Jump to content



Online: Преслава - На тебе не отказвам


Starboy

Препоръчани коментари

Драганински винаги по един и същи начин си прави парите, а балъците купуват композициите му... Такива песни след време не се помнят, не оставят трайни хитове. Тази на Преслава не е лоша, но интересно е един - два пъти - в случая "Моето слабо място" и "Не го прави", от тук нататък се повтарят нещата. Преса се върна и към любимите си текстове - как я правят на парцал... Клипът е приятен, но нищо особено. Там с мократа коса е ужасно грозна, много и се набиват кофти чертите... Като цяло проектът не е лош, но пак не ет ова, което да я закове на върха!

Еее, айде стига сега, песента е супер различна. Не е честно като не признавате някои неща. Преслава, че пуска комерси, пее на плейбек, онова нещо "Аматьорка" - ok, но в случая е десятка песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 137
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Еее, айде стига сега, песента е супер различна. Не е честно като не признавате някои неща. Преслава, че пуска комерси, пее на плейбек, онова нещо "Аматьорка" - ok, но в случая е десятка песента.

 

Няма как да е супер различна - това е линията на Моето слабо място. Но тук по-скоро приликата е много голяма с Ще го понеса и Не го прави, които пак са на Велислав - особено с песента на Роксана няма никаква разлика в бийта. И краденият на 95% припев от гръцката песен не е за хвалене, защото точно той е най-силното от песента. Много ми харесва и на мен "На тебе не отказвам", но това е комерсиална песен с познато вече звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Позната, непозната набира супер сила :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да е крадена, и да е копирана песента набира сериозна инерция. На ден прави по 100 000 гледания, така че си върви супер за сега! А и мислите ли, че на хората в дискотеката им пука дали е крадена песента или не? Все едно им е, просто искат да се забавляват, правете го и вие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Позната, непозната набира супер сила :)

Абсолютно - такъв първоначален бум Преслава не знам откога не е имала. Може би от "Ако утре ме губиш", но там нямаше и как да е иначе с такава зверска песен. Сега явно рекламата, която се получава с Вип Брадър си казва думата, но пък и песента си го заслужава напълно. С всяко следващо слушане зарибява все повече. Да пусне още нещо толкова силно до края на годината и ще си затворим очите за "Аматьорка".

 

п.с. До утре ще е направила половин милион гледания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прайм тайма на Нова как ти стои?

 

Съзирам дългата инженерска ръка тука, Преслава не е била толкова актуална от години.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Директно на първо място и тук. Само за 5 дни откакто е излязла!

„На тебе не отказвам“ е №1 в "50-те най...".

Преслава спечели актуалното издание на "50-те най...". Новото ѝ парче "На тебе не отказвам" влетя в класацията директно на първото място.

http://signal.bg/charts.php?cat=1&date=2015-09-20

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прайм тайма на Нова как ти стои?

 

Съзирам дългата инженерска ръка тука, Преслава не е била толкова актуална от години.

 

Няма никаква инженерска ръка. Просто форматът е такъв и носи мимолетна популярност за 2 месеца. Иначе ще е кощунство на фона на такъв пост, за актуалността на Преслава да не дам линк от сайтът, за видеосподеляне на Нова ТВ, в който ВИП Брадър е основната тема, а Преса супер намазва от това, да видим в чалга класацията вече 4-ти ден да е на престижното второ място. ЦЪК :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма никаква инженерска ръка. Просто форматът е такъв и носи мимолетна популярност за 2 месеца. Иначе ще е кощунство на фона на такъв пост, за актуалността на Преслава да не дам линк от сайтът, за видеосподеляне на Нова ТВ, в който ВИП Брадър е основната тема, а Преса супер намазва от това, да видим в чалга класацията вече 4-ти ден да е на престижното второ място. ЦЪК :1000 (19):

Интересно ми е след 2-3 дни Камелия като падне от първото място какво ще правиш 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е след 2-3 дни Камелия като падне от първото място какво ще правиш 1000%20(29).gif

 

Максимумът от този сайт е 150к - 200к. След което, ще бъде същото като "Неповторим".

 

Какво като е платила за гледания, като песента не става хит. Истинските хитове продължават да генерират гледания равномерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Максимумът от този сайт е 150к - 200к. След което, ще бъде същото като "Неповторим".

 

Какво като е платила за гледания, като песента не става хит. Истинските хитове продължават да генерират гледания равномерно.

 

Глупости говориш, всекидневие за теб! Боксът винаги е отчитал много гледания за новите клипове в първите 2-3 седмици и след това зациклят с под 1000. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв бокс, има ли изобщо някой който гледа и слуша музика от там?? Аз такива не познавам...това е просто едно бг сайтчето, в което дори Алекс П си купува 1-во място и реклама..

Преслава има близо 900 000 гледания..Евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

За 209 дни и 22 часа направи 10 000 000, браво най-бързо направените 10 милиона на самостоятелен женски хит в историята. Браво, Преси!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...