Jump to content



Online: Галена - Стара каравана


Препоръчани коментари

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Изключително впечатлен съм. Добре, че е Галена да не разочарова с проекти, че всичко друго в чалгата е трагедия, с много малки изключения.

 

Ето, че можело да се пее на простичък език нещо близко до хората без да е някаква изгъзица или цинизъм. Текстът определено най-много впечатлява - хем познатите думи използва, но не дразни, а даже е най-силното в проекта. Харесва ми, че вече втори проект при Галена има тази меланхолия и едновременно заряд в песента. Добре са си свършили работата всички. А при Галена най-много кефи, че клипът винаги допълва песента и допринася за цялостната атмосфера без да засенчва песента. И тук е така. Отдавна ми писна да говоря позитиви за клиповете й.

 

Ако трябваше да намирам кусур, щеше да е в познатия бийт, който го има и в "Много ми отиваш" и "Хабиби". Но и тук акондеончето към края допълва нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам думи просто!!!! Галена отново дoказa cтил, класа, новаторство и куп други неща ! Tя е истински професионалист песента е великолепна за клипа да не говорим отново на световно ниво ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много здраво парче с безумно красив и свеж видеоклип. Текстът е супер приятен, отлично. Предвид, че морето ми е най-любимото нещо на света, тази песен на Галена ще си е моята. Най-добрите летни парчета отново са нейните. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата музика е най-слабата черта на проекта, но все пак си личи, когато Кости се старае - както тук - аранжиемента е изпипан брутално, саунда е на ниво, има невероятен бас - ще реже яко тази песен. Текста е приятна изненада - готин, закачлив, летен, с нови и нтересни фраички.

И естествено най-жестоката бруталия отново е видеото - на световно ниво! Не знам с тия участия дали наистина си избива парите, или просто Галин обича да харчи (макар че и от вафли не знаех,че се избиват такива пари), ноооооо няма адекватна конкуренция в момента по клипове - и не говорим само за това да идеш някъде и платиш много пари, а за компекс от мащабна инвестиция в локация, техника, декори, монтаж, филтри, режисьорка работа и разбира се - визия на ниво и поведение пред камера, адекватно на цялостната концепция. И тук е разликата с Цветелина Янева, защото и тя вади доста пари за скъпа продукция, но нивото на нейното поведение и "игра" пред камерата си е същото, както в "Момичето за всичко", докато Галена е истински лидер в чалгата за момента - всичко й е на топ ниво!

Песента ще я слушам заради зареждащият текст и готин бийт, но остава лека забележка,че е в типично Кости - стил, няма иновативната мисъл на Хавана-тропикана, например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е перфектна, с годините толкова добре е овладяла къде каква физиономия да извади, най-доброто поведение пред камера е нейното. Абсолютно съм съгласен, че Цветелина, Мария и други с повече възможности не го докарват точно заради това. Най-лесно се открива в дуета. Деси стои добре, но ако сравним нейните кадри с тези на Галка, разликата е от земята до небето. Тук примерно визията е брутална, напълно различна с предните. Оставаше да е толкова силна и на сцената, там нещо се случва и изведнъж всичко това не може да го приложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галено, Галено няма да спра да те хваля НИКОГА! Радвам се, че те има в чалгата, защото иначе щеше да е мъка, мъкааааа. Отново клип на световно ниво, отново брутална песен!!! Евала момиче, просто ЕВАЛА!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина трябва да се признае, че в момента Галена дърпа жанра напред. Текст, музика, аранжимент, клип, изпълнение - няма къде да я пипна. И тази песен ще звучи, ще гърми, ще бучи :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер, супер, супер, просто всичко ме кефи, вчера си пусках предишни хитове на Кости, музиката е много яка, аранжимент, текст, изпяване, видеоклип, всичко много ме кефи, просто проект на много високо ниво и идеален за лятото!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочарова ме, че музиката е толкова позната, очаквах Кости отново да ѝ направи нещо напълно различно, както се случи с Хавана Тропикана. Въпреки това никак не е лоша и знам, че все повече ще ми харесва.

И разбира се - видеото - както обикновено, Галена е без конкуреция за видеата. Отново нещо, което спокойно би могло да се върти по всяка една световна музикална телевизия. Браво!

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва. :Vishenka_05:

 

 

ама Камелия си е Камелия. Снима го тоя Виктор и му се изредиха цял Пайнер след нея. Ама нали никой не знаел, че "Неповторим" съществува. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И видеото, и песента са потрес!

Видеото е крадено от :

 

 

 

- финала.

Що за наглост - да окрадеш клиповете на колегите си, отделно самият клип е клише - почти всички летни клипове са такива, няма нищо иновативно в него. Филтрите са потресаващи, такива използват третокласните режисъори. Ефектите пък са копие на тези от тук:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Превземки и пренасии в неин стил, чупки и стойки. Искала е да направи нещо хипи, забавно и по лятно невинно, пък излезе компот от джанки. Демек ще се покълча и покажа, ще измрънкам някакъв прост текст, два три пича и плаж. Пък тия се скъсаха да се захласват, тцтц...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам думи просто!!!! Галена отново дoказa cтил, класа, новаторство и куп други неща ! Tя е истински професионалист песента е великолепна за клипа да не говорим отново на световно ниво ..

 

Стил, класа и професионалист в едно изречение с Галена???

 

Да ви имам и критериите...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми много песента. По-слаба е от Havana Tropicana, но следващите години не знам каква песен трябва да излезе, че да я призная за по-хубава.

Готина музика, свеж текст, филтрите в клипа са ми аматьорски, но е летен някакъв, приятен. :)

Успех на Галена с проекта!


Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...