Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И аз съм там тази година, ще седя кротко и ше гледам, а ако ме прихване адреналина, ще викам за Галена защото тя заслужава повечето големи награди. :whistling:

 

Радвам се за теб. Най-после няма да се налага да спорим за толкова очевидни неща в този бизнес, за които си имал съвсем илюзорна представа. :1000 (30):

 

Останаха 4 дни, време е да се появява онзи досадник Константин, за да разкаже какво са разпределили последно в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очертават се много нови песни и плейбек .... доста слаба ще е концертната част най-вероятно.

 

Деси Слава,Мария и Азис,Преслава и Ваня,Кристиана и Фики,кои други ще представят нови песни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крум ще присъства на концерта,а Гергана - не,е това е пълна подигравка с хората... :mf_surrender:

 

Крум поне е работил 2014, не виждам подигравка никъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крум поне е работил 2014, не виждам подигравка никъде.

 

И като е работил какво?

Фенове има ли,хитове има,изобщо някой слуша ли му бозите?

Единствено онази му песен - "Безделен","Безразличен" или така както се казва се забеляза,"Твойте думи" е 2-3 пъти по-голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава,Мария и Азис,Преслава и Ваня,Кристиана и Фики,кои други ще представят нови песни?

 

Теди Александрова, Борис Дали.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Фики забие "Стига"- ще ми напълни душата...

 

Дано да изпее нея и "Горе-долу". Мен ми се иска и "Боже, прости", но мисля, че няма да я изпее нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още се чудя дали да ходя, ама то има ли билети останали изобщо?

 

Според мен на самата Гергана няма да ѝ е удобно да участва. Даже на участията си не знам дали ще продължава да пее "Твоите думи".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още се чудя дали да ходя, ама то има ли билети останали изобщо?

 

Според мен на самата Гергана няма да ѝ е удобно да участва. Даже на участията си не знам дали ще продължава да пее "Твоите думи".

 

На предния концерт беше наполовина празно, така че има билети на 100%...дори няма да ги продадат

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм расист, нямам проблеми с това. :1000 (29):

То не е до расизъм. Никак не са приятни. Ако този път край мен има такива същества, просто лошо им се пише. :д

 

С особена досада ще присъствам на този концерт, дано няма излишни формалности и паузи и поне да са хубавите новите песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...