Jump to content



Online: Камелия - Добре дошла


Препоръчани коментари

Тая жена шегува ли се? За какво изобщо инвестира в такива песни?

 

Сега като се замисля последната ѝ песни, които имам от "новите" са Оставяш петна и Усещам те още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това е може би единствената песен, на която най-много ѝ личи колко не може да пее. Насилих се да гледам и слушам, но втори път няма да я пусна. Потресен съм, че преди половин година изкара проект като Неповторим, а сега това "нещо".

Хубаво е да имаш амбиции, но е смешно много да ти знае устата без особено покритие. Дано се освести и пусне нещо слушаемо.

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесаха нито песента, нито клипа. Камелия изглежда страхотно, но само това вече не спасява положението.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно след снощната гавра с чалгарчетата от екрана на Планета с така нареченият концерт в "Арена армеец", всички са се разписали тук. :1000 (29): Добре, че е Камелия да ви бъде социален отдушник на разбитите илюзии, че някога е възможно Пайнер да се мерят със Слави, и че може да излязат от рамките, в които се вкараха след 2010 година, когато само оцеляват и нищо не развиват. С интерес следя и коментарите на разни невежи специалисти по пеене и музика, които водите ли от 10 секунди в които няма текст на песента разбрали, че Кама не може да пее, а в същото време мълчат като затиснати за "пеенето" в "Арена армеец". :roll1:

 

Иначе какво да кажем за това, че клипа го няма вав V BOX, а песента продължава да е на челото на чалгарският топ 40? И още по-смешното е, че от сутринта гледанията са се качили от 10 000 на 12 000 без клип. Очевидно Кама я гледат дори когато я няма, а смехотворните постчета на разни лаици тук стават още по-комични при този факт. Но какво да се прави? Същото бе едно време и когато целия форум се изказваше като последна инстанция и сред "Секси". Не е като да не сме гледали тоя филм въпреки, че нито песента ще стане много по-добра или по-лоша след нашите коментари, нито ще се промени нещо до следващият клип, когато същите всезнайковци може да гледат опулено като при "Изпий ме цалата", примерно....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва повече от предишната и, но не може да се сравнява с "Неповторим", където всичко беше на 6 - песен и клип. Тази е приятна като цяло, в клипа Камелия много ме кефи, особено с червеното е супер. Вярно, не е кой знае какво проекта и като за нея е слабичко. Не знам защо в последно време Камелия сякаш е загубила стимул и хъс да прави яки неща като навремето. Все пак преди тя избухваше с клипове и песни, винаги иновативна, винаги оригинална и различна. Само като се сетя за клиповете на "Оргазъм", "Изпий ме цялата", "Фалшива кожа", "Манастир" и т.н. и все хубави песни. Иска ми се пак да гледам старата Камейсън.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо като за нея, липсата на пари мачка всички, нагледахме се на лъскави видеоклипове, правени с чужди пари и сега нормалните ни се струват кофти.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле, приятен проект. Но Камелия определено може повече. "Неповторим" си остава най-доброто нещо от нея тази година.

И все пак се радвам, че пусна три проекта, това не е било от 2010-2011. Да се надяваме, че ще е засилка към нещо по-голямо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих си труда да прочета коментарите в Сигнал, където съм влизал само няколко пъти...Само негативни коментари и изобщо не са типичните хейтърски, а просто откровено възмущение, как Камелия може да се затрие за толкова кратко време и да пуска "това нещо".. :mf_surrender: Така ли мачка Пайнер с това ли? Я нека пусне само една песен, като последната на Цвета Янева...;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Режисьор: Николай Нанков

Музика и аранжимент: Светлин Къслев

Текст: Еванджелин

Учудващо слабо видео за Нанков :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих си труда да прочета тази тема и открих, че всичките критични постове са преписани със запетайките в темата за песента в Сигнал+. Разликата е само, че тук ги пишат едни никове, а там други. И понеже хората тук няма да седнат да се пишат с псевдоними в Сигнал+ вече си мисля, че някой местен несретник просто е обсебен да плюе Камелия и взима оттук готови постове и ги слага там с псевдоним. Няма да посочвам кой е, защото на такава клошарска простотия е способен само един индивид, който дори се опита да се прави на моя милост в Сигнал+.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих си труда да прочета тази тема и открих, че всичките критични постове са преписани със запетайките в темата за песента в Сигнал+. Разликата е само, че тук ги пишат едни никове, а там други. И понеже хората тук няма да седнат да се пишат с псевдоними в Сигнал+ вече си мисля, че някой местен несретник просто е обсебен да плюе Камелия и взима оттук готови постове и ги слага там с псевдоним. Няма да посочвам кой е, защото на такава клошарска простотия е способен само един индивид, който дори се опита да се прави на моя милост в Сигнал+.

 

 

Недей да се правиш на луд. Знаем, че само ти се занимаваш с преписване оттук. Няма да се учудя да мъчиш да размърдаш провалчето и да си го натягаш и в сигнал, било то и с негативни коментари.

 

Още помня как ми беше копирал коментар оттук, за да изкараш, че съм писал в СИгнал. Даже и името ми беше сложил.

 

Това ще ти го напомням до живот, така като гледам, щото ти никога няма да си признаеш. :mf_surrender:

 

Каквото и да правиш, това е положението. Текстът е една огромна трагедия. Жалко за приятната мелодия. Даже и предната песен беше с яка мелодия, обаче...

 

Между другото и ДЕса прави подобни тъпи текстове, но явно и тя навлезе и видя, че не работят подобни елементарни лирики и "Смени паролата си" има някаква запеваемост.

 

Кама да му мисли. НЕщо екипа, с който работи не дава големи резултати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно тъпа песен, много й се дразня! И наистина грам не ме интересува каква е на участия, новите проекти през изтеклата година са зле. Или се ориентираш и правиш песни като Глория и Ивана, които не стават хитове, но ги слушаш с кеф или наистина влагаш в текстове, клипове и се изръсваш, за да те забележат след като нямаш компания зад гърба си. Една Яница се оправи, а една от най-големите певици на жанра ми пее бози на ниво Биляна. Ами много я харесвам и това е мнението ми, защото смятам, че истината и грозна помага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е ОК, слушаема е, няма да е хит, но не е дъно. Разбира се, може й повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей да се правиш на луд. Знаем, че само ти се занимаваш с преписване оттук. Няма да се учудя да мъчиш да размърдаш провалчето и да си го натягаш и в сигнал, било то и с негативни коментари. Още помня как ми беше копирал коментар оттук, за да изкараш, че съм писал в СИгнал. Даже и името ми беше сложил. Това ще ти го напомням до живот, така като гледам, щото ти никога няма да си признаеш. :mf_surrender: Каквото и да правиш, това е положението. Текстът е една огромна трагедия. Жалко за приятната мелодия. Даже и предната песен беше с яка мелодия, обаче... Между другото и ДЕса прави подобни тъпи текстове, но явно и тя навлезе и видя, че не работят подобни елементарни лирики и "Смени паролата си" има някаква запеваемост. Кама да му мисли. НЕщо екипа, с който работи не дава големи резултати.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Чудна работа как само ти и онзи анонимен посредствен лаик се палите, когато ви заговоря, за вашите методи? Толкова много желаете критична нотка за Кама, че ще се насерете от кеф, като видите 5 такива на кръст. И най-жалкото е, че и вие и аз знаем, че Кама може да си прави каквото иска, когато иска и както иска, дори нищо да не прави и пак ще има ново на кариерата сходно, с това в Пайнер, без да отчита нищо и без да си мърда пръста. Колко ли мъка има у вас боячите в тубата, че не можете да кажете как се е сринала на статистическото ви измислено ниво в тубата, като и в Пайнер и извън него не и пука за оная статистика? Колко ли мъка има у такива като вас, когато разутите милиони, с които искате да създадете нови опарни точки в този бизнес се правалиха тотално на концерта в "Арена армеец" и някаква си Николина Чакърдъкова ги отнесе като куцо пиле домат? :roll1:

 

Мъкаааааааааа, тролска мъка и в тази тема. Но знаеш ли кое е най-готиното? Вие и двамката, ама само вие двамката досадници знаете прекрасно, че поиска ли, Кама ви убива бръщолевенията с клип още утре. Знаете какво може, знаете как го може, знаете, че никой не е в ъстояние в тази чалга да се мери с нея по този показател щото нямат акъли и идеи, те са просто крадци. А ако държиш да ги покажа постовете-клонинги, не е проблем. Дразниш се защото ви хванах и сега се ебавам с вас, нали? :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина кофти, но добре че е пак г-н Стоянов да порадва окото и картинката.

Клипът е нито по-скъп, нито по-евтин от на Цура, която даде пореден пример как може с малко пари да се направи въздействащо и интересно видео пред 1 стена и с 1 манекен.

Камелия запълва 4 минути с разходки, перуки от магазина за 1 лев и надуваеми чукове.

Много кофти видео,а тя все има претенции за идейност и креативност.

 

Песента звучи малко суха, само припева ме кефи и добре,че започва с него иначе нямаше да я изслушам. Куплетите са доста скучни и самия аранжимент е постен.

 

Неповторим си остава последната (и единствена) песен на Камелия в телефона ми и която слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...