Jump to content



Кои са Певецът, Певицата и Идолът на 2015 към средата на годината?


Кои са Певецът, Певицата и Идолът на 2015 към средата на годината?  

108 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Знаете каква е моята цел :D но нека все пак реално да видим как е настроен форумът към средата на годината. Още е рано да се определи финален победител при големите призове, но кои от всичките изброени (или встрани от тях) се доказаха като най-заслужили през първата половина на 2015?

Умишлено не съм слагал изпълнители като Яница и Теди Александрова, тъй като не съм сигурен дали те и техните хитове са възприемани достатъчно насериозно, за да са реални претенденти за най-големите награди. Но сте свободни да гласувате и за тях в постовете си, а при прекалено голям интерес може някой от модераторите да ги включи и в основната анкета. :D Това важи и за изпълнители, които евентуално съм пропуснал да сложа.

 

Моето гласуване:

Певец - Константин

Певица - Деси Слава, Галена

Идол - Галена, Деси Слава

 

Ваш ред е! :)

 

ПП: Ако считате, че още е рано за тази анкета, затворете я и я отворете утре. Но според мен и днес е подходящ ден за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Певец - Фики

Певица - Джена

Идол - Галена

 

Да изчакаме Деси да направи самостоятелен хит и тогава да я бутаме, за каквото и да било. Според мен през първата си година да се бори за Прогрес, както беше Кали. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певец - Фики

Певица - Рано е. Всяка една ще пусне по още 2-3 песни минимум. Не знам защо отсъства Яница от тази категория.

Идол - Тази катеогрия още не е ясно на каква база се прави, но все пак гласувам за Емилия. Мисля, че другите към днешна дата не могат да са идолки с нищо.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проучването е за успехите към този момент. Нещата може коренно да се променят през втората половина на годината, но нека да видим как са към момента. :)

Деси Слава си има успешна, самостоятелна песен, придружена от един от клиповете на годината. Има и участие в баладата на годината (към този момент), и във "В твоите очи". Достатъчно актуална е. :)

Яница обясних защо я няма, но ако искате- ще я добавя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проучването е за успехите към този момент. Нещата може коренно да се променят през втората половина на годината, но нека да видим как са към момента. :)

Деси Слава си има успешна, самостоятелна песен, придружена от един от клиповете на годината. Има и участие в баладата на годината (към този момент), и във "В твоите очи". Достатъчно актуална е. :)

Яница обясних защо я няма, но ако искате- ще я добавя.

Песни с по 5 милиона гледания не се взимат насериозно.... :mf_surrender:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни с по 5 милиона гледания не се взимат насериозно.... :mf_surrender:

 

Не са важни само гледанията. ;) Яница и Теди Александрова имаха успехи и предната година, но дори и от Планета не ги отразиха за награда. Не знам дали масата хора ги възприема насериозно или само колкото за купона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно е рано да преценя. Но за момента мисля, че най-добре би било така или поне аз бих гласувал по този начин!

 

Певец: Константин

Певица: Джена

Идол: Джена или Анелия

Песен: Спри да ми досаждаш

Дискотечен: Генерал

Баладичен хит: Болка в минути

Дует: Пантера

Клип: Не го прави

Албум: Пясъчни кули

Фолклорен албум: Емилия

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенчета на Деса пак я бутат при актуалните . Нищо , че единствената и самостоятелна песен в Пайнер до момента не се вижда да е хит . А покрай Галена всеки може .

Питам къде е Теда Арександрова , където е с 6 млн . на тоталния хит -Дай ми свобода ? Сложили безвратата , а Александрова , която я мачка с хитове я няма ...

 

Певец - Галин

Певица - Галена / Джена

Идол - Галена / Теда / Галин

Безврата - Деса

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съответно:

Фикрет

Стара/Нова Деса, трудно ми е да преценя

Галка

 

И най-вече гласувам за това, че темата безбожно излишна и абсурдна :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, някой модератор да сложи Яница и Теди Александрова щом има такъв огромен интерес към тях. ;)

Деса си е сред актуалните. :)

 

Ако искате затворете темата, щом толкова не я приемате. На това му се вика проучване, но щом не искате да видим как стоят нещата към средата на годината- ок...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Александрова, ако ще 20 млн гледания да има, хората никога няма да възприемат певица насериозно с тези песни. Като пусне нещо различно от кючек и пак има хит, тогава ще говорим. Тя по тази логика и Роксана трябваше да присъства, а в певец Джамайката, но...

 

Иначе гласувах за Джена, Галена и Емилия, при певец за Галин. Най-много му се получава с всяка песен без да е иронизиран и да му се подиграва цялата държава като на другия. Коцето също добре се вписва, въпреки че баладата колкото и да е хубава не стига.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде я бутате ДесиСлава само не разбирам. :1000 (29):

Излишна тема.

Не завиждай, че Глория не може да се набута :3fdb8960598fa63e:

 

Галин

Галена/Емилия

Галена/Деси Слава

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за Деса, да я бутат там при Галена и Джена, а не при легендите!

Тя поне може да пее, не знам това влачене покрай Галена някакъв комплекс ли е...

 

По темата:

Десислава

Десислава

Десислава

:1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя поне може да пее, не знам това влачене покрай Галена някакъв комплекс ли е...

 

По темата:

Десислава

Десислава

Десислава

:1000 (20):

Нека те поправя :

Фатме

Херпеса

Безвратата

 

Е кво да е , 11 години ги гледа по стадиони и реклами .. та сега и тя.малко намаже . Жалко , че отиде в Пайнер ... а те почнаха да ги гонят от всякъде . За сега ще се задоволи с концертче пред 1000 души в Стара Загора .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Позицията на певица със стаж, актуална и хитова и до днес, е по-изгодна от статусът "легенда", който се слага на изпълнители със славно минало, които обаче не могат да се впишат така добре в настоящето и песните им да са харесвани колкото на младите им колеги. Така че определено за Десислава е по-добре да я слагат до Емилия, Анелия и Преслава, отколкото до Глория, Ивана и Тони Дачева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не, Деса още не си е изживяла кариерата явно и всячески ще се мъчи да поправи тези 10 години през които Ивана, Камелия и Глория работеха, вадеха хитове, клипове, награди и т.н., а тя с лека ръка каза, че за нея тези 11 години са били загуба на време и се завърна в бащината къща. :mf_surrender:

На Деса това й е мъката и за да стигне до легенда трябва да мине по тоя път.

А когато си легенда, не ти е нужно на всяка цена да си първа в някаква класация. Вече целите ти стават други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...