Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

1623332[/url]']

Престанете да плюете Преслава и се молете ,че Митко раздава наградите , защото ако пусне резултатите нали знаете във всички категории кой ще е победител , нали знаете много добре ,че Преслава , която плюете е с най-многото фенове , така че по -добре си трайте , защото сте нахални феновете на Галена и фена на Чипровския боклук!

 

И кой ще е победителия? Преслава ли? :mf_surrender:

 

Е нали има мноо фенове защо тогава не спечели нито 1 път класацията на Сингнал бг?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Престанете да плюете Преслава и се молете ,че Митко раздава наградите , защото ако пусне резултатите нали знаете във всички категории кой ще е победител , нали знаете много добре ,че Преслава , която плюете е с най-многото фенове , така че по -добре си трайте , защото сте нахални феновете на Галена и фена на Чипровския боклук!

Казах го в един коментар който ми изтриха - Каквато певицата такива и феновете. Team Галка колят и бесят от яд. Чак ми е смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престанете да плюете Преслава и се молете ,че Митко раздава наградите , защото ако пусне резултатите нали знаете във всички категории кой ще е победител , нали знаете много добре ,че Преслава , която плюете е с най-многото фенове , така че по -добре си трайте , защото сте нахални феновете на Галена и фена на Чипровския боклук!

 

Да, защото феновете й не са обективни!

Какво значение има кой колко фенове има, ако всеки гласува реално, не би трябвало всички награди да ги вземе тя. :whistling:

 

Ами тя още януари се закани да бъде на наградите, изпълнила е намерението си - в публиката, но все пак. :1000 (29):

 

Поне да й бяха позволили да си изпее баладата! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябваше да излъчат концерта в цялостност, а не да го разделят на награждаване/изпълнения. Много накъсано се получава.

Положението в залата иначе въобще не е зле- малко се изхвърляте с тези приказки, че било по-зле от Нов Фолк по дискотеките... Даже надхвърля нивото, което очаквах от този концерт. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде да знаят,че Галя няма да дойде и концертът ще сеърши половин час по-рано?

 

Сега пък Галена е проблемната, че пайнера си заеба стойностните изпълнителки и започна да бута тия с дебелите гуши!

 

А защо бяха отпуснали по 20 минутни миксове на рождения ден на Янева и сие, а Гергана, Есил, Магда и др. не присъстваха? Пак ли Галя е виновна, че е присъствала сигурно?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преглеждам сега записите и церемонията е провал поради отсъствието на Галена. Винаги се усеща, когато не присъства лидерът. Но постъпката й е много правилна - има основание да възразява, тъй като има резултати, т.е. не е мрънкало. БРАВО!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

И според мен този албум трябваше да вземе наградата, но коментарът изобщо не ми хареса! Не може да защитаваме това, което харесваме, оплювайки другото! Има място за всички! Какво общо има Пясъчни кули (албум) с Чалга пеперудки (не е албум)!?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Глория и Галена много са се вживяли. А истината е, че стои най - важните въпрос 'Who cares?'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така мисля. Преди малко излъчиха Янакиев как взима наградата на Ивана за цялостен принос.

 

Не виждам много какво общо има, за Ивана явно са знаели, че няма да присъства и са били подготвени. За Галена явно не са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне да й бяха позволили да си изпее баладата! :mf_surrender:

Те номинираха някакви умерени и дори бързи песни за Балада вместо нейната песен, ти се изненадваш, че не са я поканили да пее. Аз лично още откакто разбрах, че не присъства в номинациите съм на мнение, че няма място на концерта. За съжаление Гергана вече е сред изпълнителите, които не се радват на голяма подкрепа от Пайнера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те номинираха някакви умерени и дори бързи песни за Балада вместо нейната песен, ти се изненадваш, че не са я поканили да пее. Аз лично още откакто разбрах, че не присъства в номинациите съм на мнение, че няма място на концерта. За съжаление Гергана вече е сред изпълнителите, които не се радват на голяма подкрепа от Пайнера.

 

Тя сама така си го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин ми стана по-противен - много преиграва с физиономии, реакции, фалшиви усмивки, дълбоко поемане на въздух при обявяване на наградите му. Кому е нужно?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...