Jump to content



Online: Деси Слава - Не го прави


Препоръчани коментари

лук белиш ти мила в кухнята на ресторантчето където работиш,не ме бъркай с него....1000%20(29).gif

всеки има право на вкус,та дори и лош!

 

Лук си да, и песента е тъпа, и клипа съшо. Да живее Галена!

 

Деси Слава няма мозък да направи нещо хубаво. Язък, че може да пее, а така си пропилява таланта. Завръщането й в Пайнер ще е само една загуба. Конкуренцията е голяма и тя няма да успее.

 

То да се завърнеш, ама да прави нещо, а не само да седиш. Може да има пари, но и тя като Преслава не прави нищо. Докато Галена може да има парите на мъжа си, но предлага много качествени песни, клипове и сценични представяния на световно ниво!

То не се иска само пари, иска се и малко мозък да имаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 135
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Лук си да, и песента е тъпа, и клипа съшо. Да живее Галена!

 

Деси Слава няма мозък да направи нещо хубаво. Язък, че може да пее, а така си пропилява таланта. Завръщането й в Пайнер ще е само една загуба. Конкуренцията е голяма и тя няма да успее.

 

То да се завърнеш, ама да прави нещо, а не само да седиш. Може да има пари, но и тя като Преслава не прави нищо. Докато Галена може да има парите на мъжа си, но предлага много качествени песни, клипове и сценични представяния на световно ниво!

То не се иска само пари, иска се и малко мозък да имаш.

Бе престани да си налагаш мнението бе, жена... Не се научи, майка му стара, тряа да изкараш половината форум извън нерви. Бахти досадницата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе престани да си налагаш мнението бе, жена... Не се научи, майка му стара, тряа да изкараш половината форум извън нерви. Бахти досадницата.

 

 

ПРЕСТЪПНО E 2 :mf_surrender:

 

Като различност е попадение,но като хитов заряд е далече.Моето мнение е,че песента няма да стане ХИТ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе престани да си налагаш мнението бе, жена... Не се научи, майка му стара, тряа да изкараш половината форум извън нерви. Бахти досадницата.

 

Като те нерви истината, твой проблем. Тука всичко изкарвате хит, не сте никак реалисти. Ама щом е Деси Слава,а хит е- хубаво е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРЕСТЪПНО E 2 :mf_surrender:

 

Като различност е попадение,но като хитов заряд е далече.Моето мнение е,че песента няма да стане ХИТ

Дори и да не стане хит, какво? Това променя ли фактът, че е хубава и различна песен? Не всичко, което пускат изпълнителите, трябва да става хит.

Те хората се съмняваха и в "Точно никога", и в "Моето слабо място", и в "Пантера", ама станаха хитове.

И със сигурност няма да е като "Престъпно е", вярвай ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като те нерви истината, твой проблем. Тука всичко изкарвате хит, не сте никак реалисти. Ама щом е Деси Слава,а хит е- хубаво е.

Каква истина бе? Каква истина? Ти си налагаш мнението! Кажи: "Не ми харесва", "Не ми допада", ама кви са тия допълнителни коментари, че сме се били прехласвали и че бил ужасен проектът и не знам си кво.... Целият форум оспами с любимците си, обаче тръгнала да говори за прехласване. Айде, марш в поп раздела!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе престани да си налагаш мнението бе, жена... Не се научи, майка му стара, тряа да изкараш половината форум извън нерви. Бахти досадницата.

Аман начи! И мен ме изкара извън релси в темата за Гага :D

 

Иначе Деса ме радва, приятно видео е изкарала, а песента още ми е кеф да си я въртя :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха мнения от фенове на треторазрядници и мутреси не важат тук.Няма как да бъдат приети на сериозно коментарите ви, след като се прехласвате по бездарни, нелепи девойки и стари моми.Поне в едно нещо ви разбирам - на вас ви е ясно, че Деси Слава е сила и това си пролича-нормално е да сте притеснени. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи двете Драганинови, писани за Преслава ви бяха много интересни и хубави, но това щото е на Десислава - старата пръчка, нещо не ви допада.

Май конкуренция усещате, а. И заплаха в същото време. Мдааа, любимката над любимките се върна.

Свиквайте, песента е готина, различна, интересна и хит ще стане със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Десислава сте най-отвратителните същества наистина. Толкова години се криха по мишите си дупки и сега Деса извади един проект, който става и айде... цялата гнусотия, която толкова години държаха в себе си трябва да се излее върху всеки, който изкаже негативно мнение върху иначе добрия проект. Тука чета пак някакви изхвърляния, било най-доброто, което се въртяло по Планета и т.н. .. Песента била нечувана, невиждана... Боже, боже... Явно пак ще трябва да ви търпим изблиците, както едно време, когато Фатме беше по-актуална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва песента!Още като я чух на концерта ме грабна!Въпреки че не е типичното Поп-фолк парче е страшно зарибяващо!Като за първи проект след завръщането в Пайнер си личи, че се е постарала!Дано не губи хъс и желание и да изпипва така и следващите си проекти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен клип спрямо всичките нейни последните 8-9 години, за нивото на "Планета" е над средното, но световно ниво - силно казано. Песента много ми харесва, як е този стил на Драганински, голям хит няма как да стане. Дано работи така добре и занапред. Но фенчетата й един през друг пишат небивалици, особено тези, които изкараха клипа по-добър от всички на Галена, Камелия, Андреа и Цв. Янева взети заедно. 10 години в миша дупка и накрая какви истерии... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи двете Драганинови, писани за Преслава ви бяха много интересни и хубави, но това щото е на Десислава - старата пръчка, нещо не ви допада.

Май конкуренция усещате, а. И заплаха в същото време. Мдааа, любимката над любимките се върна.

Свиквайте, песента е готина, различна, интересна и хит ще стане със сигурност.

:1000 (33): :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

 

Феновете на Десислава сте най-отвратителните същества наистина. Толкова години се криха по мишите си дупки и сега Деса извади един проект, който става и айде... цялата гнусотия, която толкова години държаха в себе си трябва да се излее върху всеки, който изкаже негативно мнение върху иначе добрия проект. Тука чета пак някакви изхвърляния, било най-доброто, което се въртяло по Планета и т.н. .. Песента била нечувана, невиждана... Боже, боже... Явно пак ще трябва да ви търпим изблиците, както едно време, когато Фатме беше по-актуална.

Комплиментите ги остави за после, ще потрябват!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен клип спрямо всичките нейни последните 8-9 години, за нивото на "Планета" е над средното, но световно ниво - силно казано. Песента много ми харесва, як е този стил на Драганински, голям хит няма как да стане. Дано работи така добре и занапред. Но фенчетата й един през друг пишат небивалици, особено тези, които изкараха клипа по-добър от всички на Галена, Камелия, Андреа и Цв. Янева взети заедно. 10 години в миша дупка и накрая какви истерии... :1000 (29):

 

Защо да не може да стане хит,"Моето слабо място" и "Нашето любов е" са в същият стил,а са хитове,даже първата е най-големият самостоятелен хит за 2014-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като те нерви истината, твой проблем. Тука всичко изкарвате хит, не сте никак реалисти. Ама щом е Деси Слава,а хит е- хубаво е.

 

Теб всичко извън нафталинени латино баладки за "амор" и "корасон" от Рики, Сантяго и Шайен те нерви, но сме те оставили намира, нали?

 

Нали си наясно, че това че никой не те закача нито за визия, нито за работа, нито за характер, нито за личен живот е огромен компромис и си е вид благотворителност?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче която и друга да я пееше тая песен - дори Преслава, нямаше да е чак толкова добра. Само Деса може да изпее нещо така, любимата ми част е "Можеш ли кажи да изтриеш ти от твоят ум целувките ти с мен"... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

абе зайка ли ще каже кое ще е хит и кое не,да ходи да бели на хората доматите и да не се прави на музикален експерт.

Айде стига спами и ти пък , на всеки пост ли ще отговаряш ? Тя си изказа мнението ти после бързаш да цитираш - понеже е различно от твоето . Ми ако си беше спестил цитата и тя нямаше да ти отговаря , че после и забележки правите . И с тея нападки да бели картофи по-кротко , утре може да ти се наложи да чистиш кенефите - живота е непредсказуем ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче която и друга да я пееше тая песен - дори Преслава, нямаше да е чак толкова добра. Само Деса може да изпее нещо така, любимата ми част е "Можеш ли кажи да изтриеш ти от твоят ум целувките ти с мен"... :Vishenka_05:

 

Съгласен съм. На мен любимата ми част е т'ва "Да докажеш, че от мен си ПОООООООуУуУуУууУ" <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента, че е добра, добра е.Въпроса е, че в България колкото по музикантска, модерна и различно звучи една песен, толкова по-трудно става хит. Ние харесваме по-лесно смилаемите музики и текстове.Не случайно тотални хитове стават песни на Теди Александрова. Това няма да казвам дали е лошо или не, просто това се харесва на балканите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ха-ха както каза един потребител преди мен - ще има самоубийства :3fdb8960598fa63e: Не знам, не ги виждам вече Преслава, Анелия и "компания" какво ще правят. Десо, Десо направо им го наби а*ално на 95% от певачиците! Така се прави! Брутално видео и още по-брутална песен!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятен клип, невероятна песен и още по-невероятна Деси Слава! Определено ми липсваха времената, когато се стараеше за всеки свой проект и пускаше хит след хит! Виждам, че е изключително мотивирана и и се работи много. Успех и да продължава в същия дух. Песента ще е хит!

 

п.п. Дано и Райна започне да снима пак с Нанков! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...