Jump to content


Харесвате ли песните на Оцко?


Харесвате ли песните на Оцко?  

86 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Отговорът ми е "някои". Тези, които са построени еднакво, като почнат още и ми е абсолютно ясно как ще продължат, ме изнервят и дори не ги доизслушвам понякога, най-малкото защото ми е ясно колко малко старание е вложено в създаването им. Но иначе имам много любими.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, слушам негови песни и значи ми допадат. Има и боклуци, но тях просто ги "пропускам".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, да!!

 

Проблема не е, че песните са лоши, а че прави прекалено много които са сходни, но това не значи, че са лоши!! Когато не сме пренаситени от едно нещо не значи, че то е лошо..;) Не бъркайте двете понятия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло да.

Има страшни песни, които още от първото слушане те грабват, но има и такива, които са толкова еднакви, че се чудиш коя песен слушаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, много. Тази година има и някои по-слаби попадения, но "Спри да ми досаждаш" и "Да сме квит" са ми супер любими, най-вече тях от 2015!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За последната годината по-скоро НЕ . От 50 песни 5 му се отличават , или малко повече ... останалите са техни копия .

И аз така. Вече като чуя Оцко и се сещам за бозите на Татяна, Ани Хоанг, Кристиана и др... :bx:

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам песните му, да. Зависи вече кой изпълнител ги пее, някой развалят песните. Мелодиите зарибяват, но като попадне при кофти изпълнител ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да гласувам! Защо? Защото няма отговор - ХаресваХА ми. Да, харесвах песните му за АРА в началото, и 2-3-4 от скорошните. От как почнА да прави по 5 песни седмично, за знайни и незнайни 'звезди' , които само той си ги различава немога да да кажа нищо хубаво. Оцко е една от причините жанра да е на командно дишане. Другата са тези,дето му поръчват песни тип ''като на оная'',и третата са тия дето изкарват въпросните песни хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С някои изключения, НЕ, не ги харесвам. Трудно се различават една от друга и са по-сравними с какафония, отколкото с музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото със сигурност ги харесвах повече. Сега, едно, че въобще не съм фен на електро-попа, и второ, всичко е толкова еднакво и изтъркано, че няма накъде. Сега ми харесват много малко от тях. Пашев обаче е даже още по-зле...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...