Jump to content



Online: Галена - Стара каравана


Препоръчани коментари

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен пък ми харесва, свежа песен точно като за лятото. И клипът е приятен, един хубав летен проект.

 

И каква е тази глупост да пускат клиповете посреднощите?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е някакво копие на дуета на Хоанг и Крум, даже буса е същия модел .. и там накрая с огъня ... :1000 (29):

Песента е свежа, но не си струваше да затапва толкова бързо дуета заради това нещо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не изтърпях песента, превъртах през цялото време напред, за да видя дали има някаква кулминация.

Интересен, закачлив текст, копира мелодията на Хито на Мара.

Хубав клип, красива Галена. Другото е тотал щета.

Следващата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, само ме подразни за моретооо... :mf_surrender: Няма да я пусна втори път, че хващам пътя за морето..:Д

 

Иначе не е лоша, за лятото е екстра...

 

ПП МРАЗЯ КАРАВАНИ, КЕМПЕРИ И БУНГАЛА!!! :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е някакъв избухващ хит, но е мелодична песничка. Браво на Галена, а клипчето е много добро. Свежо, лятно, но си личи, че е на високо ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става, хубав текст има.

 

Клипът не ми харесва много, доста гадни филтри има използвани на места, а и плажът, на които са снимали е можело да бъде 100000 пъти по-хубав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wowww !!! Е това е най-добрата песен за годината до момента ! Брутална е песента , Кости отново се постарал адски много , и нормално Галена му е приоритет от българките .

Клипа е много добър , Галена супер много ме кефи . Това е най-доброто до момента :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер яка песен, само последните 20-30 секунди са ми излишни. Клипа е супер як, отново много добре направен. Браво на Галена, колкото и да не искам да го призная, знае как се прави.
Link to comment
Сподели в други сайтове

А, не! Очаквах нещо по-яко предвид "Хаваната"! За мен това е най-слабото й парче за тази година! И дуета с Деси и "Пантерата" са готини. Като цяло, това което най-много ми харесва в песента е това "мили, мили, мили мой". Текста е супер положителен и готин, песента е разпускаща, точно за лятото. Много ми е позната обаче?

Клипът - както очаквах, отново един от най-добрите. Даже ми хареса повече от "Пантерата". Приятно за гледане, хубава картина, изобщо като видео е едно от най-яките неща за годината. Създава настроение, но песента определено не е това, което исках или очаквах, за това за момента си оставам с "В твоите очи", която вече си е друго нещо с много по-як саунд!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит!

От първо слушане запомних текста и мелодията. 🎶🎶😘

 

За теб всичко е хит... :)

 

Аз не харесвам песента. Помня миналото лято "Хавана тропикана" от първия път щом я чух побеснях от кеф.

Нещо не ми харесват напоследък песните на Галена, само простотии. Време е да се сети да напрaви нещо като "Пак ли".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...