Jump to content



Online: Емилия - Ето ме


Препоръчани коментари

Какво означава?

Общо взето са се опитали да преведат на френски - Ето ме, ето ме, виж целувките залепват ми по теб.

 

Иначе буквално преведно е - Тук съм, тук съм, моите целувки остават залепени за твоята кожа.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента има страхотен бийт ,а клипът е супер и много подхождана песента.

Минусът обаче за мен е слабият текст в припева и монотонността на парчето.През цялото време върви в една линия и още в първите 40 секунди знаеш цялата песен.Дори припева е едно към едно с вокалите само,че със сменен текст и някак писва бързо.

Но като цяло клип 6 ,а песен 5,50.Супер е в сравнение с песните на другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След паузата която имаше очаквах почече.

Първо слушане много ми хареса1000%20(33).gif, направих грешката да я сложа на рипийт и ми стана лошо от "ЕееЕЕЕЕееее" и "АаааААа" :wacko:

За клипа - не ми хареса визиите са ужасни: с това на главата, тези вафли и малкото мокра коса, явно харесва косата с къдриците в няколко клипа с такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална! :1000 (33): Голям заряд има парчето, много е яко и различно. Емилия изглежда страхотно в клипа, браво, че се е включила и в танците. Много силен проект!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги - ненормално добра песен! С Оцко са чудесен тандем. Е, "Моята половина" ми остава любима, но и това парче, и "Кукла", пък и "Ти си ми" са все попадения.

Клипът е много як! Браво! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избухнаа!

 

Страхотен проект - музиката и изпълнението са един път. Текстът куца, но е ясно, че е направен с цел да се запомня бързо. Френската част е много яка - настръхнах. Клипът също е много хубав, като изключим мъжа в него. ;d

 

Не спирам да я слушам.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено еднакъв ритъм с "Не си ти".Ако сменим вокалите, могат да се изпеят 10 други Оцкови песни от тази година.Емилия е изпяла страхотно песента и може би заради това ще ме зариби, но нищо кой знае какво като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен, но са прекалили с френската част и става трудно запеваема, съответно намаляват шансовете за хит. Все очаквах последния припев поне да го изпее на български, ама и него не са оставили. Все пак е по-добре от "Без въпроси", но пък по-зле от "Да бях от гадните".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента, браво на Ема, само единственото което не ми харесва е това което пее на френски 100% излишно...

Другото, което искам да каже, че това което се пее в началото и в края, нз на какъв е език са, много ми харесва, даже гласа ми прилича на този на Димана :)

40.jpg 30.jpg 38.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаба е...Галин все по-слаби неща пусна...

 

И си личи, че тая "целувка" е основното нещо..За първи път виждам, целувка, която е давана на всеки 5 секунди от клипа.. :mf_surrender:

В темата на Емилия си само че... :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Започва супер яко, но после става монотонно. Можеха да сложат инструменти, вместо това циганско виене.

Клипа също е монотонен - няколко варианта на черни дрехи и етно бижута.

 

Въпреки това, надмина очакванията ми и определено ми харесва. Дано стане хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам думи.... Само чакате да излезе нещо ново и веднага всеки почва да търси кусури ....

То е нормално да не се хареса на всеки ама егати коментарите и чудо, и нещо бе. Жената се е постарала страшно много.

Супер се изненадах и изкефих от тва, че пее на френски, тва е мнго яко. Мен лично песента ме заби в стената, Емилия я пее нечовешки яко!

И песента за химн на Франция ли е правена, че да се разбира перфектно кво пее??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък точно това, че припева е по-семпъл и дава възможност на Ема да го изпее наистина яко и богато ме кефи. Представям си и на живо как ще я заковава като отпусне гласа си.

Куплетите са страхотно написани, с нови фрази, не се повтарят с други попфолк песни. "Пясъка по плажа става на лед..." и продълженията на изречението в двата куплета ми са най-любими и интересни, а и фразите "Виждал ли си юни сняг да вали", "Цяла вечност мой,а сякаш си нов" са страхотно нацелени . Абе нямам забележки към текста, още повече че е бързо парче, написан е перфектно. Евала, че не се пее за принцеси, аматьорки, боклуци, парцали, пари, бельо ... Емилия винаги е нацелвала баланса между комерс и стойност в кариерата си. Затова й нейната дискография е сред най-богатите и красиви в чалгата. Всеки един период е следвал модерните комерсиални течения, но е останал и във времето със своята стойност.

А отново по отношение на Ето ме - може би вместо 4 повторения на френската част накрая, трябваше да са 2х2 с българския, но така или иначе в заведения може да се смеси отново, а и както казах по-горе - припева е по-семпъл и като текст и като структура и точно ако не беше включването на друг език би станало наистина много (и досадно) само с Бг текст. Абе винаги Емилия е знаела какво и как да направи. Страхотно ме изпълни този нов проект.

Не знам дали искам да я видя като Певица на година,защото нейното място в попфолка е много по-специално дори от този приз. А и тя си има всичко - силни песни, участия, вярна публика, богат репертоар, страхотен талант, искрено и човечно присъствие по време на интервюта и разбира се голяма популярност.

:bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...