, Джена, Емилия и Райна.

 

Предполага се, че няма да се задържат дълго в Пайнер и най-старите кучета Глория, Нелина и Ивана, които също бойкотираха Наградите.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса е голям темерут, ама явно такъв трябва да си, за да се задържиш в тоя бизнес. Ако си мекушав и преживяваш нещата, много бързо ще потънеш. Веднага пример с Глория - сигурно най-големия непукист и темерут в бранша...каквото и да стане и да се изговори за нея, не я е*е и резултатът е на лице вече толкова години :1000 (29):

Марче и тя е същата, ама при нея нещо не сработва :lol:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бяха дали Песен на Преслава, заслужаваше много повече от "Генерал".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИЗБРАХТЕ! Преслава е „Най-харесвана попфолк певица 2016“

 

 

01. Преслава - 14 996 точки (над 1000 гласа в първия етап)

02. Деси Слава - 14 466 точки (над 1000 гласа в първия етап)

03. Галена - 14 236 точки (над 1000 гласа в първия етап)

04. Андреа - 748 гласа

05. Алисия - 714 гласа

06. Анелия - 701 гласа

07. Джена - 698 гласа

08. Емилия - 686 гласа

09. Яница - 659 гласа

10. Глория - 657 гласа

:cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво се оказа. Кралица Яница нищо не взела. :1000 (29): Атмосферата на наградите е умопомрачителна, сега ги врътнах набързо, коледните партита в детската ми градина бяха по-живи и интересни.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво се оказа. Кралица Яница нищо не взела. :1000 (29): Атмосферата на наградите е умопомрачителна, коледните партита в детската ми градина бяха по-живи и интересни.

 

Кралицата тепърва ще обира награди, има време. :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите бяха до тук, сега е ред на турнетата да видим и там какъв 'успех' ще имат.
:whistling:

Турне няма да има това лято. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

се чуха леки освирквания и срещу Преслава като взе "Певица на 2011", а тя ни най-малко не се смути, няма да забравя как се беше ухилила до уши и раздаваше въздушни целувки във всички посоки :1000 (29):

Леки не бяха, цялата зала се изпразни освирквайки я. Та тя не можеше да говори от "Уууууууу" и се принуди да извика Галена на сцената. Имаме клипче ако искаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите наистина бяха дотук, според мен вече дори във форума няма да си позволяваме прогнози кой, какво щял да взима... Няма смисъл. Камелия го е казала много добре - това са фирмени награди и те се дават на хората, които са донесли или платили най-добра сума, това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...