Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Златен чеп и Душ или направо муш са постижения и гордост за феновете й. Долу-горе пък заслужава Грами :mf_surrender:

Коментираш без да си разбрал :whistling:

Спомена се, че новите песни на Ивана не струват, а редица концерти показват друго. Венци е дал и конкретни такива!

 

Разберете, че Ивана си е Ивана. Ще пее толкова колкото поиска. Една, две, микс от 15 песни...Колкото реши. Това е! :1000 (19):

 

 

...няколко дни ще ме обичаш ли кажииии

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

RAYNA - FRESH OT PORTOKAL: http://youtu.be/ccEY2fMZji0

 

 

Тотален хит!

 

И аз нея слушам сега. Супер яка мелодия и някакъв абсурден текст. :roll1: :roll1: :roll1:

 

Аз пък обожавам "Да на любовта", нищо, че е супер неизвестна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментираш без да си разбрал :whistling:

Спомена се, че новите песни на Ивана не струват, а редица концерти показват друго. Венци е дал и конкретни такива!

 

Разберете, че Ивана си е Ивана. Ще пее толкова колкото поиска. Една, две, микс от 15 песни...Колкото реши. Това е! :1000 (19):

 

 

...няколко дни ще ме обичаш ли кажииии

Не й струват новите песни, тя и няма такава за този концерт специално. Който няма нова песен, няма право да пее. Те и Весела и Рени да викнат с ретро хитовете, ще изкъртят залата, вие тука за една Ивана с кавърите. Естествено, че ще изнася рецитали, щом си плаща - както си плащаше и за наградите. Нахална е, проси бисове. Глория последния път я орязаха заради Ивана. Ивана ли създаде Пайнер? НДК не е таверна. Колкото решавала тя... Тя ли решава?? Омг, много сте зле. Щом чак обидихте Нелина и Тони Дачева зараи нея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Весела най-големите хитове са кавъри, какво значение има това?

 

А на така омразната ти Ванча 2014 беше доста по-силна от на кралицата ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

RAYNA - FRESH OT PORTOKAL: http://youtu.be/ccEY2fMZji0

Тотален хит!

Това с картоф ли е снимано? :mf_surrender:

 

Иначе Райнуша няма да сбърка, ако изпее кое да е от:

Добре си, но ще се оправиш

Агресия

Ти ме лъжеш най-добре

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен най-любимата песен на Райна винаги ще си ми остане "Плаче небето"! Ако няма проблеми с правата, да вземе да припомни нея.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Весела най-големите хитове са кавъри, какво значение има това?

 

А на така омразната ти Ванча 2014 беше доста по-силна от на кралицата ти.

Еми колкото има значение, че Нелина и Тони Дачева не били пеели на живо... А Ивана като пее, та сигурно по-голям го вади от тях.

 

Обичате да фаворизирате определени имена тук. На други имена изобщо не им се дава шанс. Само защото не са си продали гъза.

 

Глория в последните години е класи над Ивана. Не бъркай вкуса си с истината. Ивана не буди интерес с личността си отдавна. И не, не я мразя, напротив. На стари лаври всеки може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говоря за качество, а за хитовост. "Много си готин" и "Ех, любов" бяха доста известни и се слушаха, втората даже може и хит да се нарече. Глория с "Обратно броене" 1 и 2 и дуетчето с щерката нищо не направи през юбилейната си година - срам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говоря за качество, а за хитовост. "Много си готин" и "Ех, любов" бяха доста известни и се слушаха, втората даже може и хит да се нарече. Глория с "Обратно броене" 1 и 2 и дуетчето с щерката нищо не направи през юбилейната си година - срам!

Никъде по дискотеките не съм чул някои от последните песни на Ивана. А Ивана какво направи за сто години? Парти миксове, полупразни панаири и "Добра среща, приятели" с половин Пайнер и половин зала... Не сме 2005. А "Пясъчни кули" и "Ненаситна" хич не са хитове, не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде по дискотеките не съм чул някои от последните песни на Ивана. А Ивана какво направи за сто години? Парти миксове, полупразни панаири и "Добра среща, приятели" с половин Пайнер и половин зала... Не сме 2005. А "Пясъчни кули" и "Ненаситна" хич не са хитове, не.

 

Говоря за 2014. Тези двете са хитове, да, но ако беше прочел какво съм написал, а не директно да пишеш дежурното тропане към Ивана, нямаше да има нужда изобщо да ги споменаваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана: Подготвям 4-часов парти микс за 3-часовия концерт!

 

ХАХАХАХХААХАХХАХААХАХ

Какъв ангажимент бе, толкова ли е проста, да пуска песента от Пашев ВЕДНАГА и да я пее на наградите.

 

Мръхла смотана, толкова е зле, че нямам думи.

 

Да припомням ли случая с безумната премиера на безкрайната "Лош герой" преди 2 години? ;дддд

 

Позволили ли са на Райна да пее стара песен ?

Не, забраниха й да пее каквато и да е било.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не й струват новите песни, тя и няма такава за този концерт специално. Който няма нова песен, няма право да пее. Те и Весела и Рени да викнат с ретро хитовете, ще изкъртят залата, вие тука за една Ивана с кавърите. Естествено, че ще изнася рецитали, щом си плаща - както си плащаше и за наградите. Нахална е, проси бисове. Глория последния път я орязаха заради Ивана. Ивана ли създаде Пайнер? НДК не е таверна. Колкото решавала тя... Тя ли решава?? Омг, много сте зле. Щом чак обидихте Нелина и Тони Дачева зараи нея...

 

Ивана никога не е плащала за да пее на концерт.

Глория не са я орязали заради Ивана!

Ивана не е нахална. Даже винаги бърза да слезе от сцената след представянето си, но както виждаш хората не я пускат. ;)

Митко създаде "Пайнер", а не Ивана, Глория, Тони Дачева и т.н.!

Не решава тя колко да пее, продуцента решава на кого колко време да даде. Щом и се дава - заслужила е, има хитове, има фенове, има харизма и знае как да вдига хората.

Не сме обиждали Нелина и Тони Дачева. Никой не е казал, че са грозни, че не могат да пеят или нещо подобно.

 

Не е нужно да изкривяваме реалността. Успокой се, почини си, опитай да пребориш стреса и по-позитивно го карай. :)

Не вярвам животът ти да зависи от концерт на Пайнер, награди или коя колко ще пее...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря за 2014. Тези двете са хитове, да, но ако беше прочел какво съм написал, а не директно да пишеш дежурното тропане към Ивана, нямаше да има нужда изобщо да ги споменаваш.

На Глория годината й не бе особено силна, но в никакъв случай по-слаба от на Ивана. Ивана няма участия в Студентски, въобще по София няма, и не мога да преценя как се приемат новите й песни. Само знам, че освен по Планета не ги въртят, и дори много хора си мислят, че Ивана е спряла да пее. Мога да си позволя да се изкажа обективно, защото ходя и на концертите в НДК, ходя и по дискотеки, не се осланям само на гледания в тубата и приеми от циганска сган. Уважавам старите песни на Ивана, но само онези, които са авторски и с тежки текстове като "Безумна цена". Факт е, че и Ивана плюе по новата вълна, но не напуска фирмата като Камелия, която все пак има мнение и та*аци, а си стои и си изнася рецитали. На какво отгоре? Нека бъде така, ако го разрешават и на други. Това имах предвид, но поклонниците на Ивана ме нападнахте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория годината й не бе особено силна, но в никакъв случай по-слаба от на Ивана. Ивана няма участия в Студентски, въобще по София няма, и не мога да преценя как се приемат новите й песни. Само знам, че освен по Планета не ги въртят, и дори много хора си мислят, че Ивана е спряла да пее. Мога да си позволя да се изкажа обективно, защото ходя и на концертите в НДК, ходя и по дискотеки, не се осланям само на гледания в тубата и приеми от циганска сган. Уважавам старите песни на Ивана, но само онези, които са авторски и с тежки текстове като "Безумна цена". Факт е, че и Ивана плюе по новата вълна, но не напуска фирмата като Камелия, която все пак има мнение и та*аци, а си стои и си изнася рецитали. На какво отгоре? Нека бъде така, ако го разрешават и на други. Това имах предвид, но поклонниците на Ивана ме нападнахте.

 

Ивана, драги, няма участия в студентски защото там се пее по договаряне, а не за реалния хонорар. Там за 6 000 примерно, пееш 2 или 3 пъти в дискотеката. И Ивана там е канена постоянно, просто това, което и предлагат не я устройва и следователно отказва. Може да си го позволи и го прави, в което няма нищо лошо. Знае си цената и си държи на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана не е нахална. Даже винаги бърза да слезе от сцената след представянето си, но както виждаш хората не я пускат. ;)

 

Ох. :D

Бързала да слезе тя, хахахаха. Може ли видеоматериал?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май ще пее ''Ти ли си''.

 

И аз така си мисля! Ще ми бъде интересно как ще се приеме след 4 години, след като когато беше на 2 месеца без клип на един концерт се прие повече от добре. И все пак имам още някаква надежда, че можем да чуем една от златните "Агресия", "Загуби всичко", "Двама", "От един инат"и пр. Да не говорим, че най-много искам да чуя "Ти ме лъжеш най-добре", но не съм сигурен, че правата са уредени..

 

Едит: Да не пее

?

 

Едит2: Кога ще се сетят да качат клипа на "От един инат"? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох. :D

Бързала да слезе тя, хахахаха. Може ли видеоматериал?

 

Не мисля, че мога да дам от времето си за издирване на материалчета с които да доказвам нещо тук. Излишно е. Има си из Youtube, Vbox7 записи, потърси и виж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че мога да дам от времето си за издирване на материалчета с които да доказвам нещо тук. Излишно е. Има си из Youtube, Vbox7 записи, потърси и виж.

 

А, да, да се занимавам да гледам досадните й изяви. Искам линк с точен момент, в който бърза да напусне сцената. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Галена да вземе да я припомни на наградите,но с новият текст:

Нямам нищо общо, нищо общо

с наркоманките от Добрич изобщо-

аз не съм шмъркалка - не използвам забранени вещества.

Аз не съм наркоманка - не използвам бели прахчета.

Нямам нищо общо - не се съмнявай във това изобщо.

Носът ми е празен - не се съмнявай във това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо номинациите по Планета не вървят с код и телефон за гласуване...или поне с надпис за гласуване в страницата им във Фейсбук или сайта на Планета?! То не че има значение и ако се гласува, но все пак...за първа година ги виждам така...:mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...