Jump to content



Online: Деси Слава - Смени паролата си


Препоръчани коментари

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Честно... Очаквах малко повече. Песента не е лоша, ритмична, лекичка, но видеото и визиите на Десислава хич не ми харесват.

 

Най-точното мнение за този проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах песента със много радост като видях стоп кадър, защото ми изглеждаше нещо добро...но това сериозно ли излиза 2015? Клипа е супер отвратителен, не ми харесва изобщо. "Не го прави" е супер готин, но това тук е не една крачка назад, ами сто. Песента е закачлива и може да стане хит, но едва ли ще е нещо особено. Като знам какво ще пускат Галена, Яница и т.н просто...Десислава трябваше малко повече да се потруди. Не ми харесва като цяло. Имах по-големи очаквания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно... Очаквах малко повече. Песента не е лоша, ритмична, лекичка, но видеото и визиите на Десислава хич не ми харесват.

+1

Не мисля, че ще стане някакъв голям хит. Припева го е изпяла ужасно. Едвам се разбира.

Клипа лично на мен не ми харесва. Виждаме една отпусната Деса, но нищо повече. Да не говорим, че е черно-бял щото ако беше цветен щеше да е на ниво Биляна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами мен много ме кефи песента, клипът е обикновен, но става, сега вече колко популярна ще стане, не мога да кажа, припевът можеше и по-ясно да е изпят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е якааааа!

Но припевът наистина трябваше да го изпее по-ясно.

На Ганев ли е?

 

Ще стане хит сигурно, все пак е и много популярна заради Брадъра в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е тоталната дискотечна зарибявка, нали това се търси в чалгата в последните години... Харесва ми, Деси пак е внесла нещо и от своя си стил.

Клипът е як, Скерлев се е справил доста добре, но за пореден път се убеждавам, че Нанков е ненадминат в чалгата. Деси така или иначе тази година се отчете и при него де... :D

Най ми харесва визията с розовите кичури, идва ми много ар енд би и кефи на макс. Ще я слагаме за аватар... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Негова е, но и Деси има участие в музиката.

 

Много сладка песничка тип "Моето зайче" - дано има нейния успех. :happyppl:

Точно.Плюха я...а тя се оказа хит и до днес😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почва доста ретро, викам си най-накрая в нейн стил от едно време, но... не.

Видеото е трагедия, пред "Не го прави" е направо 8 крачки назад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е някаква смеска между "Моето зайче" и "В твоите очи". Текста не е лош, но май това е трета песен за Зарко :1000 (29): Но както и очаквах, много яка песен, с тъп клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...