Jump to content



На кой изпълнител повече не бихте стъпили на участие?


Повече не бих отишъл на:  

111 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

От изброените на много малко съм бил на участия, но със сигурност от тях най-скучна и незабележима ми бе Мария.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

На повечето съм ходил. Не бих повторил на Андреа, Преслава (макар че на нея вече ме мъкнат няколко пъти вече без мое желание :D) и може би Азис. Не бих стъпил никога на Алисия (гласувах за нея, защото ми е най-АНТИ) и Мария. Най-добрите участия според мен правят Ивана, Джена, Камелия и Галена. За Галин не мога да коментирам, не съм бил, но по клипчета ми се струва, че му се получава като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Стораро и Джена.

На Фики,Анелия и Ивана от изброените не съм бил.

Сред изброените най-добре съм си изкарвал на Цвети Янева, ДесиСлава и Мария.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От тези на които съм бил на участия - определено Анелия.

Една и съща песен я пее пет пъти, плейбек, пияна, неадекватна, постоянно вика нещо над плейбека .. грозна гледка. Даже самите хора, които уж се забавляваха в началото, към края си личеше, че им е супер гадно вече.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попадал съм на участия на доста певици, без да искам дори, но в повечето случаи даже не съм разбирал ... Иначе на ГИК си заслужава да се ходи:

- на Глория, заради жестоко пеене и старите песни,

- на Ивана, заради старите песни с "народни" текстове,

- на Камелия, за да изригнеш на "Защо повярвааах АЗ на твоите лъжи ..." и "Луда по тебе ..."

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

гласувах за Анелия... :wacko: също не бих отишъл пак на

Фики - пеещ мазните песни на баща си и по 100 пъти неговите 3 хита

Преслава също не бих я повторил - плейбек и между песните леко да запее следващата... down.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия.

 

"Сложно-невъзможно" 5 пъти. Плейбек на всичко без "Само мене нямаш" и "Проба-грешка". Крещене, викане, тъпи закачки и неумение да се контактува с публиката.

 

Учудващо е, че е втора по участия и през 2014г., след като половината таблица зад нея прави по-голям купон и забавлява хората повече.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава със сигурност. И на почти всички останали, на които съм бил. Струват си единствено участията на Глория, Емилия и сигурно Нелина и Тони Дачева, но на последните две не съм ходил, то само по ретро партита ги канят за дискотеките специално. На Деса също не е зле, ако не се лигави много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло е тъпо да се иде на участие на чалгарка. Ужасно отегчение е.

Гласувам за Преслава. Винаги проверявам, преди да идем на дискотека, дали няма да е случайно там, където искаме да отидем, за да измислим къде другаде да идем...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия. Преди две година бях на участие нейно в Приказките.По брутално нещо не бях виждал и едва ли и ще видя.Започвам с това,че закъсня.Всичко беше на плейбек даже и песента на Азис "Сен Тропе",мъчеше се горката да пуска базици,но си беше чисто заяждане с някои от хората.Поведението й бе брутално ,пя точно 30 мин и си тръгна,а най-грозното бе,че ходеше до масите на хората вземаше им салфетките,храчеше в тях и ги хвърляше в краката на танцуващите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

от всички изброени, най-голям купон прави Камелия...... каквато и да е, не може да ти е скучно на нейно участие!

 

гласувах за Фики

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудно, никой не иска да ходи на участие на шесткратната "Певица на годината" :1000 (29):

 

Последния път като бях на Преслава некви почнаха да се бият и да хвърлят маси и столове по "сцената"( там онези 5 квадрата дето се разхождат ) и тя седна на някакво сепаре в дъното и то съвсем не се разбираше, че си на участие на Преслава.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудно, никой не иска да ходи на участие на шесткратната "Певица на годината" :1000 (29):

 

Последния път като бях на Преслава некви почнаха да се бият и да хвърлят маси и столове по "сцената"( там онези 5 квадрата дето се разхождат ) и тя седна на някакво сепаре в дъното и то съвсем не се разбираше, че си на участие на Преслава.

 

Сепареслава!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин. Няма такъв плазмодий... :mf_surrender: Плейбек плюс пиянски подхвърляния. :feminist_en:

Невремето бях попаднал на Жалка, не беше хипер зле. Нищо, че гласчето й го няма вече.

Като цяло, явно вкусът ми е прекалено изтънчен, щото всички са ми яко банални. И са на плейбек. Като се замисля, на никоя не ме кефи "цялото творчество" и като завъртят 5 пъти последната си песен и отива всичко подяволите.

По-добре дискотека без изпълнители. Така е най-приятно. Хем няма да се дразниш на това, че те правят на балам и са на плейбек, хем няма да въртят 5 песни на кръст, хем няма редовните подвиквания, освен ако DJ-ят не е досадник.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа с точност, защото нищо не се знае. Но например на Фики, Мира, Денис, Ани Хоанг и подобни изпълнители.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип мразя участията, пречат ми във вечерта за купонясване и нямам търпение изпълнителят да си тръгне, но всичко си има граници и ако бих могъл да понеса Галин например, то Анелия за нищо не става. Дори бих предпочел участие на Ани Хоанг щото ше ме забавлява с песни на колежки и все едно съм си на нормална дискотека, докато онова храчещото си "пее" главно нейни песни и няма никакъв контакт с публиката. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: То така са и Преслава, Андреа, Алисия ... Като цяло, по телевизията стават, но на живо си е пълна скръб щом става дума за участие в дискотека.

По-скоро бих отишъл на участие на Малина защото ще забавлява с танци или на Десислава, тъй-като страшно много й харесвам гласът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...