Jump to content



Online: Глория - Изсвирете нещо ударно


Препоръчани коментари

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Благодаря. Сега ще я чуя и ще дам мнение. :)

ПП: Хахахахха, "Цигани свирете ми, свирете...". Нещо нетипично за Глория, малко стил Ивана. :D Точно като песен от 2004,2005 ми звучи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, това ми звучи като хит! Виждам я поне на ниво "Ненаситна", ако не и по-добре ще й се получи този път! Набара парчето!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво припадате толкова .. прекалено е мазно, сръбско и циганско всичко (не го казвам с лошо). Ако го беше изпяла Ивана - страхотно, но ми е странно да чуя такава песен от Глория.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво припадате толкова .. прекалено е мазно, сръбско и циганско всичко (не го казвам с лошо). Ако го беше изпяла Ивана - страхотно, но ми е странно да чуя такава песен от Глория.

 

Мазно и циганско? То вече не е ли Оцко нищо не става. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мазно и циганско? То вече не е ли Оцко нищо не става. :mf_surrender:

Maзно е, все едно Ивана й я е подарила. На мен все пак "Принцеса" на Ваня си ми остава най за тази година/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мазна била, да бе.Супер танцувална песен със супер весела МУЗИКА, която на някои песни липсва напоследък.Вдига те от раз. :clap: Сега ще излезе, че обиждам на любими изпълнители :1000 (29): , но "Аматьорка" звучи 300 пъти по-мазно и лъха на циганска махала.Като я слушам си представям лунапарк в Ботевград през 2006 с кебапчетата и бирата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Maзно е, все едно Ивана й я е подарила. На мен все пак "Принцеса" на Ваня си ми остава най за тази година/

 

Мазни бяха песните на Малина и тези на Фикрет сега са такива, това не мазно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен. Както и другите две. Постарала се е Глория за новите си песни. Почти съм убеден, че този път ще бъдат подобаващо оценени. А "Изсвирете..." е готов хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...