Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

По скоро някъде във фолклора.

 

Ако имаше категория за фолклорна песен - да, но при отсъствието на такава няма нищо странно да е сред номинираните. Те даже я добавиха в последствие в първоначалната анкета, след големия брой предложения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

По скоро някъде във фолклора.

 

Тя категорията май не е Баладичен ПОПФОЛК хит, така че би следвало всякакви песни да са - Веско Маринов включително. :D А и е сред първите 3, за които се сещам - миналата година нямаше балади.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди се представи добре, внесе настроение.

Анелия е тъпа, но ме кефи колко е недодялана!

Другите се опитват да кажат нещо и пак не могат две думи на кръст да вържат...

 

В някое от клипчетата показаха Мария в публиката, в профил. Ама та тя е плашеща!!! Някакви вдлъбнати и гадни очички, устата обезобразена тотално и в някакъв странен цвят... Побиха ме тръпки. По интервюта е сладка, но явно я снимат по определени начини.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава се държа скандално като никога. Като каза, че В твоите очи е достойна да спечели всички категории за песен и клип (което не е лъжа) Анелия как гледаше гузно и опулено :3fdb8960598fa63e:

 

Деси се държа най-адекватно и естествено докато прибираше статуетките си. Всички други ми идваха туу мъч

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правят Галена на нищо в коментарите в Ютуб, а и не само ;) Изложи се яко снощи, както заявяваше, че наградите са нищо за нея, снощи доказа каква е всъщност. Получи цели 5, но явно не са ѝ достатъчно. Добри проекти прави, но много грозна постъпка.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правят Галена на нищо в коментарите в Ютуб, а и не само ;) Изложи се яко снощи, както заявяваше, че наградите са нищо за нея, снощи доказа каква е всъщност. Получи цели 5, но явно не са ѝ достатъчно. Добри проекти прави, но много грозна постъпка.

 

Ами то може да се тълкува и по другия начин - че не са й важни и затова не отива да ги вземе, демек нямат стойност. Цялата церемония нямаше тежест.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия, на "Краля на Монако" си беше много забавно, поне се опитва някакъв хумор да вкарва, па като не ѝ се получи, още по-смешно става :1000 (29): (С'а верно, че на другото ѝ излизане беше тотално cringeworthy) Сякаш Ема с нейното "а-а-а-а" или пък Деса са по-добре.

Теди е много готина, отракана, има всичко, за да бъде новата харизматична голяма звезда.

Преса е социопатка от най-висока проба, ако бях гей, направо моментално ми ставаше идол :derisive:

Антон Стефанов изкърти :notworthy: И Килата също :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правят Галена на нищо в коментарите в Ютуб, а и не само ;) Изложи се яко снощи, както заявяваше, че наградите са нищо за нея, снощи доказа каква е всъщност. Получи цели 5, но явно не са ѝ достатъчно. Добри проекти прави, но много грозна постъпка.

Стига с тази бройка бе хора,толкова ли не разбрахте,че Митака и дава ПЕТ,за да си мълчи и миряса,а тя си иска големите награди,като Певица.

Яко Митака ви промива мозъците......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена наистина си вкара автогол и навлече гнефа на феновете на Преса..

 

Ясно е, че всичко е правено с цел. Галена не се появи за да може всичко да се върти около това защо я няма..Сега нарочно мълчи и след няколко дни ще каже някакво тъпо оправдание и колко много обича Преслава и се радва за нея. Честно казано доста ми падна в очите и минава бавно в черния ми списък..

 

И срещу Преслава ще се надигат и то много..И знаете ли защо, защото това, че тя е номер 1 без да показва скъпи дрешки, клипове за стотици хиляди, без да има 300 килограмово гадже..Точно това изяжда отвътре такива като Галена които са принудени да хвърлят луди пари всеки месец за нов скъп клип, защото знаят, че само това ги държи. :girl_witch:

 

 

Тъпото е, че тия награди както по традиция освен за хард феновете, никой друг не се сеща да гледа и точно след седмица никой няма да помни..Кервани си върви, кучетата си лаят.. :whistling: Просто Пайнер спестиха тия разходи и задържаха още един паричен поток.. :whistling:

 

 

 

ПП Устата няма да го коментирам...Дори не знам какво да напиша, дебело чиче, което е наболо поглед в сценария, скрито зад бутафорни очила, гарнирано със заекване..

 

 

Искам нещо да припомня: Не забравяхте, че през всичките тея години Пайнер са натрупали ОГРОМНИ суми, във всеки момент, могат да бъдат инвестирани. Пайнера е един от най-богатите хора в тая държава..не го забравяйте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то може да се тълкува и по другия начин - че не са й важни и затова не отива да ги вземе, демек нямат стойност. Цялата церемония нямаше тежест.

 

Ако беше така, миналата година също нямаше да иде.

 

За другия коментар от този потребител - не ме интересува броя, нито какво получват. Не съм треперел пред екрана, за да броя кой колко и какво е получил - не ме интересува. Просто си казвам мнението, че това, което е направила е непрофесионално.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази така наречена церемония е абсолютен цирк и напълно затвърди мнението ми, че жанрът загина тотално. Съжалявам, но е факт. Освен това почти всички са нелепи в речта си при награждаването, направо жалки. Две думи на кръст не могат да кажат и в стремежа си да се направят на интересни и оригинални, всъщност лъсва цялата им простота и необразованост. Единствено Цветелина Янева, Десислава и Джена от присъстващите са адекватни. Това ми е мнението. По въпросът за Галена - и аз да бях на нейно място, и аз нямаше да отида на този цирк.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше така, миналата година също нямаше да иде.

 

За другия коментар от този потребител - не ме интересува броя, нито какво получват. Не съм треперел пред екрана, за да броя кой колко и какво е получил - не ме интересува. Просто си казвам мнението, че това, което е направила е непрофесионално.

 

Не мисля, че е непрофесионално. Даже е професионално, защото бойкотирайки системата, тя заявява позиция на човек, на когото му пука за бизнеса.

Разбира се, това е едностранен прочит на ситуацията. Може съвсем други да са причините да не отиде и само да гадаем ;) Може пълна тъпотия да е.

 

И са пълни щуротии коментари за наказвания. Какво им е файдата да я накажат, като тя си плаща всичко, никой не може да я спре... Винаги има и други възможности, ако не се спогодят дългосрочно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше така, миналата година също нямаше да иде.

 

За другия коментар от този потребител - не ме интересува броя, нито какво получват. Не съм треперел пред екрана, за да броя кой колко и какво е получил - не ме интересува. Просто си казвам мнението, че това, което е направила е непрофесионално.

 

Тя умишлено е предприела тази стъпка (ако няма друга причина), осъзнавайки я. След като "Пайнер" не работят професионално, тя какво да направи, за първи път даже в кариерата си май постъпва по такъв начин, трябва да се е засегнала сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой по-горе се опита да постави Галена в една група с Мария и Цветелина Янева... Абсолютно нелепо! Галена се спуква от участия, труди се ужасно много, старае се и наистина влага парите на мъжа си в добри проекти! Нищо общо с другите две, които "пеят" ей така, между другото, да убиват време! И да парадират, естествено...

И нека не правим евала на Преслава, че хората я обичали и без скъпи клипове и тоалети... Да, звезда като нея може би няма да се появи скоро в чалгата, но това не е оправдание, за да не се постарае и тя да направи нещо интересно и да бъде артист в пълния смисъл на думата. А и като е толкова голяма певица - поне да пее на живо по участията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой забеляза ли Галин, че беше под микрофона? :roll1: Горкия дали има и 1.70? Толкова микрофона не можеха да му оправят като за неговия ръст..

Фики изглежда много добре между другото...От жените Деси Слава и Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой забеляза ли Галин, че беше под микрофона? :roll1: Горкия дали има и 1.70? Толкова микрофона не можеха да му оправят като за неговия ръст..

Фики изглежда много добре между другото...От жените Деси Слава и Преса.

Ми може и да е 1.70, но беше най-добре облечен заедно с Борис Дали.

Фики не е ок - прилича на декор от планетата на маймуните, абсолютно несъръзмерно. Не знам кой му каза, че е красиво да мязаш на Мишелин. И отвратителни тоалети. Десислава изглежда потресаващо - ужасни цици, гъз, чудо на чудесата е станала.

Евала на Емилия, Борис и Галин за цялостно представяне, за визия, прием, всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...