Jump to content



Online: Емилия - Ето ме


Препоръчани коментари

  • Отговори 94
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Макар да ми се причува Оцко...

 

Емилио, срина ги всичките елементарни аматьорки! Невероятна песен. Още първата минута ме убеди, че ще ми хареса. Харесвам градацията в куплетите и накрая си избухва в припева. Достоен сингъл след Втори дубъл

 

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже мили, не могааааааа!!! Уникална ееее, а като запя на френски направо онемях, просто върха! Във видеото е супер красива, различна, ще се побъркам! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: После ще се доизказвам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочаровах се!

Първо...за пръв път Ема да НЕ ми хареса в клип. А с тюрбана на главата все едно гледам Деса. ;?

Песента не ми хареса - тъп текст и до болка омръзнал ми ритъм...

Кофти наистина, защото очаквах много! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще стане като с всички досегашни нейни от Оцко - в началото ще избухне и после ще омръзне постепенно. На Емилия й отиват по-музикантски парчета, незнам защо не го разбира. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕМАТА МИ ТЯ :ba:

Имаше нужна от нещо ново, но не знам дали трябваше да е точно тази песен. Със смесени чувства съм .. мелодията е горе долу интересна, но можеше да е и по - добре. Това 'ето ме' е доста зарибяващо, но текста като цяло не е кой знае какво, даже това за юни не е много впечатляващо. Визиите ... с тюрбана е потрес, другите са добре. Декора също не ми харесва, Кокаин снима там един клип е и малко изтъркан. Общо взето едва ли ще е от най - големите й хитове, очаквах повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна песен и екзотичен клип, дано се наложи като летен хит.

Емилия е супер секси, особено с мократа коса към края... Малко ми прилича на Ищар.

Френските вокали правят песента различна.

А гласът й е у-ни-ка-лен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса от първо слушане - ударна и запомняща се е. Звучи ми доста различно от типичните Оцкови песни, сигурно ли е, че негова? Текстът особено в куплетите също е много добър. Изпълнението е брилянтно, обожавам гласа на Емилия. И клипът ми харесва. Няма къде да се хвана за момента, сигурен ХИТ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента има страхотен бийт, но....френският..боже господи френския. Такъв резил! :mf_surrender: :mf_surrender: Една думичка не ѝ се разбира във вокалите. Едва накрая става по-добре.

 

Je suis là, je suis là, mes bisous restent collés à ta peau.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък френския добре се е получил, едонствено "кожата" не я разбрах. Но много ме кефи как казва "рестъ" с онова нямо "е", за да покаже множественото число.

 

Уф, аз сигурно цял ден няма да спра да я слушам, убийствена е. А визията... Просто е скандална, богиня! Толкова й отива да е такава разчупена, време й беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах в другата тема - качествено направено комерс парче - гаранция за влизане в клубовете, стабилен клип, текст на ниво, вокали и чуждоезичен припев. Така се прави,Преси, ако ти се влиза бързо в хит_листите. Ема имаше нужда от комерс. Без въпроси не се прие много добре,не стана мега хит,макар че е хубаво аранжиран кавър с отличен новаторски клип. После имаше балада. Сега - хит трепач!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък френския добре се е получил, едонствено "кожата" не я разбрах. Но много ме кефи как казва "рестъ" с онова нямо "е", за да покаже множественото число.

 

Уф, аз сигурно цял ден няма да спра да я слушам, убийствена е. А визията... Просто е скандална, богиня! Толкова й отива да е такава разчупена, време й беше.

Това "нямо е" не се произнася, за да се покаже множествено число, а е много честа практика при пеене на френски за по-добро благозвучие.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента има страхотен бийт, но....френският..боже господи френския. Такъв резил! :mf_surrender: :mf_surrender: Една думичка не ѝ се разбира.

 

Je suis là, je suis là, mes bisous restent collés à ta peau.

Какво означава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...