Jump to content



Online: Камелия - Добре дошла


Препоръчани коментари

Виждам, че и на други мнението е такова, песните като музика и аранжимент са мноооого зарибяващи, текстовете обаче (особено този, "Неповторим" ставаше) не са много интересни. И от три клипа само за един е вложено повече старание. Този не е претенциозен, но поне има някакви забавни елементи, визията с червеното обаче не ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не се опитвайте да търсите за какво да се хванете в този проект. Та това е Камелия, въобще не й отива да пуска песни и клипове на ниво Виолета, Няголета и там другите от Тянков ТВ.

Този "проект" дори не заслужава коментари, толкова е евтино и повърхностно всичко... Камелия съвсем е изгубила усет за нещата, съвсем й е минало времето вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бре, само 3 часа и "хитовете" вселенски вече се отдалечават.... ЦЪК

 

Ще видим в YT. Там е интересното. Във ВБОКС7 е ясно, че ще направи 100-110к

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видим в YT. Там е интересното. Във ВБОКС7 е ясно, че ще направи 100-110к

 

Няма какво да гледаме разни американски платформи, които са лъжливи като американската политика и американските филми. Всичко там се оказа една илюзия. Почти същата илюзия, като "пайнерската" за концерта в "Арена армеец". Два месеца всекидневни оргазми тук, а като видяха залата и монтажа, всички лъскащи се кротнаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да гледаме разни американски платформи, които са лъжливи като американската политика и американските филми. Всичко там се оказа една илюзия. Почти същата илюзия, като "пайнерската" за концерта в "Арена армеец". Два месеца всекидневни оргазми тук, а като видяха залата и монтажа, всички лъскащи се кротнаха.

 

Да, разбира се. ВБОКС не е никаква илюзия. Затова Кама има еднакви гледания на всички клипове откакто има договор.

 

И като имаше 100к на предните си песни - да не са хитове бе Фоксич? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Само искам да попитам и тези ли близо 2 милиона гледания са илюзия?

 

"Добре дошла" ми се стори много скучна песен и изключително далеч от качеството на продукция, с което Камелия се славеше преди години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Пайнер е абсолютна дупка, без никакъв хит. Кама прави песни, колкото да не й се лепне "ретро певица", но по-добре ретро, отколкото да пуска евтинии, като тези неща...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, разбира се. ВБОКС не е никаква илюзия. Затова Кама има еднакви гледания на всички клипове откакто има договор.

 

И като имаше 100к на предните си песни - да не са хитове бе Фоксич? :1000 (29):

 

Първо няма 100 000, а доста повече. Дори е един от най-гледаните клипове в тази БЪЛГАРСКА платформа, в която всички хитове с по 10-12-15 милиона в тубата са също толкова успешни и в бокса, но със 200-300 хиляди IP-адреса, които се вълнуват от чалга. Такава е системата на БЪЛГАРИТЕ от V BOX, която няма за цел да създава изкуствени партенки, като You Tube. И това се вижда прекрасно от мястото на "Неповторим", сред най-гледаните чалга клипове в бокса сега, в края на годината. Само не ми стана ясно защо пролетта тук толкова изнасилено се плюеше "Неповторим", който още тогава бе ясно, че ще е един от най-добрите клипове, песни и въобще проекти в чалгата за 2015 година. Не ми стана ясно защо той толкова преднамерено и напълно не заслужено бе оплют от разни лъскащи тинейджъри в Рамания. Имам някакви идеи защо това е така, като общо взето те се изчерпват с най-елементарното - любимите обектни за лъскане на масовката в Рамания просто не могат да сънуват, камо ли да създадат такав клип, а много искат. Но и това е ОК, като резултат за мен. Те децата не са виждали нищо друго освен произведеното от Пайнер в живота си, понеже друго не гледат. Ама то със стоене само в канала на Пайнер в тубата няма как да го разбере човек. Трябва да цъкне и малко встрани, тогава се получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия има сериозен проблем с текстове. И този, и предишният бяха под всякаква критика. Много зле. Незапомнящи се, слаби рими. Много зле. Клипът също е на по-ниско ниво. Абе като цяло не е добър проектът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми прилича музиката на нещо, но по никакъв начин не мога да се сетя на какво. Струва ми се, на нещо сръбско.

С тая мелодия можеше да се направи песен-убиец, но потенциалът не е докрай използван. Някак малко евтинее и става too repetitive към края.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охоо нова песен ли имаме?? !!! :lol: Но да не се радваме..

 

Е сега вече дъното е не сигурно а просто подпечатано.. :rap: :lol: Такава боза с ПОРЕДЕН клип за 2 лева, елементарен текст... Единствено кючека по средата, за няколко секунди става за участията й по кръчмите... Има ли смисъл да пиша още изобщо?? Определено много го е закъсала...мислех, че предното е било просто случайна издънка, но явно не..тая жена е тотално отчаяна..а и май фалирала! :rap:

 

 

ПП ТОлкова малко интерес и коментари, като 40% са само от Фокса..хауахах трагедия..Нормално де, и той е бесен след втория боклук..то си е срам за 2-та й фена, вече няма грам с какво да я бранят..

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва. Купонджийска песен със забавен видеоклип. Това че Камелия всеки път създава шумотевица около своите проекти е крайно показателно за всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но на Камелия песните не се въртят изобщо по радиото. А една Андреа се върти по "Веселина" всеки ден макар и тя да напусна "Пайнер"

Андреа е по-оправна от Камелия.

А Камелия и с пари не може да направи нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ми се струва тъпа идея да промотира клип на Коледа. Всички са се събрали семейно. Едва ли някой следи ВБОКС.

 

Това е важно за тъпи и повърхностни парчета, каквото Камелия не е! Кой би следял Вбокс, вие чувате ли се вече какви ги сътворявате и ръсите?

 

 

 

Песента е свежа, готина и ОК за парти. Само, че може би не в най - ударните часове. Напомня ми на тази мелодична чалга от едно време с йониката! Нещо отдавна, към което никой не се е осмелил да посегне! В същото време го има и семпъла от любимите ви хитове на Янижа, Теда, Тотя и т.н. Текстът е изключително зле, няма да коментирам тук, че малко е за срам на Певица с такъв репертоар, стаж и фенове! Цялостното изпълнение е монотонно, но пък аз обичам песни, в които изпълнението е пълен контраст на музиката - интересни са!

 

Клипът ми е доста зле и той! Има сполучливи кадри тук таме, но като цяло нито има нещо оригинално, нито Кама показва кой знае какво! Предните и два клипа като артистично поведение бяха много по - добре!

 

Грешен е изказът, че няма да я извади от дупката, но със сигурност няма да и оправи ротацията този проект...

Link to comment
Сподели в други сайтове

I_N_P, престани с опитите си да наспамиш и тази тема с омраза към Камелия! Остави хората да си казват мнението без да ходиш след тях и да цитираш. Няма такъв хейт просто, дори и на празници.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, клипът ми харесва. Не е като предната боза.

Мелодията пак е един път, както предната, обаче...дотук със суперлативите.

 

Текстът!!! Кой й пише тея боклучиви текстове, не знам.

 

Ами не е запеваемо това нещо. Аз бях готов да я спра още на петдесетата секунда след като чух тази "лирика". Еми, може би щеше да има успех тоя текст през 2000 година. Ще й трябва цял арсенал от малки... ротацийки, за да се забележи песента.

 

Като текст "Неповторим" беше най-запеваем, затова и песента до момента й беше най-успешна.

 

А също така се разочаровах. Къде е Енрике Иглесиас? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

И ми се струва тъпа идея да промотира клип на Коледа. Всички са се събрали семейно. Едва ли някой следи ВБОКС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо няма 100 000, а доста повече. Дори е един от най-гледаните клипове в тази БЪЛГАРСКА платформа, в която всички хитове с по 10-12-15 милиона в тубата са също толкова успешни и в бокса, но със 200-300 хиляди IP-адреса, които се вълнуват от чалга. Такава е системата на БЪЛГАРИТЕ от V BOX, която няма за цел да създава изкуствени партенки, като You Tube. И това се вижда прекрасно от мястото на "Неповторим", сред най-гледаните чалга клипове в бокса сега, в края на годината. Само не ми стана ясно защо пролетта тук толкова изнасилено се плюеше "Неповторим", който още тогава бе ясно, че ще е един от най-добрите клипове, песни и въобще проекти в чалгата за 2015 година. Не ми стана ясно защо той толкова преднамерено и напълно не заслужено бе оплют от разни лъскащи тинейджъри в Рамания. Имам някакви идеи защо това е така, като общо взето те се изчерпват с най-елементарното - любимите обектни за лъскане на масовката в Рамания просто не могат да сънуват, камо ли да създадат такав клип, а много искат. Но и това е ОК, като резултат за мен. Те децата не са виждали нищо друго освен произведеното от Пайнер в живота си, понеже друго не гледат. Ама то със стоене само в канала на Пайнер в тубата няма как да го разбере човек. Трябва да цъкне и малко встрани, тогава се получава.

 

Гледал съм клипове от участия на Кама, дето пее тоя неземен хит "Неповторим"... все едно не я е пяла. Реакция 0. На Кама не й работеше реотана и в ПАЙНЕР. Просто загуби правилната посока още през 2010-2011.Толкоз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледал съм клипове от участия на Кама, дето пее тоя неземен хит "Неповторим"... все едно не я е пяла. Реакция 0. На Кама не й работеше реотана и в ПАЙНЕР. Просто загуби правилната посока още през 2010-2011.Толкоз.

 

Ти си гледал, а аз съм бил цели 2 пъти на нейни участия тази година, за да видя реакцията на "Неповторим". Има голяма разлика от "гледал в нета" и "бил на място". Извинявам се, но не мисля, че Кама е сгрешила каквато и да е посока, след като тази вечер гледахте най-после концерта на Планета от "Арена армеец". Този бизнес тъпче от години на едно и също място, върти се в едни и същи 20 клуба в 5 града и това е целият им прехвален пазар. Това не е просто свиване, а бедствие. А когато идва бедствието рестрикциите стават все по-големи. Камелия не е от тези, които ще се съгласят да им се реже от тяхната част от баницата, за да попълни липсите си Шефа. За този период 2010-1014 тя се провери себе си дали може сама и как може да я кара без големи хитове или актуални песни. Оказа се, че могло и всичките приказки на Пайнер, за техният изключителен принос към кариерата и бавно угаснаха до ниво..... нямаме отношения с нея. В следващите дни до Нова година ще направим в другата тема една ретроспекция, за да видиш какво сме си говирили в началото на годината и какво е в нейния край.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва. Купонджийска песен със забавен видеоклип. Това че Камелия всеки път създава шумотевица около своите проекти е крайно показателно за всички.

Шумотевица?! За този проект?! Коя медия го е отразила, че ми стана интересно. А имаше времена, в които тя просто бе повод за избухване на хиляди скандали - между фенове, медии, колежки и т.н. Липсват ми тези времена, когато бе всяка седмица.корица на списание или гост в тв студио. А сега... само някакви заядливи коментари в „Шок” и блудкави информационни сайтчета.

 

Но на Камелия песните не се въртят изобщо по радиото. А една Андреа се върти по "Веселина" всеки ден макар и тя да напусна "Пайнер"

Андреа е по-оправна от Камелия.

А Камелия и с пари не може да направи нищо.

Ти обаче нема да се оправиш и те това си е, язък, че по Коледа ставали чудеса. Как да ти се обясни, че Андреа е новобогаташка, богата наследница, с интернационален борец за гадже и сигурно има най-много пари от всички чалгаджийки. А как ли да ти се набие в кратуната, че песента на Андреа е ориентирана за балканските клубове, песента е сборна, предназначена за големия пазар. Добре че са празници, че да не те разстрелвам....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...