Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Какво значи едно рамо??? Малко ли е че през 3 дни качват в тубата реклама за концерта и по планета нон стоп го промотират. Като иска Глория по-голямо рамо (финансова инжекция) да дава по-голям процент. Глорчето не пропуска да е част от масовката всяка година. Преди 8-9 г. имаше момент, в който не отразяваше концертите им, ама като видя, че няма накъде, да видиш как първа припка примата да се покаже на плейбека

От месец рекламата за концерта не се върти по телевизията. А в канала им е качена 1 път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурдно е да се твърди, че няма хитове от миналата година. Излезте малко по дискотеки и кръчми, бил съм в Пловдив, София, Слънчев бряг: навсякъде се пуска огромно количество песни от 2014 и 2013.

 

Според мен е много трудно да се намери баланса между стари и нови песни. Колко пъти сме слушали много голям хит от миналото на концерт, а избухване не е имало? Хората не са готови за някоя си песен от 2005 на случаен принцип, или не ги помнят, или са им омръзнали. Затова трябва да се набляга на актуалните хитове, да се включат няколко стари песни от 2008-2013, някои златни хитове от преди 2007 и да се избягва представяне на нови песни. Лично мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи едно рамо??? Малко ли е че през 3 дни качват в тубата реклама за концерта и по планета нон стоп го промотират. Като иска Глория по-голямо рамо (финансова инжекция) да дава по-голям процент. Глорчето не пропуска да е част от масовката всяка година. Преди 8-9 г. имаше момент, в който не отразяваше концертите им, ама като видя, че няма накъде, да видиш как първа припка примата да се покаже на плейбека

Нищо от това не е вярно, но това е друга тема.

 

Пуснаха ли билетите в продажба. С малко късмет и аз ще мога да дойда за концерта ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина престанете да търсите проблема с концерта на Глория в Пайнер. Те правят всичко по силите си за Глория. Какво са виновни, че тя работи 10 години с един автор, не иска да плаща за клипове и прави едни и същи продукти??? Достатъчно го рекламираха, какво още да направят? Че те техните не рекламират толкова..

 

 

А Пайнер-хитове има естествено, като всяка година. За мен ще е добре нещо като 20 години Пайнер, хем нови, хем стари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебати тъпаците, половината септември почти мина, нито рекламна стратегия, нито пуснати билети, нищо. Това не е НДК, че да го пълнят за три-четири седмици преди концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина престанете да търсите проблема с концерта на Глория в Пайнер. Те правят всичко по силите си за Глория. Какво са виновни, че тя работи 10 години с един автор, не иска да плаща за клипове и прави едни и същи продукти??? Достатъчно го рекламираха, какво още да направят? Че те техните не рекламират толкова..

А Пайнер-хитове има естествено, като всяка година. За мен ще е добре нещо като 20 години Пайнер, хем нови, хем стари.

 

 

И какво е това "всичко по силите си", защото ако е такова, каквото е за Преслава, Галена, Янева, Анелия и сие, значи силите им за Глория са доста малко?

Кажи какво е то - песен ли са й предложили, клип ли са й платили, за концерт ли подкрепа са й оказали, филм ли са направили за нея???

Защото май пак се връщаме на въпроса за списъка със спонсорите и там се корени всичко. Парите за Пайнера трябва само да влизат, ако почнат да излизат за нещо, значи не е добре бизнесът. Друго е всеки месец да ти прекарват по сметаката 18 хиляди ей така, да врътнеш 2 пъти повече Цура по Планета и съвсем друго е договорът ти да е в рамките на нормалното за един изпълнител, какъвто е този на Глория. Не се наяде димитровградския...

 

Да - организацията е нулева, имаха 3 месеца да го осъществят като хората, те все още се мотаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебати тъпаците, половината септември почти мина, нито рекламна стратегия, нито пуснати билети, нищо. Това не е НДК, че да го пълнят за три-четири седмици преди концерта.

 

Скоро ще има яснота. Ще има 2 концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро ще има яснота. Ще има 2 концерта.

 

Анелия с Дани Милев ли е единия? :roll1:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалена горката пак без късмет - един път ще направят концерт в Арена и тя няма да е там. :1000 (29):

Вижте за пореден път колко добре й пасва този случайно написан псевдоним от преди години :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз чух, че концертите ще са 2(София и Русе) и изпълнителите ще са разпределени между тях, както и идеята за размяна на песните между изпълнителите.

Интересни неща са намислили, дано се постараят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз чух, че концертите ще са 2 и изпълнителите ще са разпределени между тях, както и идеята за размяна на песните между изпълнителите.

Интересни неща са намислили, дано се постараят.

Това не ми харесва как звучи ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд такива като Глория и Ивана да си дадат някой да им пее песните, още преди 10 години на турне 2005 като излизаха всички накрая да пеят "Шампанско и сълзи", Ивана недоволстваше :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, според мен за тях ще е чест. Ето Глория имаше две такива участия - с Преслава и с Галена, и на всяко от тях те двете й припяваха на нейните, така че...

Това сърбите го правят нон стоп в музикалните им тв паради. Може и от там да им е дошло на ума. Те трябва да разберат, че хората искат да ги виждат заедно и че трябва да има интересни колаборации, а не ft. !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, според мен за тях ще е чест. Ето Глория имаше две такива участия - с Преслава и с Галена, и на всяко от тях те двете й припяваха на нейните, така че...

Това сърбите го правят нон стоп в музикалните им тв паради. Може и от там да им е дошло на ума. Те трябва да разберат, че хората искат да ги виждат заедно и че трябва да има интересни колаборации, а не ft. !

Абе, не е точно така. То си трябва акъл и концепция. В смисъл всеки изпълнител да отговаря на дадената песен. В противен случай ще сме свидетели на изцепки като Андреа или Ани Хоанг да пее "Лъжа е" примерно .. то ще е трагично :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво е това "всичко по силите си", защото ако е такова, каквото е за Преслава, Галена, Янева, Анелия и сие, значи силите им за Глория са доста малко?

Кажи какво е то - песен ли са й предложили, клип ли са й платили, за концерт ли подкрепа са й оказали, филм ли са направили за нея???

Защото май пак се връщаме на въпроса за списъка със спонсорите и там се корени всичко. Парите за Пайнера трябва само да влизат, ако почнат да излизат за нещо, значи не е добре бизнесът. Друго е всеки месец да ти прекарват по сметаката 18 хиляди ей така, да врътнеш 2 пъти повече Цура по Планета и съвсем друго е договорът ти да е в рамките на нормалното за един изпълнител, какъвто е този на Глория. Не се наяде димитровградския...

 

Да - организацията е нулева, имаха 3 месеца да го осъществят като хората, те все още се мотаят.

 

Чакай малко Цура и Галена сами си плащат!! Еми да плаща и Глория?? Живеем в свободна държава, след като Галена и Цура имат пари и искат да влагат, техни са си, да правят каквото искат? Разбирам Пайнера да ги е дал на тях, а на Глория, не да има за какво, ама???!!!! Преслава пък прави най-евтините клипове в Пайнер, пак ли Пайнер влага в нея??

Не търсете под вола теле, когато на един изпълнител не му върви, не винаги е виновен продуцента.Времената се менят, едно време Глория беше модерна, сега не е! И какво?! Аз пак харесвам и слушам старите песни, но новите са абсолютни бози.

С кое да се наяде Пайнер?? Нормално, че който му дава по-голям процент, може да иска повече? Та това е ПОВЕЧЕ от нормално, това не е благотворително дружество!! Който влага повече, получава повече.

 

Не може Глория да работи с един автор и да се стиска за всяка стотинка, а само да иска..Да размърда тоя гъз вече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, не е точно така. То си трябва акъл и концепция. В смисъл всеки изпълнител да отговаря на дадената песен. В противен случай ще сме свидетели на изцепки като Андреа или Ани Хоанг да пее "Лъжа е" примерно .. то ще е трагично :mf_surrender:

 

"да отговаря" най-вероятно имаш предвид да може да я изпее, щом даваш за пример песен на певица и евентуалното й изпяване от две, които не са певици.

Разбира се, че там ще има проблем, но нали Пайнер е музикална компания, а не модна агенция или всичко 25 години е било една лъжа? :1000 (29): Всеки да отговаря за себе си.

 

ИНП, много добре знаеш, че Пайнера и Стефифешън да хване е способен да я направи много голяма звезда, така че не ме питай на коя какво дава, защото не е нужно да вися пред Планетите и да броя ротацията на Галена и Цура и тази на Глория и Нелина! С участията е същата помия. Нещата в Пайнер стават така - ако ти си плащаш, значи ще си певец и ще си актуален. Това продуцентска къща ли е? Защото на мен ми се струва, че такива като Галена са всъщност продуцентите, които издържат уж продуцента. Излиза така, че трябва да си НАЕМЕШ Пайнер, за да те види някой по тв-то и по участия, а не той да те наеме, за да направи нещо от теб.

 

"Който влага повече, получава повече." - а това звучи все едно Пайнер са акционерно дружество. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалена горката пак без късмет - един път ще направят концерт в Арена и тя няма да е там. :1000 (29):

Вижте за пореден път колко добре й пасва този случайно написан псевдоним от преди години :1000 (29):

 

 

То и да е там - минава и заминава, не разбират много хора! НИто я чакат, нито аплодират, за бисове пък съвсем да не говорим - голяма са и мъка! :whistling:

 

 

Ако разменят песни, ще го направят смислено и да звучи добре. Много ясно, че на Андреа няма да дадат "Лъжа е", а по скоро "Грешната" или "Дай ми свобода" - това е на нейното ниво! :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, Цура, Ваната и ИМПЕРАТРИЦА Яни точно пък пари нямат - имат си там някви, на които духат, които превеждат съответната сума в посока към сметката на дъртия за да могат никаквиците да си мислят че имат кариера.

 

Ако бъдат оставени да си поддържат нивото само на изкарани с "пеене" мангизи - да са живи умрели отдавна, и да сме ги забравили.

 

Поне по настоящата схема на кокошарника. Ако от пеенето им беше основния, да не кажем единствения приход, отдавна да са скочили на Митака и да са се изнесли, както Камелия от кокошарника и всички от Лиска Мюзик.

 

Каква е ролята на Дъртия инженер, като продуцент, освен да прибира мангизите на смешниците? Продуцента, без значение дали ще е музикален, филмов или тн, е този, който вади мангизите и предплаща на твореца, за да може 2рия да твори, срещу част от потенциалните приходи от бъдещия продукт. Евентуално има и друга роля/и, ама тая е основната. Схемата на Митака е нещо за рекет и сводничество. Което нали, не е точно незаконно, ама не е редно. Още по-малко е редно да се представя за продуцент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, не следя много темата, но аз останах с впечатлението, че информация за концерт в Арената е просто в мокрите сънища на някого. Има ли официално потвърждение.

 

Иначе, нека да не се лъжем - и да обявяват концерт, и да пуснат билети, ще има някакъв проблем и за съжаление концертът ще трябва да се премести в Планета Пайнер клуб.. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, не следя много темата, но аз останах с впечатлението, че информация за концерт в Арената е просто в мокрите сънища на някого. Има ли официално потвърждение.

 

Иначе, нека да не се лъжем - и да обявяват концерт, и да пуснат билети, ще има някакъв проблем и за съжаление концертът ще трябва да се премести в Планета Пайнер клуб.. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

И без това Найт Флайт скоро ще бъде Планета Пайнер клуб, така че може направо там...тъкмо 1000 човека ще се съберат и ще изглежда претъпкано... : :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, не следя много темата, но аз останах с впечатлението, че информация за концерт в Арената е просто в мокрите сънища на някого. Има ли официално потвърждение.

 

 

Обаче явно все още не са пуснали билетите, в сайта на Арена не са добавили концерта сред предстоящите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...