Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Емилия знам, че са й уредени правата и на трите песни, тя си ги пее и по участията. За другите , които са сръбски/гъцки кавъри, май не могат да бъдат издавани на носители, иначе може да си ги пееш по участия и концерти.

 

Ивана бих я включила по-скоро с "Грешна нощ", щото ми писна една и съща песен да пее на всеки концерт, но там имаше някакви проблеми.

 

Те могат да си ги пеят по участия, но нямат право да ги издават на официални носители: CD, DVD

Анелия си пя на концертите: Само мене нямаш, Само тази нощ, Погледни ме в очите, но после бяха изрязани и даже и по телевизията не ги пуснаха, не знам защо..

 

На "Нежни устни" със сигурност са изтекли правата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те могат да си ги пеят по участия, но нямат право да ги издават на официални носители: CD, DVD

Анелия си пя на концертите: Само мене нямаш, Само тази нощ, Погледни ме в очите, но после бяха изрязани и даже и по телевизията не ги пуснаха, не знам защо..

Това са двата й най-големи хита, с тях ще бъде запомнена.... Ако не си е уредила правата я признавам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те могат да си ги пеят по участия, но нямат право да ги издават на официални носители: CD, DVD

Анелия си пя на концертите: Само мене нямаш, Само тази нощ, Погледни ме в очите, но после бяха изрязани и даже и по телевизията не ги пуснаха, не знам защо..

 

На "Нежни устни" със сигурност са изтекли правата.

 

Емилия пя на откриването миналата година "Нежни устни", ама явно не го броят и са го издали на двд/сд, заради променения аранжимент.

 

Анелия е много прецакана. Най-големите й хитове са точно в първия й албум (2002), който е бъкан с кавъри. Аз предлагам тогава да изпее това.

 

 

 

Авторските на българските композиторите май са резрешени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са двата й най-големи хита, с тях ще бъде запомнена.... Ако не си е уредила правата я признавам!

 

на същото мнение съм.... след първия концерт го преживях, че няма да ги видя в ДВД-то и въобще по Планета... но след втория концерт вече, няма извинение !!!! Не знам какво мисли да прави, но дано ги уреди! Искам един Бест като моя 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

А помня, че ѝ бяха задали въпрос в интервю точно за това и тя отговори нещо от сорта, че да, били оправени естествено, не подлежало на съмнение това. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А помня, че ѝ бяха задали въпрос в интервю точно за това и тя отговори нещо от сорта, че да, били оправени естествено, не подлежало на съмнение това. :1000 (29):

 

оправени са да си ги изпълнява по участия и концерти, но не и да ги издава на носители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че няма да го излъчват на живо е много тъпо! Кой знае колко гафове и бисери на Анелия ще бъдат заличени. :3fdb8960598fa63e:

 

Потвърдено ли е, че няма да се излъчва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последната реклама са включени имената на:

 

Анелия

Борис Дали

Ваня

Галин

Деси Слава

Джена

Емануела

Емилия

Ивана

Илиян

Кали

Константин

Малина

Мария

Милко Калайджиев

Преслава

Райна

Роксана

Теди Александрова

Тони Дачева

Фики

Цветелина Янева

Яница

 

Това са 23 имена, мисля, че за първи път в последните години са толкова малко. Което е добре. :1000 (29): Така ще имат повече време за повече песни.

 

Искам Яница с микс от четири песни!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия - Генерал / Погледни ме в очите/ Искам те

Борис Дали - Барабанче / Пиян

Ваня - Цунами

Галин - Парата ако хвана (на плейбек, ако може) / Един на брой

Деси Слава - Нова песен / Казваш, че ме обичаш / Две сърца

Джена - Спри да ми досаждаш / Омръзна ми / Да те прежаля (дори и само куплет и припев)

Емануела - Сменяй ме / Късам ти нервите (ако си е уредила правата) / Да си плащал

Емилия - Питбул / Нежни устни / Не виждам

Ивана - Къв си ти бе / Стара история / Освободете дансинга / Шампанско и сълзи / Нещо нетипично

Илиян - новата му песен / Йо-йо

Кали - Хайде вдигни и / Мразя те / 4-4-2

Константин - Все тая, винаги е на плейбек

Малина - Новата / Само миг

Мария - Все тая. Мария няма акъл да си изпее старите хитове.

Милко Калайджиев - За да те забравя

Преслава - На тебе не отказвам / Водка с утеха / Новата ти / И когато съмне / Не съм ангел

Райна - нова / Хиляди жени / Агресия

Роксана - Селфи

Теди Александрова - Дай ми свобода

Тони Дачева - Звезди ли искаш да ти свалям / Губя те / Бедни и богати

Фики - Горе-долу / Блокиран

Цветелина Янева - Музика в мен / Влез

Яница - Грешната / Вземай задължително / Всичко чуждо пожелаваш / Нова

 

За мен това би бил един перфектен концерт. Уви, нищо няма да е така. :D

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Палестинката ще участва ли или понеже я даваха по "Господари на ефира" никога повече няма да излезе от тях.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Палестинката ще участва ли или понеже я даваха по "Господари на ефира" никога повече няма да излезе от тях.

 

Миналата седмица докато пътувах в автобуса, видях как някакво момиче слушаше от YouTube "Твоите думи" и след това като си избираше от предложените клипове следваща песен, видя това от "Господарите" и си го пусна, явно не е била досега, след това се съмнявам, че пак е слушала песента. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последната реклама са включени имената на:

 

Анелия

Борис Дали

Ваня

Галин

Деси Слава

Джена

Емануела

Емилия

Ивана

Илиян

Кали

Константин

Малина

Мария

Милко Калайджиев

Преслава

Райна

Роксана

Теди Александрова

Тони Дачева

Фики

Цветелина Янева

Яница

 

Изпуснал си Татяна. :) Най-голямата за вечерта ще е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последната реклама са включени имената на:

 

Анелия

Борис Дали

Ваня

Галин

Деси Слава

Джена

Емануела

Емилия

Ивана

Илиян

Кали

Константин

Малина

Мария

Милко Калайджиев

Преслава

Райна

Роксана

Теди Александрова

Тони Дачева

Фики

Цветелина Янева

Яница

+ Трио Сопрано :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпуснал си Татяна. :) Най-голямата за вечерта ще е тя.

 

О, извинявам се, по случайност, защото първо ги написах както са наредени там и после реших по азбучен и съм изпуснал. Две песни ли ще пее?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...