Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Нека се придържаме към темата за концерта и не обръщаме внимание на комплексирани псевдо информатори, които не знаят на кой свят се намират и форумът им е единственото поле за изява. :)

 

Очаквам с нетърпение концерта, искам от Ивана "Нещо нетипично", новата, "Празник всеки ден" или "Това е парчето".

Аз след толкова концерти вече съм убеден, че Ивана ще взриви истински само с 1 песен...жалко, че шансът да я изпее е никакъв. Но, говорим за песен, която всеки знае, дори да не я е слушал от години и всеки обича..да не говорим какъв бийт и бас има..Само за концерт!

 

 

 

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз след толкова концерти вече съм убеден, че Ивана ще взриви истински само с 1 песен...жалко, че шансът да я изпее е никакъв. Но, говорим за песен, която всеки знае, дори да не я е слушал от години и всеки обича..да не говорим какъв бийт и бас има..Само за концерт!

 

Брутална песен :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз след толкова концерти вече съм убеден, че Ивана ще взриви истински само с 1 песен...жалко, че шансът да я изпее е никакъв. Но, говорим за песен, която всеки знае, дори да не я е слушал от години и всеки обича..да не говорим какъв бийт и бас има..Само за концерт!

 

Наистина е много разпознаваем този бийт и аранжимент... по-известен като "Феникс" на Глория. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме ли този хит в ретро блока ?

 

 

 

Нея ли ще пее? Много ще се кефя, ама повече на "Нежни устни" май, голямо викане ще е, поне една от двете би трябвало да избере.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е много разпознаваем този бийт и аранжимент... по-известен като "Феникс" на Глория. :1000 (29):

Е ако Глория пак е крала от гърците, нормално :)

 

 

Иначе идеалният микс за мен от Ивана би бил откриване с Убиец на любов, последвана от Къв си ти бе и завършек с Грешна нощ :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ако Глория пак е крала от гърците, нормално :)

Иначе идеалният микс за мен от Ивана би бил откриване с Убиец на любов, последвана от Къв си ти бе и завършек с Грешна нощ :)

Май вината е в Ленко Драганов, ама те навремето яко са си повтаряли мелодии, иначе сега скачаме на македонеца. :1000 (29):

 

Иначе аз искам от Ивана Нещо нетипично, Като на 17 и Освободете дансинга. Първата не я е пяла от 100 години на концерт (изключае фиаското от "20 години Пайнер"), втората пък я изпя на последните награди, които откриваше, следователно имаше нулев прием, а третата просто ѝ е най-яката песен и трябва да я пее на всеки концерт. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май вината е в Ленко Драганов, ама те навремето яко са си повтаряли мелодии, иначе сега скачаме на македонеца. :1000 (29):

 

Иначе аз искам от Ивана Нещо нетипично, Като на 17 и Освободете дансинга. Първата не я е пяла от 100 години на концерт (изключае фиаското от "20 години Пайнер"), втората пък я изпя на последните награди, които откриваше, следователно имаше нулев прием, а третата просто ѝ е най-яката песен и трябва да я пее на всеки концерт. :Vishenka_05:

 

Да, определено е време за "Нещо нетипично", все пак говорим за една от най-известните чалга фрази изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе идеалният микс за мен от Ивана би бил откриване с Убиец на любов, последвана от Къв си ти бе и завършек с Грешна нощ :)

 

Това ще е супер микс, "Убиец на любов" ми е най-любимата й песен!

 

На мен ми се иска Десислава да изпее "Няма те до мен", но едва ли.. Имам чувството, че ще е "Мъжете всичко искат", а което много ще съжалявам.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е много разпознаваем този бийт и аранжимент... по-известен като "Феникс" на Глория. :1000 (29):

И като Ти си виновен на Камелия ....

Един е аранжора и на трите парчета

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много желаещи ставаме за "Нещо нетипично". Дано да я забие с Дани Милев!!! "Шампанско и сълзи" също ми се ще да я чуем с бенда, но най-много си искам "Празник всеки ден" и "Това е парчето"!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме ли този хит в ретро блока ?

Ще се самоубия ако Емилия изпее тази песен! "Не виждам", "Няма да тъгувам", "Нежни устни", "Смелите си имат всичко" та дори и "Хайде на купона" са в пъти по-подходящи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За мене забрави" е хубава, но е много монотонна и бавна, просто си представям как всичко живо ще заспи на нея. Към поста на Tikei искам да добавя "Мечтата ми вземи" и "Когато всичко свърши".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що пуснаха рекламен спот на концерта по BTV

Да, тъкмо и аз го видях. И казаха: "Скоро и по бТВ". Явно ще се излъчи запис, предполагам на Нова година...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впрочем в Арена Армеец има много интересна практика, която със сигурност е забелязана от много хора. Купуваш си електронен билет, разпечатваш го и влизаш. Но никой не сканира баркода :mf_surrender: Тоест с един билет могат да влязат 100 човека :gun_bandana: Снощи е било така, на концерта на Лепа Брена по същия начин...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама интересно как залата хем била продадена вече, хем тепърва тръгват значи видим ли реклами по Бтв ....

Аз реклами по Нова и БТВ видях още преди няколко седмици…

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама интересно как залата хем била продадена вече, хем тепърва тръгват значи видим ли реклами по Бтв ....

 

Залата не е разпродадена. Пак някой супер информатор се е изказал неподготвен. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залата не е разпродадена. Пак някой супер информатор се е изказал неподготвен. :mf_surrender:

Какви информатори? Всички виждаме схемата в Ивентим - пуснатите седящи места са напълно продадени. Третия ред изобщо не е пускан в продажба, така че не го броим.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви информатори? Всички виждаме схемата в Ивентим - пуснатите седящи места са напълно продадени. Третия ред изобщо не е пускан в продажба, така че не го броим.

 

Тогава за какво разпродаване говорим, като има непуснати за продажба места? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама интересно как залата хем била продадена вече, хем тепърва тръгват значи видим ли реклами по Бтв ....

Единствените билети, останали непродадени, са за правостоящи. Всичко по трибуните е продадено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...