Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сестрата на Преслава беснее във фейса. Вижте и профила:

 

Ivelina Koleva Nikolova Ne vseki pochitatel na narodnata muzika e na "Ti" s modernite v dneshni vremena glasuvaniq.Horata,koito slushat tazi muzika sa zakyrmeni i sa izrasnali s bylgarskata narodna pesen-mladi i stari...V tezi anketi glasuvat naj-chesto mladeji,koito s rajdaneto si opoznavat "pop folka".Az lichno nqmam nishto protiv kolegite ot tozi janr,zashtoto kakto az,taka i mnogo ot folklornite izpylniteli peem ot godini tezi pesni i nqmame nishto naprotiv da go pravim.I po tazi logika,pri nalichieto na stotici hilqdi fena na pop folka,nagradite Album i Izpylnitel vsqka sledvashta godina shte se prisyjdat na pop folk kolega.Kyde togawa ostawat izpylnitelite,koito polagat maksimalni usiliq i sredstwa da vyzrodqt ili pyk da syzdadat novata syvremenna folklorna pesen... Blagodarq na vsichki,koito sa glasuvali za men i moite kolegi,zanimavashti se izcqlo i samo s tazi tolkova slojna i inteligentna materiq narechena Folklor...

Интелигентно написано на кирилица. 1000%20(29).gif

 

Иначе - като гледам май половината тука сте оглушали нещо.. За да бъде една певица.. ами певица 1000%20(29).gif тя трябва да може да пее. Независимо дали ще е на годината или не. Анелия последните няколко години се е понаучила да пее, в периода 2006-та беше доста зле. Галена не знам, преди години пееше доста по-добре, не знам дали щото претърпя някви операции на гласните струни или квото беше там.. Но както някой каза по-рано в темата, жалко е, че не може да изпее собствената си песен.. Стигаме до Джена. Моля ви се - Джена! Чуйте я и пак си помислете 1000%20(29).gif Миро си е абсолютно прав, с тая разлика че това важи и за доста от колежките й. Тези, които пяха снощи са Ивана, Роксана, Цветелина Янева и Преслава. Това са поне тези, които си спомням. Емилия принципно си пее, но не знам дали беше на живо снощи, затова за нея нищо не мога да кажа. Андреа ако можеше да пее равна нямаше да има, надявам се да започне да взема уроци малко да се понаучи.

Същото важи и за мъжете. Ся, разбирам, че всички тийн-ки са луднали по Фикчо, ама тва не означава, че може да пее. Най-големия ужас е "Зайди, зайди". Това си е направо гавра с песента. Същото важи и за Галин. Много фенки и самочувствие без покритие. Да ходят на уроци и двамата заедно 1000%20(29).gif И без тва виждам, че май от снощи дружки са си станали. От мъжете единствения, който пее безупречно е Борис Дали. За съжаление го прецакаха горкия преди няколко години..

Честно казано не исках Преслава да взима "Певица на годината", но след снощния концерт се убедих, че просто няма коя друга да я вземе. Пеенето не се учи толкова лесно. Или си певица/певец, или не. Това е положението.

Колкото до наградата за Идол, ясно е, че я дават за да има две наградени певици. Но мисля, че на Галена най-много й отива тази награда. Старае се, различна е, и в клипове, песни, проекти, сценично поведение.. Не казвам, че се получава винаги, особено сценичното.. но жената се старае и това се вижда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само някой да е казал, че Пайнера, "коли и беси".Аз по либерален ръководител от него НЕ съм виждал и има спешна нужда от смяна....Това е човека, който се старае да угоди на всичките му кокошки, дава измислени награди на всяка за да не е сърдита...позволява им да пеят на плейбек, да правят каквото си искат....Жалко, че нямат един наистина строг шеф да видят те една свобода.... :mf_surrender: Думите на Камелия и Фокса за Пайнер за 100% неверни, тоя човек е сред най-либералните шефове изобщо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май снощи наистина е имало екшън в Котън....А тоя Бирмата как можа да изпусне жена като Преслава....

 

Пхахахахахах, взимай си я ти и си я носи вкъщи тая "убавица", да видиш колко е несгодна. Аз като видя такива, които все мрънкат от мъжете им слагам кръст на секундата. Как па все за Преса не се намериха мъже като хората? Ама се кипреше с розовото "Бентли" на Бирмови, нали?! Парадираше с придобивки, ама сега бил Бирмата еди какъв си.

 

И очаквам извинение точно от теб за хилядите обиди по мой адрес тук. След снощи мисля, че е време да те чуя.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пхахахахахах, взимай си я ти и си я носи вкъщи тая "убавица", да видиш колко е несгодна. Аз като видя такива, които все мрънкат от мъжете им слагам кръст на секундата.

 

На мен ми харесва чисто визуално, не я знам като характер, но определено не е жена тип Галена, Камелия и от тея по хард.. :1000 (29): На живо е много нежно миньонче..

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва чисто визуално, не я знам като характер, но определено не е жена тип Галена, Камелия и от тея по хард.. :1000 (29): На живо е много нежно миньонче..

 

И очаквам извинение точно от теб за хилядите обиди по мой адрес тук. След снощи мисля, че е време да те чуя.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

DesiSlava(official)

 

Здравейте приятели, прочетох много мнения за представянето ми на наградите на ТВ Планета – и добри, и лоши…. Това, което е важно за мен, е че не оставате безразлични. Аз се старая заради Вас – кога успявам, кога не – това е друг въпрос :)

„Не го прави" е първата ми песен, след завръщането в „Пайнер". Тя е важна за мен и разчитам на Вашата подкрепа повече от всякога! Благодаря, че сте до мен!

 

ето затова я обичам тая жена,дава си реална сметка за нещата!!! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи за кое по точно? :1000 (29):

 

За нахалството, да говориш глупости, които не се случват и да ми се дървиш постоянно, след като ти разказвам всичко авансово и то се сбъдва, примерно.... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Графики :)

Съгласен съм с почти всички раздадени награди,този път бяха по заслуги,а не за всекиго по нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И по страничните балкони ли е било празно?

8 без 20 като ни пуснаха вътре, след нас останаха около 50 тина души отпред да чакат да влязат.

Балконите се пълнеха постепенно ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

8 без 20 като ни пуснаха вътре, след нас останаха около 50 тина души отпред да чакат да влязат.

Балконите се пълнеха постепенно ...

 

Защото не ги осветявят и не се вижда много. От РД-то им със сигурност има по-малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то е тенденция това с по-голямата посещаемост на концерта за рождения ден. На него пак искат да позират, ама поне много важен критерий е какъв купон ще направят, а пък на наградите позират.. с позиране. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото не ги осветявят и не се вижда много. От РД-то им със сигурност има по-малко.

По малко са , да. Около 2500 души. Винаги на рождения ден е по пълно.

Да изместят наградите в март-април.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то е тенденция това с по-голямата посещаемост на концерта за рождения ден. На него пак искат да позират, ама поне много важен критерий е какъв купон ще направят, а пък на наградите позират.. с позиране. :1000 (29):

 

Така ли, е не се ли вълнуват техните почитатели каква награда ще вземе идолът/идолката им? :mf_surrender:

Няма никакви оправдания, фолкът не е това, което беше и с всяка година става по-зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май снощи наистина е имало екшън в Котън....А тоя Бирмата как можа да изпусне жена като Преслава....

 

И каква жена е тя? На мен ми бие на бесна селянка с рентгенов поглед за парите в портмонето, похотлива една такава, освен това.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И каква жена е тя? На мен ми бие на бесна селянка с рентгенов поглед за парите в портмонето, похотлива една такава, освен това.

Абе ти беше фен голям на Екстра Цуца,кво става с нея къде е? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...