Jump to content



Online: Рени - Губиш Ти


Препоръчани коментари

  • Отговори 27
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента не е лоша, но аранжимента въобще не отива на мелодията. Клипът обаче, е толкова нелеп, че скоро подобна глупост не сме гледали - каубой и мащехата на Пепеляшка в раздрънкан джип...

В началото реших, че е облякла анцуга за лунната гимнастика на Луда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спиране! Прилича ми на песен от 2004. Рени пръсна. Не го очаквах. :happyppl: :phpgrin2:

И аз. Рена може много - да се връща в играта, че аман от тия новите дрипли. Е това е песен, като едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно и аз слушам песен от едно време, в стилът на старите нейни песни. Пак е толкова добра и ще се слуша! Всъщност ако я беше пуснала през 2004-2005 щеше да е голям хит, дано и сега се оцени. Видеото е по-скоро като старите клипове. Не е лош в никакъв случай, виждали сме къде по-лоши клипове в жанра. Харесва ми. Рени да продължава!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много зарибява тоя рефрен, страшна песен, въпреки изтъркания текст, поне е издържан!

За видеото какво има да се говори, последното й беше толкова толкова добро и никой не го отрази, а й онова на "И нея купил си с пари" беше също на ниво и пак нищо - защо да влага в клипове...

 

Браво, песента е един път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това значи качество! Много хубава песен, която наистина напомня на старите! Клипът също е доста добър.

Но тя Рени рядко си е позволявала слаба продукция. Силно ми се иска да можеше отново да е сред ТОП имената, защото би могла да предложи много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето затова Рени е една от малкото певици от миналото, които ми липсват. И до ден днешен само хубави песни - аранжимент, музика, изпипано е. Хубав клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението много ми харесва. И песента е много мелодична. Бях на едно от последните участия на Рени и съм очарован.

Вокалите в края на песента да не са на Деса?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е потресаващо банален, но песента толкова зарибява, че със сигурност много ще я слушам. Обачееее видеоклипът... Крещи чалгааааааа от всеки кадър, визията и всичко отанало, 2015 година сме все пак. На това новите фенове освен да се смеят друго не знам да направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е потресаващо банален, но песента толкова зарибява, че със сигурност много ще я слушам. Обачееее видеоклипът... Крещи чалгааааааа от всеки кадър, визията и всичко отанало, 2015 година сме все пак. На това новите фенове освен да се смеят друго не знам да направят.

Не по-банално от текстовете за "бившата-излишната". Клипът какво - обикновен, нормален. Нима някой оцени клиповете на "Мъжете също плачат", "И нея купил си с пари", "Горчиво и сладко" и т.н.? На актуалните клиповете не са чалгаджийски, сигурно са бароково разкошни. Новите фенове хахах идея нямат какви песни и клипове имаше, базата им за сравнение е размита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено много добра песен! Браво на Рени! Точно така трябва да работят големите имена, за да поддържат интерес и да покажат и на по-малките фенове, че има и други качествени изпълнители! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...