Jump to content



Online: Димана - Връщане няма


Препоръчани коментари

  • Отговори 27
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Наистина е брутална песента! Харесва ми. Пореден силен проект, разбира се по-добра е от предната. Във видеото е много готина, там със светлата коса е копирала от Дженифър Лопез. Видеото е готино. Този път дано песента се забележи, защото наистина е много добра и има шанс с нея.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка песен определено. На места се е повлияла от Fifth Harmony - Worth it, а мелодията към края малко напомня на Изведнъж. Видеото ми е много еднообразно, вече 100 такива сме гледали. Визиите са добри, но нищо ново и от тях. На дивана май се е повлияла от Beyonce - Partition.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Почва интересно парчето и нататък е мешана скара. Липсата на ударни отсвири и музикална линия е доста забележима. Все едно е микс от 3 песни.

 

Пашев?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почва интересно парчето и нататък е мешана скара. Липсата на ударни отсвири и музикална линия е доста забележима. Все едно е микс от 3 песни.

 

Пашев?

 

Музика и аранжимент: Даниел Ганев

Текст: Петя Радева

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка, напомня на първите й песни ... но смятам, че няма да стане по-известна от "Викай смело", липсва кулминация.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва готино и след това ми доскуча адски много!

 

Надявам се да ми хареса след време, Димана има потенциала, но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е якааа!!! Димана никога не разочарова, винаги с песни на ниво и винаги супер красива! Много ме е яд, че не може да изпъкне, много...толкова стойностен изпълнител, а все пренебрегвана като Емилия. :(
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е якааа!!! Димана никога не разочарова, винаги с песни на ниво и винаги супер красива! Много ме е яд, че не може да изпъкне, много...толкова стойностен изпълнител, а все пренебрегвана като Емилия. :(
Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва много добре, впечатли ме колко добре е подреден текстът, доста запеваем. Но после нещо аранжиментът не впечатлява, а и "брутално", "идеално".. малко предвидимо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална ! Димана рядко пуска кофти песни , тук специално изпълнението и напомня на тези от старите и песни . Виззите са много добри , иначе клипа е евтинджос - в стил Нокаут ми идва ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук е уцелила!

Песента е доста разнообразна, Ганев се е постарал.Градацията към края се е получила чудно, изпяването й много напомня първия й албум.Текста е смотан, но това е тенденция.Видеото е доста посредствено като монтаж дори за имиджово такова, но визиите й са хубави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е якааа!!! Димана никога не разочарова, винаги с песни на ниво и винаги супер красива! Много ме е яд, че не може да изпъкне, много...толкова стойностен изпълнител, а все пренебрегвана като Емилия. :(

Ами нормално е изпълнител, който няма индивидуалнсот да не изпъква, колкото и други качества да има.

 

 

Песента е готина. И мен повечето песни на Димана ме радват, защото ми харесва стила и маниера и на пеене. Песните на Димана и Емилия ми допадат, защото са в стила на ДесиСлава 2002-2005

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не започва зле, но впоследствие се размива и става манджа с грозде... Димана да сменя текстописеца, че от няколко песни насам положението е мн. зле...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...