Jump to content



Online: Фики - Душа


Препоръчани коментари

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Както вече казах "Страх ме е 2".

Само припева що годе става. Личи, че е изпята без каквото и да било чувство. Този е почти толкова артистичен, колкото баща му.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е всякакъв, но е в пъти по-талантлив от Галин! Точно такъв проект се очакваше от него след наградата за Певец на годината :1000 (33):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много скучна песен, едвам я изтраях докрай, сериозно...На Константин баладата е много по-добра.

За клипа много са се постарали, но все ми напомняше на "Спри ме" с тея бикове и испански девойки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постарал се е за видеото, ама изпяването... Някво гадно ръмжене като приканване за молитва от джамия в 17 часа, премесено с поп извивки. Не ми харесва песента. И наистина прилича на „Страх ме е”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както вече казах "Страх ме е 2".

Само припева що годе става. Личи, че е изпята без каквото и да било чувство. Този е почти толкова артистичен, колкото баща му.

 

големи дървари :D :1000 (29):

 

Много скучна песен, едвам я изтраях докрай, сериозно...На Константин баладата е много по-добра.

За клипа много са се постарали, но все ми напомняше на "Спри ме" с тея бикове и испански девойки.

 

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав текст. Сравненията на някои хора със Страх ме е са нелепи. Не знам защо някои си мислят, че ще впечатлят другите като се направят че са чули нещо предварително, комплексарска му работа. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

С риск да бъда нападнат, но е много мудна и монотонна, повече се харесват баладите с кулминация по мои наблюдения, а тук такава няма.

 

И за какво всъщност се е контузил - щото блъсна едно стъкло с тялото си, демек за 1 секунда кадър после да отменя участия .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах много повече, супер мудна песен, да не говорим, че и Фики пее без никаква емоция, язък. Приятна е, има интересни моменти, но като цяло не става... И да, приликата със "Страх ме е" наистина я има.

Клипът е много добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за какво всъщност се е контузил - щото блъсна едно стъкло с тялото си, демек за 1 секунда кадър после да отменя участия .. :mf_surrender: [/b]

С главата си го блъсна това стъкло.

40.jpg 30.jpg 38.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен и приятен клип, трябва да има повече такива НЕкомерсиални неща в чалгата....но малко в повече ми идва това пробутване на тялото на Фики, да разбрахме, че го има, ама едно и също във всеки клип...и той изглежда добре, не е нужно да се състарява толкова с огромната брада и коса..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Испанската култура с тези турски напеви и мелодии, блах. :mf_surrender:

Нищо българско не видях и не чух.

 

+ 1

 

Принципно хубаво направен клип, но далеч от усещанията от песента. Не виждам смисъл от показване тук на мускули, стои позьорско. Самата песен ми е скучна, повече от 1 път ( и то не до край), не ми се слуша. Много вие на моменти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...