Jump to content



Online: Алисия - Моят рай (feat. СкандаУ & N.A.S.O)


Препоръчани коментари

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Еее, време беше! Поне за мен, от началото на 2014 година не ми беше харесвала песен на Алисия (с изключение на участието ѝ в Плачи сега на Ангел). То не бяха Пак съм тук, Добре дошла, Не пропусна, английската, излагацията със Стораро... Радвам се, че този път ми допада целия проект - и песен, и клип. Да, не е от онези разтърсващи песни с тежки текстове, които остават във времето, пълна противоположност е, но явно това се иска сега на пазара. Определено няма да ми е и сред най-любимите в дискографията ѝ, но все пак адмирации!

Радва ме, че Алисия си работи, има участия, хитове, прави модерни неща, а трио Злобарки - Джина, Ивена и Емануела още не са се отчели с нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е много много добър, отличен! Хореографията - екстра, много добре се справя с танците.

Песента още я прослушвам, не ми допада чак толкова.

 

Това, че лятната песен на една Алисия е точно в такъв стил, може самички да си направите изводите, май нещо чалгата не е модерна чак толкова вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна беше нужно Алисия да разнообрази стила си, особено след двата последни дуета, които си бяха типични чалга парчета.

И ето новата й песен е страхотно поп постижение. Не знам дали има връзките на Цура, за да я завъртят в поп медиите ,но колкото и да харесвам трите поп песни на Цура, тази на Алисия е в пъти по-добра,а предполагам не е и толкова скъпа, колкото 100 кила взима от Янева. Но ---- всеки с късмета си.

Поп музиката е много по-търсена и слушана и Ася знае,че по-добре така, отколкото да тича при чичо Митко и Оцко за копия на песни, които са в жанр, губещ аудиторията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е 6 точки, много модерен, Алисия изглежда убийствено. Жалко че това е първият й хубав клип от години, а лично за мен е похабен за песен със спорен потенциал. Текстът ми хареса много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария Илиева ?

Никога не съм харесвал тоя стил на Лиска. И тя поп принцеса го раздава ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми! Много! И този път песен на Алисия оправда очакванията ми! Само се надявам да бъде малко по-продуктивна със самостоятелните си проекти! Това си е направо поп, няма много общо с поп-фолка и видеото е супер яко! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав ритъм е набарала Яница, но не запомних нищо, а по принцип харесвам такива песни. Ще видим как ще се развие, засега не ме кефи.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина, свежа песен, но Алисия да вземе да се реши вече какъв стил музика иска да пее, че да знаят и Ара да ли да не сменят цялостната си концепция и за малко им останали други изпълнители! :bn:

 

 

Клипът е зле обаче доста, голяма скръндза е тая Вакарелска щайга! Като иска цялостни качествени проекти да се пробва с нещо като "Кажи ми АЛО"! :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента и клипът са перфектни. Няма просто какво друга да се каже. Браво на Ася. Хич не ми е приятна, но това е най-добрият проект на чалгарка от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина, свежа песен, но Алисия да вземе да се реши вече какъв стил музика иска да пее, че да знаят и Ара да ли да не сменят цялостната си концепция и за малко им останали други изпълнители! :bn:

Май натам вървят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...