Jump to content



На кой изпълнител повече не бихте стъпили на участие?


Повече не бих отишъл на:  

111 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

100% на Преслава. Никъде и никога в чалгата не съм виждал толкова голяма разлика между очакване на хората и реален резултат. Съжалявам, исках да напиша друга, но просто Преса е тотален фаворит в този сегмент. Бил съм на 6 нейни участия през годините, положението днес е в пъти по-трагично от 2008 година, примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

100% на Преслава. Никъде и никога в чалгата не съм виждал толкова голяма разлика между очакване на хората и реален резултат. Съжалявам, исках да напиша друга, но просто Преса е тотален фаворит в този сегмент. Бил съм на 6 нейни участия през годините, положението днес е в пъти по-трагично от 2008 година, примерно.

 

+1

 

Алисия и Преслава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че трябва да се гласува за хора, на които сте били наистина на участие. От изброение в анкетата съм бил на Анелия, Галена, Глория, Джена, Алисия, Преслава, Десислава. Определено се колебая да гласувам между Анелия и Галена, участията и на двете са пълен шит, плейбек, простотии, а да ги слушаш на живо не е лесно... Гласувам за Галена.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм бил на Преса на участия и много ми харесаха, но бях отдавана. Галена прави голям купон, може би на пияната Анелия не бих отишъл отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Фики със сигурност няма да повторя.Не ми се слуша репертора на тате Тони. И все пак той е в началото си и няма нужния репертоар, затова ще гласувам за Анелия.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да отида никога повече на Преслава, само веднъж направих тази грешка преди години! Скучни са ми и не бих ги посетил Глория и Азис. Васил толкова се беше надрусал на последните си участия, на които съм присъствал, че съм отвратен от поведението му, а пък и мазните кючеци не ми допадат! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Алисия и от другите - Кали. Щях да цъкна и Андреа, но на нейно участие съм ходила (никога не казвай никога). :1000 (29):

 

P.S Не съм прочела правилно заглавието, значи Андреа.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за Фики, но също не бих отишъл на Анелия, Цветелина Янева, Галин, Ивана и избоените други.

 

Бил съм на Преслава... пийвам си и не я наблюдавам, търпи се. На Анелия повече никога, а другите просто изключено да отида някога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, на Мария съм ходил много отдавна, за да угодя на приятели и беше ужасно. Освен на Емилия от време на време, нямам навика да ходя на участията на други изпълнители, дори от любопитство. Просто са ми безинтересни. Гласувах за Мара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Андреа беше доста зле,квичене върху плейбека...На Камелия също доооста зле,постоянно крещена,грачещи опити за пеене-кошмар...

 

Хареса ми на Глория,Преслава...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия и Преслава.

 

Особено на втората е все едно DJ пуска само песни на Преслава. А и тя има навика да седи по сепарата и да "пее", така че съвсем не се забелязва, че има участие на Преслава.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия, Преслава и Андреа. На Преслава съм бил доста пъти и честно казано, няма смисъл да се ходи на нейни участия. Пълен плейбек, супер скучно. Андреа същата работа. Анелия е брутална обаче... просто няма такова гадно преживяване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е най-ужасна. Една и съща песен сто пъти, пияна, неадекватна.

Преслава пък си е супер, аз не ги различавам в шумотевицата дали са на живо или на плейбек, а тя има страшна дискография.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е най-ужасна. Една и съща песен сто пъти, пияна, неадекватна.

Преслава пък си е супер, аз не ги различавам в шумотевицата дали са на живо или на плейбек, а тя има страшна дискография.

Наистина никой не се интересува дали е на живо,което е кофти...То не се и разбира в дискотеката.Дори много често се получава така,че да пеят на живо е по-лошия вариант.Пример са Камелия и Анелия,ужасно пеене,немлъкват през цялото време и става една какафония... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина никой не се интересува дали е на живо,което е кофти...То не се и разбира в дискотеката.Дори много често се получава така,че да пеят на живо е по-лошия вариант.Пример са Камелия и Анелия,ужасно пеене,немлъкват през цялото време и става една какафония... :mf_surrender:

За Камелия не знам, но при Анелия и понякога Джена, е по-добре да пеят на плейбек... Джена е на периоди, мислех, че е от песните, но една и съща песен единия път я пее супер, другия път - ужасно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Камелия не знам, но при Анелия и понякога Джена, е по-добре да пеят на плейбек... Джена е на периоди, мислех, че е от песните, но една и съща песен единия път я пее супер, другия път - ужасно.

Повярвай ако Анелия и Джена са ти зле,Камелия е кошмарна...... :mf_surrender: Не млъква през цялото време и трачи като гарга

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...