Jump to content



Online: Емилия & Борис Дали - Обичай ме


Препоръчани коментари

Половината ден слушах Адриана и Теди, а сега от два часа слушам Емилия - страхотен проект!

Може текстът да е инфантилен, музиката позната, пердахът досаден и да идва в повече, но Емилия, изпяването и сцените с Борис и влаковете са много въздействащи! Много ми хареса, браво!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има 21 пръста надолу обаче при над 2300 лайка, това отдавна не се беше случвало. Масово хора, които не ги кефи жанра или са се отдръпнали ще харесат песента. Сега вече малко по-спокойно след истерията, наистина текстът и силния припев я правят толкова добра, естествено и изпяването. Много ме кефи, че на припева Емилия се чува главно. Видеоклипът да го изкоментирам също, ами не обичам насилие, но тук се връзва и е тъжно като песента. Това е чист поп фолк в най-добрия му вид от златното време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия трябваше да направи песента сама. Или евентуално с Константин. Но не и с Борис. Нито гласовете им си подхождат, нито като излъчване той става за такава жена като нея. Вокалите му са мноооого по-слаби от тези на Емилия и участието му става излишно. Иначе песента е веднъж.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия трябваше да направи песента сама. Или евентуално с Константин. Но не и с Борис. Нито гласовете им си подхождат, нито като излъчване той става за такава жена като нея. Вокалите му са мноооого по-слаби от тези на Емилия и участието му става излишно. Иначе песента е веднъж.

Тъкмо сама ще си я пее ;)

За мен е добра опция Борко. А и явно отдавна се прави тази песен, идеята може би е обща.

Някой беше писал,че той не е сериозен и затова са се забавили - ако е истина - поредно доказателство колко качествен и коректен човек е Ема - не всяка ако има такъв хит и някакъв мухльо я бави да го пусна, би чакала - ще си поканят директно Стораро, Фикича или Коцко и ще си пуснат песента без обяснение на първоначалния дуетен партньор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия със всеки свой следващ проект доказва, че й в наши дни можеш да си актуален със стойностна и качествена продукция. За мен това е най-добрата песен тази година! Изпипана от всякъде, текст, музика, клип..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквано няма нито един отрицателен коментар. За мен такава песен не е излизала от доста години. Като я слушам и ме напряга емоционално, просто провокира много емоции в мен. Браво за изпяването, текста, музиката (особено музиката!), клипа също е хубав (можеше доста по-добре, но е важното, че те кара да го гледаш и въздейства). Браво на Емилия, Борис и екипа, с който са работили, трябва да се правят повече такива песни, защото публиката наистина явно ги иска.

 

Песента просто стиска емоционално, ще се слуша много!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извадка от vbox7, където принципно хейтът е на макс:

 

"Принципно не слушам този тип музика,но песента много ми хареса."

 

"Ако повечето песни във поп фолка бяха като тази... Дадох плюс разбира се, въпреки че не слушам този жанр музика."

 

Евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, не колкото я хвалите, но не е лоша. А смешките, че било добре да е с Константин няма да ги копментирам. Борис е много талантлив и може да пее, уникално са си паснали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва сега успях да я чуя, добра е, но сякаш нещо не ми достига, за да ми стане любима (или пък има нещо прекалено, не мога да преценя). Припевът например не ми харесва особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти за седмица имат 900 хил, дано скоро чукнат милиона - много стойностна балада!

Песента има по-добри гледания от "Чалга пропаднячки", което си е меко казано обнадеждаващо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам дууууми...очаквах да е хубава песен, ама чак пък толкова хубава......всичко е на ниво, текстът е убийствен! Клипът също страшно много ми харесва. Емилия мачка!!

 

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично за мен това е най-качествената песен излизала последните месеци. За първи път като я слушах настръхнах! Вложено е душа в тази песен и това личи! Уникален текст! Тази песен ако беше излязла преди 10 години сигурно щеше да е мегахит, но се радвам че и в това време се харесва и се отличи, доста добри гледания има! Браво на всички, които са работили по песента и по видеото!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...