Jump to content



Online: Деси Слава - Смени паролата си


Препоръчани коментари

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента си е тоталната дискотечна зарибявка, нали това се търси в чалгата в последните години... Харесва ми, Деси пак е внесла нещо и от своя си стил.

Клипът е як, Скерлев се е справил доста добре, но за пореден път се убеждавам, че Нанков е ненадминат в чалгата. Деси така или иначе тази година се отчете и при него де... :D

Най ми харесва визията с розовите кичури, идва ми много ар енд би и кефи на макс. Ще я слагаме за аватар... :D

 

Ами аз като гледам общото мнение точно в това е проблема. Ние очакваме от Десислава малко повече от това да търси одобрение само в дискотечната ниша. Аз не я виждам на концертната сцена ако излезе и то в нейния блок, където са Галена, Анелия, Преслава и т.н. как някой ще я отрази.

Няма да разберем кога е излязла и слязла от сцената.

Десислава се завърна в Пайнер с много силна песен и клип и заявка за здрава и сериозна работа по нейни думи в интервюта. Обаче не ми харесва вече заформящата се линия от "Запопваме на чисто" и сега тази...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ами "Не го прави" си беше точно това, което очаквахме от нея, но някои пак я нарекоха провал. Истината е, че в дискотеките се влиза предимно с песни като "Започваме на чисто" и "Смени паролата си" и затова Деси е подкарала такава линия. Но съм убеден, че скоро отново ще ни предложи нещо повече поп, или може би баладата... Тя си е такава- в единия момент едно, в другия момент друго...

И каквото и да се говори за клипа, той си е по-добър от почти всичките, които представяше в последните 2-3 години без Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина песен, но нищо особено в сравнение с това, което може Деси. Клипът е безумно тъп и слаб, какво му мислиха толкова, като е на ниво Диапазон. Припевът е слаб, трябваше по-ударен да бъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добра, ритмична, гласът й обаче прави цялата песен, невероятен е за слушане! Клипът не искам да го коментирам.

Заглавието и текста в припева не ми харесват. Имам паролата на гаджето си, но не помни, че я знам и ако след тази песен се сети и си я смени се заклевам, че ще съдя Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо докато е в Брадъра да пусне нещо силно, тя пуска това посредствено нещо. Даже "Започваме на чисто" е за предпочитане пред това.

 

Клипът е без коментар - трагедия, особено при положение, че преди няколко месеца пусна "Не го прави".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа не е нищо особено, но песента е много яка..Най-накрая нещо различно като музика, добре. че Деса се върна за да раздвижи стиловете... :Vishenka_05:

Кое му е различното на това.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помислих, че са вмъкнали "Твоите очи" като продължение, а то се оказа песента :1000 (29):

Песента има страхотна музика, макар и да се усеща вдъхновението от дуета.Текста е шит, видеото - интересни визии и дотам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама взе че ме зариби сериозно. Трябва да си върна думите назад. :ддд

А за клипа - не може всеки път скъпи клипове.

Като цяло приятно парче, но продължавам да твърдя да залага на баладата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое му е различното на това.. :whistling:

Копие на В твоите очи + още една песен , но сега не мога да се сетя . Иначе не е лоша , но не е мой стил - доста лигава , путкенска да не кажа

Клипа е потрес , евтинджос от където и да го погледнеш !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Копие на В твоите очи + още една песен , но сега не мога да се сетя . Иначе не е лоша , но не е мой стил - доста лигава , путкенска да не кажа

Клипа е потрес , евтинджос от където и да го погледнеш !

Мен малко ми напомня и на "Завиждайте" като ритъм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е влязла в Пайнер за да налага подобни бози - няма да и помогнат и тези продуценти! Търси се от феновете вече ударност, тежъл глас, текст на ниво и някакво надъхано изпълнение, а не лигня - изпълнение, повърхностни клиширани фразички и какафонични музика и аранжимент! Предната и беше подобна и нищо не стана от нея, не разбрах защо повтаря най - пресните си грешки... Видеото даже не искам да го коментирам колко е евтинярско...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа не е нищо особено, но песента е много яка..Най-накрая нещо различно като музика, добре. че Деса се върна за да раздвижи стиловете... :Vishenka_05:

Извинявай, ама някъде ходила ли е Деса? Откакто се "завърна" във фирмата-майка само дуета със Галена и първата й песен са добри. Даже "Моето зайче" е по-свястна песен от онова лятното с розовия клип и това копие на споменатия по-горе дует. Харесвам Деси, но с такива парчета не става. Успех на тази песен, но дано следващата е по-ударна.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори , не съм доволен!

Започваме на чисто компенсираше с отличен, летен и секси клип, реализиран по добър начин на страхотни декори и каст!

Тук песента не ми допада особено, както и видеоклипа.

Мисля,че можеше да си позволи нещо по-музикантско, нещо като Не го прави, някакъв експеримент. Не оправдавам желанието й да трупа нов дискотечен репертоар с бързи песни. Има толкова много песни в дискографията си. Ретрото й се търси. Има и мега хит - В твоите очи. Вярвам,че и Не го прави я знаят по дискотеките.

Усещам , че се води по идеите на чичо Митко, но мисля,че този проект е грешен ход,а като знам темпото й на работа, очаквам следващ клип след Април.

Ще сваля песента да й дам втори шанс на телефона, но това не е Деси Слава, която искам да виждам и слушам от ефира на Пайнер

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...