Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Обаче страшно много се двоумя дали да ходя на концерта в Русе..?! :/

Захрани злобата на Кама, не ходи на концерт на Пайнер!

Национална кампания на МВР Видин :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятели, утре е големият концерт и се очакват няколко хиляди фена! В тази връзка искаме да помолим тези от Вас, които все още нямат билети, да си закупят такива предварително днес или утре от бензиностанции ОМВ, Техномаркет, Юсит Калърс в Русенски университет, Office 1.

Касата за продажби на билети в залата ще работи и в събота от 15 часа до 19 часа, но не разчитайте на нея, защото е само една и ще се наложи да чакате на опашка, вместо да заемете своето място на топло!

За деца под 7 години влизането е безплатно, но трябва да са с родител, за непълнолетни/ малолетни се изисква декларация, която можете да попълните на място! Един декларатор може да придружава максимум 5 лица под 18 години, като следва всички да са в един сектор.

Очакваме Ви, ще бъде страхотно!

Казаха ми,че билетите почти са продадени,на мен не ми се вярва много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятели, утре е големият концерт и се очакват няколко хиляди фена! В тази връзка искаме да помолим тези от Вас, които все още нямат билети, да си закупят такива предварително днес или утре от бензиностанции ОМВ, Техномаркет, Юсит Калърс в Русенски университет, Office 1.

Касата за продажби на билети в залата ще работи и в събота от 15 часа до 19 часа, но не разчитайте на нея, защото е само една и ще се наложи да чакате на опашка, вместо да заемете своето място на топло!

За деца под 7 години влизането е безплатно, но трябва да са с родител, за непълнолетни/ малолетни се изисква декларация, която можете да попълните на място! Един декларатор може да придружава максимум 5 лица под 18 години, като следва всички да са в един сектор.

Очакваме Ви, ще бъде страхотно!

Казаха ми,че билетите почти са продадени,на мен не ми се вярва много.

 

Ами в схемата в Ивентим не се вижда така за Русе, да не би пък да не отразяват там, нз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сетиха се и за постер. Явно това вече е окончателният списък с изпълнителите.

 

12191190_1074879365886112_5722459795989415224_o.jpg

Десислава много напред, яко бутане на тая! Галка що я няма? Нали се отказа от турнето...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава много напред, яко бутане на тая! Галка що я няма? Нали се отказа от турнето...

Сигурно е направен преди да отпадне турнето й в САЩ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалявате с тези теории за бутането на Десислава, което може и въобще да не съществува. Нея я въртят нормално по Планета, даже напоследък почти не съм я засичал, защото още няма нов клип. Понякога пускат за нея същите еднотипни статии, каквито правят и за другите- че е взривила мрежата с новата песен, че е направила еди-колко си гледания и т.н... А пък сега на постера била втора и това също се води 'бутане'... :wacko: Ами естествено, че ще я сложат сред най-популярните имена при положение, че трите с Ивана и Тони Дачева ще са най-големите легенди на този концерт. Дори мисля, че и Тони трябваше да е най-отгоре.

 

Аз силно се надявам Ивана да закрива. Нека да ни припомни годините на най-добрите турнета, когато стадионите бяха нейни и когато започнах да я харесвам! Ако не тя, да е Десислава, а може и да ни изненадат приятно с Тони Дачева, но надали. Мисля, че Преслава и Галена се нареждат някъде след тях като опция- не смятам, че това, че са най-актуални ги прави най-достойни и 'златни', за да закрият втората част. Но в първата ще им се получи добър финал. И все пак, доколкото познавам политиката на тази компания, в първата ще закрива Галена, а във втората- Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалявате с тези теории за бутането на Десислава, което може и въобще да не съществува. Нея я въртят нормално по Планета, даже напоследък почти не съм я засичал, защото още няма нов клип. Понякога пускат за нея същите еднотипни статии, каквито правят и за другите- че е взривила мрежата с новата песен, че е направила еди-колко си гледания и т.н... А пък сега на постера била втора и това също се води 'бутане'... :wacko: Ами естествено, че ще я сложат сред най-популярните имена при положение, че трите с Ивана и Тони Дачева ще са най-големите легенди на този концерт. Дори мисля, че и Тони трябваше да е най-отгоре.

Не е нужно след всеки мой пост да ме цитираш и да ме убеждаваш в неща, които дори ти не вярваш. Десислава се бута доста и това си е така. А каква легенда е тя? Нали уж е актуална певица? Накрая ще излезе че не е нито едно от двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОФ какъв е тоя притеснителен постер пак? Ще пее или няма да пее Галошка?

Коментирай, че Петрунка пак са я пльоснали на първо място :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалявате с тези теории за бутането на Десислава, което може и въобще да не съществува. Нея я въртят нормално по Планета, даже напоследък почти не съм я засичал, защото още няма нов клип. Понякога пускат за нея същите еднотипни статии, каквито правят и за другите- че е взривила мрежата с новата песен, че е направила еди-колко си гледания и т.н... А пък сега на постера била втора и това също се води 'бутане'... :wacko: Ами естествено, че ще я сложат сред най-популярните имена при положение, че трите с Ивана и Тони Дачева ще са най-големите легенди на този концерт. Дори мисля, че и Тони трябваше да е най-отгоре.

 

Аз силно се надявам Ивана да закрива. Нека да ни припомни годините на най-добрите турнета, когато стадионите бяха нейни и когато започнах да я харесвам! Ако не тя, да е Десислава, а може и да ни изненадат приятно с Тони Дачева, но надали. Мисля, че Преслава и Галена се нареждат някъде след тях като опция- не смятам, че това, че са най-актуални ги прави най-достойни и 'златни', за да закрият втората част. Но в първата ще им се получи добър финал. И все пак, доколкото познавам политиката на тази компания, в първата ще закрива Галена, а във втората- Преслава.

 

Какви са тези слухове, дето се пускат тук, че Ивана ще закрива?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е нужно след всеки мой пост да ме цитираш и да ме убеждаваш в неща, които дори ти не вярваш. Десислава се бута доста и това си е така. А каква легенда е тя? Нали уж е актуална певица? Накрая ще излезе че не е нито едно от двете.

 

Казах го като отговор не само на теб, а и на всички твърдения напоследък, че Десислава е бутана насила на хората без да я искат. Първо, голяма част от хората я иска, и още как... и второ, съвсем не мисля, че е чак толкова нагло набутвана, както го изкарвате. Какво от това, че е на челно място на постера? Ами тя е една от най-известните певици и много хора биха отишли заради нея, като видят името й по улиците. Митака си знае работата...

Няма смисъл да ти обяснявам каква легенда е тя, щом очевидно си от тези, които са се заяли с нея и не искат да я признаят.

 

Какви са тези слухове, дето се пускат тук, че Ивана ще закрива?

 

Не знам дали са слухове, по-скоро са предположения. Поради липсата на Глория, най-очевидният претендент за това е Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможността Ивана да закрива е доста малка при положение, че не е закривала нито един път през последните 8 години вече. Бих се радвал да е последна, но сигурно ще сложат Преслава с оглед на това, че и сега е актуална.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...