Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нека някой сега каже, че е било празно и не се е пеело. В най-трудното време за поп фолка от много години насам Глория затвърди позициите си като една от най-големите. Евала!

 

"Сцената обичам лудо", поклон! Сигурно сте и плакали като я е запяла, това е песен от онези, дето и за нея, и за публиката са специални, изповед.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните, които изпя, може и да пропускам нещо:

 

Пясъчни кули - акапела

Чуй ме

Щастието е магия

Оставете ме намира

За добро или зло

Сцената обичам лудо

За тебе, майко

Ех, море

Приятелко ти моя, най-добра - ремикс

Ангел с дяволска душа

Тя или аз

Дар от Бога - ремикс

Носталгия

Уморих се от теб

100% жена

Циганско сърце

Златна клетка

Жените са цветя

Ако бях се родила река

Ледена кралица

Любовен дъжд

Феникс - ремикс

Лабиринт

Очакване

Крепост

Присъда - акапела

Не сме безгрешни

Влюбена в живота

Изповед

Ако те няма

Благодаря

Кралица

Ненаситна

Целувай още

Изсвирете нещо ударно

Ако счупят всяка нота

Прегърни ме

Инсомния

Катерино моме

Назад, назад, моме Калино

Облаче ле бяло

Всеки си плаща

 

В началото вървя инструментален микс с части от "Хипноза", "Илюзия", "Обсебена от теб" и др.

+ инструментал на "В нова дреха" във фолклорната част :)

 

Надявам се след концерта да му е дошъл акълът на Димитров, че трябва да цени изпълнител като Глория и двамата в крайна сметка да се разберат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.9...2667&type=3

 

Ето го албума от снощи. Официалният, няма скрито покрито. Много се надявам да получи 10 минути в Арената и да си изпее нещата. Не ме вълнува как ще я приемат мангасарите там, важното е, че аз ще я видя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина

1 min ·

Честит творчески юбилей, Глория! Gloria (official)

Ти винаги си била положителен пример за творец, професионалист и жена с характер, която знае какво иска и как да го постигне. Продължавай все така вдъхновено да радваш своята стойностна публика!

С уважение и приятелски чувства: Цветелина

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо умирВам, като слушам "Тя или аз". Ейй, много добра песен, евала, че я е изпяла.

Къде я чу? Аз искам да чуя нея, "Любовен дъжд" и "Безсъние".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде я чу? Аз искам да чуя нея, "Любовен дъжд" и "Безсъние".

 

Към края тук , след като си се прибирам :1000 (29): :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.9...2667&type=3

 

Ето го албума от снощи. Официалният, няма скрито покрито. Много се надявам да получи 10 минути в Арената и да си изпее нещата. Не ме вълнува как ще я приемат мангасарите там, важното е, че аз ще я видя.

Да не може човек да й се нарадва, от колкото десятки оцели тази жена снощи! Ето това сега е снимков албум от концерт! А не тези пайнерски албуми, където от 500 снимки няма нито една на публиката. То, че е защото нямат публика, е ясно, но поне да снимат един сектор с повече хора... но йок! нито една снимка!

 

Браво на Глория, че е качила толкова снимки на публиката. Личи си, че се радва много, че е напълнила залата. Ето с това трябва да е горда, че има такава публика, а не да качват по 300 снимки на това какво се е случило на сцената, а точно хората, които са позволили с годините това да стане, да бъдат игнорирани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към края тук , след като си се прибирам :1000 (29): :1000 (29):

 

Тая Глория. Уникална е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е цялото , но нищо ще се чака тв излъчване.

За мен и това е супер. Не е като да съм бил там, но е достатъчно за да знам 80% от концерта. Много съм доволен! Много и съм горд с нея, като знам колко много работа е имала и тя и екипа да научат песните, да свикне с аранжимента с времето. Да се стиковат, това са адски мъки да правиш 3 и кусур концерт с бенд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този концерт според мен Глория го направи, за да види късе стои. Ако беше провал ,напускане на Пайнер никога нямаше да се случи, но сега... Според мен най-добре за нея като изпълнител е да се маха от тая фирма. Успехът ѝ с този концерт е безспорен.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно сега й трябва да пусне някой скъп продукт, да зариби феновете и да използва успеха от концерта да припомни на всички колко струва и какво е то качеството Глория!

 

Дано не пропусне този шанс и не остави успеха от концерта да отшуми сам, а да набута нещо хитово в пожара, който се създаде с концерта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия не е могла да отиде на концерта защото е имала участие.

Участието й е било в София - не виждам проблем да не е била на концерта.

По-скоро не е могла да си преглътне егото, че Глория го прави за четвърти път, а тя и веднъж не е :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участието й е било в София - не виждам проблем да не е била на концерта.

По-скоро не е могла да си преглътне егото, че Глория го прави за четвърти път, а тя и веднъж не е :3fdb8960598fa63e:

 

Глория и Камелия са пили кафе наскоро. Едва ли е било, защото Камелия не може да си прглътне егото, понеже Камелия самата я е поканила ;) а и Глория се изрази много добре за нея при Ема.

 

Но да не откланяме темата от позитивните коментари за концерта на Гло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...