Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Коя песен според теб на Деси ще се приеме по - добре от "Луда по тебе" и другото което е, според теб, абсолютно сериозно те питам, на голям концерт коя ще може да вдигне с присъствието си хората повече ?

Две сърца

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

https://youtu.be/j7X7fXUx8iA

 

Чак ми е смешно да съпоставям прием.на Камелия с такъв на Деса.

Не искам да търся жалкия прием на Две сърца от стадиона на турнето на Фен , че там беше тотал щета

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като започнете да говорите наизуст, много дразните. Какво е плюла, я, уточни... Освен, че е казвала за спънките, които са опитвали да й правят и то в добрия тон, аз не съм чул друго. И какви неуспехи през първите три години, когато тя си беше все още много добре?

 

Кой е правил спънки на Деса? :1000 (10): Че те дори песните и не забраниха да пее, а можеха. Десовите не спирате да опитвате да промените фактите от миналото, щото сте в тъпата ситуация, след 12 години плюене на Пайнер сега да му лижете гъза, само щото от няма накъде се е върнала да бъде беквокалистка на водещите им звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е правил спънки на Деса? :1000 (10): Че те дори песните и не забраниха да пее, а можеха. Десовите не спирате да опитвате да промените фактите от миналото, щото сте в тъпата ситуация, след 12 години плюене на Пайнер сега да му лижете гъза, само щото от няма накъде се е върнала да бъде беквокалистка на водещите им звезди.

 

Тя реално вярно, че само това с нейно участие става популярно, иначе дори Ваня, Сияна и сие самостоятелните песни им се слушат повече от нейните... :cry2: :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя реално вярно, че само това с нейно участие става популярно, иначе дори Ваня, Сияна и сие самостоятелните песни им се слушат повече от нейните... :cry2: :crybaby:

 

Ами то е очевидно, ама не ми се занимава да подклаждам пак темата, че немам никакво време да се занимавам от работа. Тия бежанци ни стъркаха лагерите.... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да не обсъждаме общи приказки, а да сравняваме продукти от тази година??? Айде да живеем в настоящето? :mf_surrender:

 

Да сложим дуета с Галена и "Не го прави" до 2-те бози на Камелия??? А какво остава за гледания, хитовост и т,н.. :mf_surrender: Защо Фокса така замлъкна??? Нали Камелия щеше да помете всичко след Пайнер??? Нали Пайнера беше виновен, че тя няма хит? Какво стана???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да не обсъждаме общи приказки, а да сравняваме продукти от тази година??? Айде да живеем в настоящето? :mf_surrender:

 

Да сложим дуета с Галена и "Не го прави" до 2-те бози на Камелия??? А какво остава за гледания, хитовост и т,н.. :mf_surrender: Защо Фокса така замлъкна??? Нали Камелия щеше да помете всичко след Пайнер??? Нали Пайнера беше виновен, че тя няма хит? Какво стана???

 

С теб няма какво да обсъждам - ти си анонимка! Аз гледам крайният резултат. Видяхте малко по-малко участия през август с онази другата анонимка и се насрахте. Сега гледам мълчите, а и не можете да плюете върху "Дай го двойно", щото вече писах 50 пъти, че не струва. Което ще рече, че троловете нямате повод да стоите тук...

Link to comment
Сподели в други сайтове

С теб няма какво да обсъждам - ти си анонимка! Аз гледам крайният резултат. Видяхте малко по-малко участия през август с онази другата анонимка и се насрахте. Сега гледам мълчите, а и не можете да плюете върху "Дай го двойно", щото вече писах 50 пъти, че не струва. Което ще рече, че троловете нямате повод да стоите тук...

 

 

Хах е ти, като си написал, че не струва, какво от това?? Ние може да се плюем/харесваме/не харесвам, твоето мнение не влия на никого..Мълчиш само ти, 2 дена мисли какво да напишеш..Какво има да плюем повече, то няма какво да кажем, дори и аз не съм очаквал, чак такъв боклук, този пък Камелия определено изненада дори 2-та си фена.. :baaasmiley: И честно казано, колкото да не я харесвам, не мога да разбера защо си позволи този резил, точно сега...поне да беше пуснала това по-натам..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходиш на плаж точно толкова, колкото и в Слънчака лятото. Не ви ли писна да ви се подиграват хората на теб и другата анонимка в този форум? :gun_bandana:

Хаха пореден жалък опит.

Кама залезе човече.Приеми го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха пореден жалък опит.

Кама залезе човече.Приеми го.

 

Сериозно? Така като и гледам заетостта и какво става у клубовете тия дни дето пее, скапаните ти теории, са просто въздух под налягане.

 

Деса, естествено няма да я обсъждаме, при нея просто нищо не се случва.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

https://youtu.be/j7X7fXUx8iA

 

Чак ми е смешно да съпоставям прием.на Камелия с такъв на Деса.

Не искам да търся жалкия прием на Две сърца от стадиона на турнето на Фен , че там беше тотал щета

Ама защо така подминаваме жалкия прием на две сърца ? Нли това била песента , която помита хитовете на Кама ?!? Да търся ли от турнето на Фен , където беше още по-жалък ?? Ебаси големия хит ... един бис да не и докара ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно? Така като и гледам заетостта и какво става у клубовете тия дни дето пее, скапаните ти теории, са просто въздух под налягане.

 

Деса, естествено няма да я обсъждаме, при нея просто нищо не се случва.....

Има хитове последните години..участия...фенове.

А Кама...нищо.Пълна нула

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ако иска, ще има хитове. Нея не я вълнуват тия неща - квото стане, стане. Тя си има вечните хитове, които и в Пайнер, и извън него са я хранили, ще я хранят и най-важното - и което и за самата Камелия е най-важното - забавляват хората. Кво да се занимава с това да пуска през месец песец ей така, пълнеж да има, щото масата така искала, и да е бек вокалистка на куцо, кьораво и сакато. Някои правят от една песен хит, а други - и от 10 нимоат.

 

Иначе Две сърца е мн хубава песен, и с някои уговорки, и то големи, мое да кажем че Деса го е съхранила през годините да е на нивото на Луда по тебе (тя не е, но не ми се спори). Пак не става - не е песен да вдигне хората на крака просто. СЪответно при равни условия (а те пак казвам, не са) - Луда по тебе ще се приеме във всички случаи по-добре от Две сърца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има хитове последните години..участия...фенове.

А Кама...нищо.Пълна нула

 

Има на баба ти хвърчилото. Деса вегетира със стари песни и тук прекрасно ти го показаха хора били на нейни участия....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е правил спънки на Деса? :1000 (10): Че те дори песните и не забраниха да пее, а можеха. Десовите не спирате да опитвате да промените фактите от миналото, щото сте в тъпата ситуация, след 12 години плюене на Пайнер сега да му лижете гъза, само щото от няма накъде се е върнала да бъде беквокалистка на водещите им звезди.

Ама какви са тези противоречия? Първо имаше яко оплюване на Десислава, защото се върнала в "Пайнер", които пък през годините са я били "мачкали", а сега е друга песента - с перце е била галена, дори и след напускането й... Противниците й се поизяснете малко и следвайте една теза, без да я променяте!

 

Има на баба ти хвърчилото. Деса вегетира със стари песни и тук прекрасно ти го показаха хора били на нейни участия....

Вегетирането със стари песни е и основата на Камелия, като при нея плюсът е добрата комуникация с публиката и умението й да я кара да избухва когато им пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вегетирането на Деса със стари хитове разбива на пух и прах мечтите на Десови тук, как видимели, безврататото Фатме имало хитове. Има хитове на баба ми фурката - или вече броим парчетата, където е бек-вокалистка на звездите от кокошарника, като Кокаинчо и Ваната, за хитове?

 

За разлика от Камелия, която си кара на старите хитове, и която не сме обвинявали да има нови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова жалко изглеждате отстрани 2-та фена (Фокси и пратеника му, който "не беше фен на Камелия" :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Толкова сте безпомощни и ядосани от последните събития и падение на Кама, че дори намесихте старите хитове на Деса...като Кама цял живот се издържа само от 2 песни.. :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Честно казано и Камелия и 2-та й дена си заслужават това което става с нея...нека си седи в вибокс с клипа за 2 лева, радвам се, че от както напусна Пайнер, нейна песен не съм засичал никъде!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми като не ходиш никъде, няма как да ги засечеш!

 

И стига с тая песен за 2те песни на Камелия - Деса също бута там основно на стари лаври, никой никъде не и знае новите песните, които си слушате само вие ултра феновете й вкъщи!

 

И по-кой параграф сме били ядосани или безпомощни? Че Камелия е пуснала боза със смотан клип за 2 лв? Та ние бяхме първите, които се съгласихме и по тоя въпрос не спорим!

 

ядосаните и безпомощните сте вие, Десовите, дето приписвате на безврататото Фатме разни успехи, а тя всъщност в момента е някъде под нивото на Яница, Татяна, Пресила и Трио Соправно, които могат да се похвалят с актуален хит, за разлика от табуретката, която в кокошарника викат само за беквокалистка на по-големите им звезди!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми като не ходиш никъде, няма как да ги засечеш!

 

И стига с тая песен за 2те песни на Камелия - Деса също бута там основно на стари лаври, никой никъде не и знае новите песните, които си слушате само вие ултра феновете й вкъщи!

 

И по-кой параграф сме били ядосани или безпомощни? Че Камелия е пуснала боза със смотан клип за 2 лв? Та ние бяхме първите, които се съгласихме и по тоя въпрос не спорим!

 

ядосаните и безпомощните сте вие, Десовите, дето приписвате на безврататото Фатме разни успехи, а тя всъщност в момента е някъде под нивото на Яница, Татяна, Пресила и Трио Соправно, които могат да се похвалят с актуален хит, за разлика от табуретката, която в кокошарника викат само за беквокалистка на по-големите им звезди!

 

Яница и татяна се пускат, ДесиСлава освен с дуета и то не винаги с друго НЕ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница и татяна се пускат, ДесиСлава освен с дуета и то не винаги с друго НЕ!

 

На Деса чат-пат Моето зайче пускат все още. Това е последната й актуална песен.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може поддръжниците на Камелия да говорите толкова уверено, че Десислава била затънала, при положение че тя е единствената от големите ретро звезди, която има истински хитове в последните няколко години? Няма смисъл да ви ги изреждам пак, защото ще кажете че повтарям едно и също, въпреки че и вие нон-стоп правите това... Но се замислете малко, срамно е пак да се опитвате да очерните успехите на Деса, за да не изпъкват на преден план неуспехите на Кама.

Аз лично се надявам Камелия скоро да пусне още нещо, а не до пролетта или лятото да си седи само с "Дай го двойно", за която се вижда, че е масово неодобрявана, дори от феновете й. Все едно сега Деса след "Започваме на чисто" (според мен доста по-яка и различна песен с различен клип) да не пуска нищо до другата година. На мен лично това на Камелия ми допада като проект, но недоумявам как можа тя сама да се забие с подобно не чак толкова силно нещо в този важен етап от кариерата й, в който уж се доказва без Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...