Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Първият огромен хит на Галена беше "Тихо ми пази", оттогава набра скорост.

Също така Джена стана хитмейкърка след "Да те прежала", макар и да има много по-големи хитове от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Първият огромен хит на Галена беше "Тихо ми пази", оттогава набра скорост.

Също така Джена стана хитмейкърка след "Да те прежала", макар и да има много по-големи хитове от нея.

Диагнозата също бе огромен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам предвид от серията и Джена имаше "Омръзна ми" преди "Да"-тата, но не се беше наложила като силно име.

На Галена от серията хитове първия беше "Пак ли" или евентуално "Спри ме", защото след "Тихо ми пази" не всичко е било хит при нея - да не кажа, че по-голямата част от песни не бяха. Отделно, че 2010 още нямаше някаква тежест като име.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият огромен хит на Галена беше "Тихо ми пази", оттогава набра скорост.

Също така Джена стана хитмейкърка след "Да те прежала", макар и да има много по-големи хитове от нея.

Първият хит на Галя беше "Чупката"...за по-масово харесване обаче стана "Утешителна награда", "Нищо общо" също си имаше огромна аудитория, Диагнозата също хит!

На Джена й се получи с "Кой ти си" и "Омръзна ми", после вече "Да те бях ранила", "Да те прежаля".

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена от серията хитове първия беше "Пак ли" или евентуално "Спри ме", защото след "Тихо ми пази" не всичко е било хит при нея - да не кажа, че по-голямата част от песни не бяха. Отделно, че 2010 още нямаше някаква тежест като име.

Е то освен Преслава, има ли друга, на която и най-голямата шитня да й е хит... като се сетя как се пееше на бозата "Дишай" :1000 (10):

Така че съм склонна да вярвам, че Галена стана голяма звезда след "Тихо ми пази", като преди това имаше няколко хитови песни и беше много познато име. След "Тихо ми пази" обаче стана звезда с хитове като "Неудобни въпроси" "След раздялата", "Спри ме", "Пак ли", "Дай ми", "Кой", "Хавана", "Боже, прости"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то освен Преслава, има ли друга, на която и най-голямата шитня да й е хит... като се сетя как се пееше на бозата "Дишай" :1000 (10):

Така че съм склонна да вярвам, че Галена стана голяма звезда след "Тихо ми пази", като преди това имаше няколко хитови песни и беше много познато име. След "Тихо ми пази" обаче стана звезда с хитове като "Неудобни въпроси" "След раздялата", "Спри ме", "Пак ли", "Дай ми", "Кой", "Хавана", "Боже, прости"...

Явно тук всички се правите на разсеяни или просто още сте били с памперси. Галена има голям хит много преди "Тихо ми пази" и това е "Утешителна награда", след това "Знам диагнозата" :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно тук всички се правите на разсеяни или просто още сте били с памперси. Галена има голям хит много преди "Тихо ми пази" и това е "Утешителна награда", след това "Знам диагнозата" :mf_surrender:

Джена също има "Кой си ти", "Омръзна ми", "За теб и мен", но стана голяма звезда след "Да те прежаля" и даже с "Да те бях ранила".

Тя и Елена имаше хитове, но никога не е била звезда.

Това имах предвид. :mf_surrender:

При Преслава повратната точка мисля, че беше "Лъжа е", макар и преди това да имаше "Нямаш сърце", "Дяволско желание", "И когато съмне"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена също има "Кой си ти", "Омръзна ми", "За теб и мен", но стана голяма звезда след "Да те прежаля" и даже с "Да те бях ранила".

Тя и Елена имаше хитове, но никога не е била звезда.

Това имах предвид. :mf_surrender:

При Преслава повратната точка мисля, че беше "Лъжа е", макар и преди това да имаше "Нямаш сърце", "Дяволско желание", "И когато съмне"...

Галена всички я научиха точно с "Утешителна награда", далеч не с "Тихо ми пази". По времето на първата песен изтече и клипчето й в нета, което също спомогна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно тук всички се правите на разсеяни или просто още сте били с памперси. Галена има голям хит много преди "Тихо ми пази" и това е "Утешителна награда", след това "Знам диагнозата" :mf_surrender:

На Галена най-големите хитове са Чупката, Шефа, Нищо общо, На две големи!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Билетите са на цена от 40 до 60 лева.

 

60 лв. са за оркестрината. Всички в зоната ще получат след 22:30 кадаиф, джобен Коран и брошура на УНГ клиниката в Разград.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Билетите са на цена от 40 до 60 лева.

Толкова скъпи?Сериозно?

Кой ще им ги купи,за да гледа музикалноинвалидизираните им недоносчета,с изключение на 6-7,които знаят за какво са на сцената...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова скъпи?Сериозно?

Кой ще им ги купи,за да гледа музикалноинвалидизираните им недоносчета,с изключение на 6-7,които знаят за какво са на сцената...

8, 10, 12, 15 както винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

60 лв. са за оркестрината. Всички в зоната ще получат след 22:30 кадаиф, джобен Коран и брошура на УНГ клиниката в Разград.

При закупуване на 5 билета и повече лична кючекчийка ще забавлява компанията цяла вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НАли трябва да оправдаят агитките. Ограничават редовните билети с цел да си нагласят хората и всичко да е режисирано, в полза на победителите...

Те са пълни злета,кой ще ти даде 40 лв за чалга концерт,много се надуха след последния,сега залата им може да е наполовина или повече празна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...