Jump to content



Кои са Певецът, Певицата и Идолът на 2015 към средата на годината?


Кои са Певецът, Певицата и Идолът на 2015 към средата на годината?  

108 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Тя нали нямаше хитове, клипове, че и награди през тези години... Единственият й пропуск е турнето, но пък доказа как един артист може да си е добре и без такова, също както Азис, Алисия, Емануела, Тони Стораро...

И много ясно, че е добре да си сред най-актуалните дори и когато вече си се доказвал и вписал сред легендите. Уви, не сме на запад, където някои като ABBA и Beatles могат да си позволят да са по 5-10 години на върха и после вече да не им е нужно да се нареждат до хитовите на деня.

 

Резултатите към момента:

Съвсем очаквано тотално лидерство на Галена. След нея- Стара и Нова Десислава. :D

При мъжете- лидерство на Галин. Много се колабаех дали да не гласувам и аз за него, но мисля, че Коцето с двата супер хита е малко над тях с Фики засега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За певец ми е малко трудно да преценя, защото и тримата започнаха с големи хитове - "Горе-долу", "С мене да вървиш" и "Не си ти", от които най-бързо отшумя първата, а другите две горе-долу поравно, но може би "Не си ти" да е издържала най-дълго, защото излезе последна. Тоест 1 К, 2 Г, 3 Ф. От следващите им проекти "Сменям ти адреса", "Душа" и "Болка в минути" пак на Константин е най-голям хит, а на Фики най-малък, пак 1 К, 2 Г, 3 Ф.

 

В последните два месеца обаче Фики с "Бум" направи бум, Галин също се слушаше с "Роклята ти пада", а Коцето засега няма летен хит. По участия пак те двамата го бият, по обсъждане от хора и медии също.

 

За певица и музикален идол - Галена. "Пантера" супер хит, "В твоите очи" също голям хит, интересни песни, интересни клипове, браво. След нея Джена, Деси Слава и Анелия, Цветелина Янева и Емилия. Теди Александрова и Яница също набраха бая скорост. Преслава с някои неотиващи на песента кадри в "Ако утре ме губиш", изтърканото звучене на "Нокаут" и "Аматьорка" не предизвика много симпатии. :1000 (29): Но пък става все по-готина, ако имаше награди за половината на годината, щях нещо за визия да ѝ дам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина Янева е третата изпълнителка, която може да бъде добавена към анкетата. Но тя уж вече премина само към поп-а и като че сама се отказа от Пайнерските награди, затова се чудех дали да я добавям...

Има ли някакви предпочитания за колко време да бъде анкетата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно е рано да преценя. Но за момента мисля, че най-добре би било така или поне аз бих гласувал по този начин!

 

Певец: Константин

Певица: Джена

Идол: Джена или Анелия

Песен: Спри да ми досаждаш

Дискотечен: Генерал

Баладичен хит: Болка в минути

Дует: Пантера

Клип: Не го прави

Албум: Пясъчни кули

Фолклорен албум: Емилия

 

 

Почти като теб ги виждам нещата, да не повярваш, че еднакво мислим! Само за певец ще е Галин. И евентуално за да има за всекиго по нещо ще е Джена Идол, Анелия Певица, Дискотечен "Бум", Видеоклип "В твоите очи"! Засега така се очертава според първата половина.

 

 

Само не разбирам Деса и Андреа къде за Идол или Певица, на този етап нямат шанс и за номинация. Дори Цветелиан Янева има много по - голям самостоятелен хит и заслуга!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбирам Деса и Андреа къде за Идол или Певица, на този етап нямат шанс и за номинация. Дори Цветелиан Янева има много по - голям самостоятелен хит и заслуга!

Обективен, както винаги. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е трудно при мъжете. И на Галин, и на Фики песните от декември се развиха през тази година. "Роклята ти пада" е феноменален проект, макар и "Бум" да е по-големия хит.

На това отгоре батко им също има песен от миналата година, която се разви през тази плюс прекрасната и много успешна "Болка в минути".

 

Честно казано и тримата си заслужават наградата.

 

При жените слагам Галена за Певица и Джена за Идол (в крайна сметка трябва да бъде поощрена, че ни пощади слуха най-сетне).

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам вече няма интерес към темата, затова обявявам резултатите и някой може да я затвори.

 

Певец:

1.Галин - 40.82%

2.Фики - 29.59%

3.Константин - 25.51%

Друг - 4.08%

 

Певица:

1.Галена - 28.00%

2.Джена - 16.80%

3.Деси Слава - 16.00%

4.Анелия - 11.20%

5.Емилия - 10.40%

6.Преслава - 8.80%

7.Андреа - 4.80%

Друга - 4.00%

 

Идол:

1.Галена - 29.20%

2.Деси Слава - 13.87%

3.Преслава - 11.68%

4.Емилия - 9.49%

5.Анелия - 8.76%

6.Галин - 8.03%

7.Джена - 5.84%

8.Фики - 5.11%

9.Андреа - 4.38%

10.Константин - 1.46%

Друг - 2.19%

 

Общ брой гласували: 93

:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За певец и идол гласувам за Галин, защото е мой фаворит, защото не се излага и защото определено има голяма истерия по него.

За певица ми е много трудно да реша, но да кажем Галена. Като че ли никоя тази година не е изявена лидерка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам вече няма интерес към темата, затова обявявам резултатите и някой може да я затвори.

 

Певец:

1.Галин - 40.82%

2.Фики - 29.59%

3.Константин - 25.51%

Друг - 4.08%

 

Певица:

1.Галена - 28.00%

2.Джена - 16.80%

3.Деси Слава - 16.00%

4.Анелия - 11.20%

5.Емилия - 10.40%

6.Преслава - 8.80%

7.Андреа - 4.80%

Друга - 4.00%

 

Идол:

1.Галена - 29.20%

2.Деси Слава - 13.87%

3.Преслава - 11.68%

4.Емилия - 9.49%

5.Анелия - 8.76%

6.Галин - 8.03%

7.Джена - 5.84%

8.Фики - 5.11%

9.Андреа - 4.38%

10.Константин - 1.46%

Друг - 2.19%

 

Общ брой гласували: 93

:)

 

Не ми ги хвалете въобще такива "надути" анкетки! Деса я има точно в три поста, представям си един неин фен с по 4-5 регистрации тук само и само да я набутате някъде! Още от 2002ра сте пълни смешници, които не се спряхте да се опитвате да я изкарате нещо, а тя си остава едно голямо НИЩО! Личи си и тук как масово се псоменават Джена, Галена, Емилия и Анелия!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...