Jump to content



Online: Деси Слава - Не го прави


Препоръчани коментари

Песента, че е добра, добра е.Въпроса е, че в България колкото по музикантска, модерна и различно звучи една песен, толкова по-трудно става хит. Ние харесваме по-лесно смилаемите музики и текстове.Не случайно тотални хитове стават песни на Теди Александрова. Това няма да казвам дали е лошо или не, просто това се харесва на балканите..

Кои сте тези "ние" бе, аре по-полека малко! Ние... вие може да харесвате само бозите, но има хора, които слушат много разнообразна музика! И нормално, половината даже не знаехте, че песента на ДесиСлава прилича на Take shelter, песен, която се скъсваха да въртят по бг телевизии и радиостанции, ама така е, като гледате само Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 135
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не виждам никаква особена прилика между двете песни. Десината е видно, че е по линията на "Моето слабо място".

 

Между другото, благодаря за напомнянето за Years and Years - прекрасен избор за нов дуетен партньор на Галена. У дома - 145 място, у нас - през половин час по Сити. :1000 (33):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента и клипът са трепач! Браво на Деси Слава за различното звучене! Големите имена трябва да предлагат такива песни, а не да се смесват с масата. Нека да видим как ще се развие песента, но аз мисля, че ще има успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам никаква особена прилика между двете песни. Десината е видно, че е по линията на "Моето слабо място".

 

Между другото, благодаря за напомнянето за Years and Years - прекрасен избор за нов дуетен партньор на Галена. У дома - 145 място, у нас - през половин час по Сити. :1000 (33):

Което не значи, че Take shelter не е яка песен :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои сте тези "ние" бе, аре по-полека малко! Ние... вие може да харесвате само бозите, но има хора, които слушат много разнообразна музика! И нормално, половината даже не знаехте, че песента на ДесиСлава прилича на Take shelter, песен, която се скъсваха да въртят по бг телевизии и радиостанции, ама така е, като гледате само Планета.

 

"Ние" сме, масата хора в България и балканите..Take shelter и песента на Деси Слава не си приличат изобщо, не знам от къде се появиха тея глупости..

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ние" сме, масата хора в България и балканите..Take shelter и песента на Деси Слава не си приличат изобщо, не знам от къде се появиха тея глупости..

Балканите - с малка буква. :mf_surrender:

Ти не си запознат изобщо с това, което се слуша на Балканите, не знаеш нито кой е Шабан Шаулич и Лепа Брена, нито кой Дино Мерли, или пък Ели Кокино и Василис Карас и какво изобщо са сътворили и изпяли тези въпросните, за да ми генерализираш тука маси хора! Тези се слушат дори от 5 годишните в собствените им страни и докато там фолкът е естрадата - при нас фолкът е чалга! Така че се скрий с тези смешни обобщения. Не вървиш. Аре Теда да отиде в една Хърватия, да видим колко ще се котира там.

 

Тръгна от мен и си приличат разбира се в ритъма! Уши, нос, гърло - ако имаш проблеми!

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

С всяка песен, която първо я представят на концерт, а после с видеоклип става така... Губи се изненадата и е изкключително тъпо, не знам Десислава с кой акъл се прецака така. Подозирам, че никой нямаше да каже, че е песента е тъпа, ако я беше видял с този видеоклип, а не с баджаците. Просто внушението е друго... Така и Емилия си пропиля "Без въпроси", уникални реализации на хубави песни с потенциал, но...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже въобще не е слабо. Според мен дори си е много яко, когато си личи, че един потенциален хит е с реални гледания. По-добре постепенно, както Мойто Зайче, отколкото 1 милион за 10 дни и после да я обвиняват, че е купувала гледания. :D

Иначе съм съгласен, че трябваше направо песента с клипа, но... и така си е добре. Песента е зарибявка... :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова е смотано това с гледанията.. да не говорим, че никой не може да ме убеди в истинността им. Една Paloma Faith, която спечели Best Female Artist току що има клипове с по 1-2 000 000 гледания, а е световноизвестна. Нашите тука дето си ги слушаме ние и няколко човека извън България здраво се заблуждават с тези милиони. :) Песента е яка, клипът е як - да им се насладим и не мислим малко за класации, гледания и рейтинги. :) Не за това се прави музика.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова е смотано това с гледанията.. да не говорим, че никой не може да ме убеди в истинността им. Една Paloma Faith, която спечели Best Female Artist току що има клипове с по 1-2 000 000 гледания, а е световноизвестна. Нашите тука дето си ги слушаме ние и няколко човека извън България здраво се заблуждават с тези милиони. :) Песента е яка, клипът е як - да им се насладим и не мислим малко за класации, гледания и рейтинги. :) Не за това се прави музика.

 

Още по-фрапантният случай е Мадона- 5-6 милиона за няколко седмици. Вижда се, че на нея Ютуб не й е сила, но според мен няма как български чалга изпълнители да имат толкова повече гледания от кралицата на световния поп... :D

Според мен към момента реалният стандарт за българският пазар е най-много 2-3 милиона. На Десислава толкова ще са й достатъчни за тази година, дано да ги направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за първи път леко се усъмних в гледанията, като видях румънски денс хитчета с по 1-2 милиона гледания, а нашите с по 5-6?? Та Румъния е 20 милиона, ние сме 7, а техните песни са на английски и испански, което предполага мноого повече публика...Има нещо, но не знам какво..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво толкова се чудите - чалгата се слуша масово в България. Ако приемем, че 2 милиона души слушат чалга (макар че като сложим емигрантите, които само това слушат сигурно са повече), от тях половината да имат достъп до компютър тия милиони не са кой знае какво. Според мен са си напълно реални всички гледания, няма логика Фики да купува, а румънците да не купуват, ако имаше лесен начин това да се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво толкова се чудите - чалгата се слуша масово в България. Ако приемем, че 2 милиона души слушат чалга (макар че като сложим емигрантите, които само това слушат сигурно са повече), от тях половината да имат достъп до компютър тия милиони не са кой знае какво. Според мен са си напълно реални всички гледания, няма логика Фики да купува, а румънците да не купуват, ако имаше лесен начин това да се случи.

 

То не знам освен в България, къде другаде отдават значение на тези гледания..

Хубаво, и 2 000 000 да са в България, все пак Мадона слушат в пъти повече хора от целия свят. :) Както и да е, важното е, че направи хубава песен и клип Деската, ще си я слушаме и ще й се радваме. :)


Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и да е, важното е, че направи хубава песен и клип Деската, ще си я слушаме и ще й се радваме. :)

+1

Да се съсредоточим върху качеството- Десислава пусна един от двата най-силни клипа до момента! И изригна с песен-трепач, която набира скорост... Добро ново начало в Пайнер. Пък и гледанията прогресивно си растат. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за първи път леко се усъмних в гледанията, като видях румънски денс хитчета с по 1-2 милиона гледания, а нашите с по 5-6?? Та Румъния е 20 милиона, ние сме 7, а техните песни са на английски и испански, което предполага мноого повече публика...Има нещо, но не знам какво..

Индийски, бразилски, арабски, турски и други правят и по над 20 милиона.

 

Аз си свалям песните, които ме кефят. В тубата търся нещо, ако искам да гледам клипа. Но музика от там не слушам.

 

И аз така. Или ако не ги пазя на комп, а ме мързи да търся дискове, на които съм ги записвал.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм точно обратното - последната ми свалена mp3 е преди повече от половин година. На вкъщи или навън - youtube.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за първи път леко се усъмних в гледанията, като видях румънски денс хитчета с по 1-2 милиона гледания, а нашите с по 5-6?? Та Румъния е 20 милиона, ние сме 7, а техните песни са на английски и испански, което предполага мноого повече публика...Има нещо, но не знам какво..

 

Не всички румънски хитове, които ни пробутват в България, са хитове. Те може да ги въртят тук, хората да са ги чували, но това не значи, че те самите ги пускат да ги слушат. Нито пък може да сме сигурни, че в Румъния ги слушат. А някои имат и по няколко клипа с по няколко милиона, докато при нас са съсредоточени в един клип.

 

Само след като представителката на YouTube за цяла Източна Европа връчи награда за Фики за милионите му гледания, не мога да разбера защо още се съмнявате? Защо не искате да повярвате, че и българските изпълнители могат да имат успехи? Ако една песен я слушат по 100 000 човека всеки ден, това прави 3 милиона за месец, толкова ли е трудно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко бързо обаче почнаха оправданията за гледанията на Деса. 1000%20(29).gif

Тя си е виновна.

Ако не я беше представила на наградите, сега щеше да има по-голям интерес към проекта.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...