Jump to content



Нови модератори?


Препоръчани коментари

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз съм против човек като Фокси, обиждащ постоянно други потребители за щяло и нещяло, да бъде модератор. А и се съмнявам, че ще бъде безпристрастен и мненията, различни от неговото, ще просъществуват ако той заеме подобна позиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм против човек като Фокси, обиждащ постоянно други потребители за щяло и нещяло, да бъде модератор. А и се съмнявам, че ще бъде безпристрастен и мненията, различни от неговото, ще просъществуват ако той заеме подобна позиция.

Съгласен, няма да станем форум Камелия. Нека ако въобще става някой модератор, да е човек като Николас. Той е абсолютно позитивен и балансиран.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се самопредалагам - влизам често и винаги следя за спам и неспазване на правилата и съответно докладвам нарушилите ги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам Христина и Николас, защото са хубави и силни зодии - Водолей и Лъв, категорично заслужават власт, имат висок коефициент на интелигентност и са диаметрално противоположни на простотията и фалшивия морал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам Христина и Николас, защото са хубави и силни зодии - Водолей и Лъв, категорично заслужават власт, имат висок коефициент на интелигентност и са диаметрално противоположни на простотията и фалшивия морал.

 

Аз се заемам с PR кампанията на Николас.

Мерси!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна ли кастингът за нови принцеси в Рамания? :1000 (29): Към тези, които трябва да се отстранят са всички назначени от Мирела. Само лекета пробута оная.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се заемам с PR кампанията на Николас.

Мерси!

 

О, ама ти си жив бре? :1000 (29): И дори си модератор като гледам? Каква безпардонна наглост, след хилядите циркове, които направи тук..... :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен, няма да станем форум Камелия. Нека ако въобще става някой модератор, да е човек като Николас. Той е абсолютно позитивен и балансиран.

 

 

Аз предлагам Христина и Николас, защото са хубави и силни зодии - Водолей и Лъв, категорично заслужават власт, имат висок коефициент на интелигентност и са диаметрално противоположни на простотията и фалшивия морал.

 

 

Аз се заемам с PR кампанията на Николас.

Мерси!

 

 

И аз съм за Николас. :Vishenka_05:

 

О, благодаря ви много за положителните мнения и доверието! :1000 (29): Не съм се кандидатирал, но щом смятате, че съм подходящ, съм съгласен :) , пък и почти всеки ден влизам във форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде и тука ще си сложа мнението

 

А какво налага нуждата от нови модератори? Твърде много работа, някой е напуснал? Обикновено като се слагат нови модератори трябва да има основателна причина. Очевидно идеята е нов модератор на Поп-фолка..КОЛКО ОЩЕ БЕ? 9 модератори + 5 супер модератори. Там проблемът въобще не е липсата на модериране и без това активността е смешна. Пише се в 2, най-много три теми. 14 човека да не могат да се справят с това звучи абсурдно.

Ако има такива, които вече не са активни да им се махат модераторските права и толкоз.

Забележките ми към модерирането на този раздел са толкова много, че е страшно. Поп-фолк разделът в момента е по-безумно и строго модериран от форума на Планета дори, който уж беше официален. За най-малките обиди, дни банове. Критичните мнения потъват под вълна от спам и простотия. Не се обсъжда НИЩО сериозно, а само глупости. А работата на модераторите не е само да трият и наказват, но да поддържат живота във форума със своите действия, коментари и теми. Нищо от това не е факт.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво налага нуждата от нови модератори?

 

Има нужда, защото тези недействащите не могат да ми слагат банове за неправилно дишане и да ми затварят темите, за да не модерират....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам Христина и Николас, защото са хубави и силни зодии - Водолей и Лъв, категорично заслужават власт, имат висок коефициент на интелигентност и са диаметрално противоположни на простотията и фалшивия морал.

Против!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм против човек като Фокси, обиждащ постоянно други потребители за щяло и нещяло, да бъде модератор. А и се съмнявам, че ще бъде безпристрастен и мненията, различни от неговото, ще просъществуват ако той заеме подобна позиция.

 

Надали е по-пристрастен от други модератори, фенове на други певици. Човекът си е справедлив!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от предпочитаните мои лидери в речта и свободата на словото е foxy_vd - лидер, изпъкващ с изказванията си, оратор .

 

Никакви лични допирни точки, от общ преглед през месеците-години ми е навлязъл в съзнанието ми и доказал се човек, истината за съжаление някога боли казано, както се казва право куме в очи е той .

 

С уважение : Пепи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че Фокса трябва да е модератор. Всеобщият хейт към Камелия заради него няма нищо общо с качествата му, необходими за длъжността. Не той е пристрастен и агресивен, а повечето хора тук, които в безпомощността си да се аргументират, обиждат него, съответно любимката му и и най-лошото, което е че намесват и семейството му. Според мен всеки, който се осмели на подобна низост, би следвало да си понесе наказанието. Що се отнася до Николас, нямам много наблюдения за него, освен това, че наистина е редовен и ще може да следи разделите, за които отговаря.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Изобщо не виждам смисъл да се правят всички във форума модератори. Форума и без това не налага почти никаква цензора, която да се прилага. Освен това смятам, че на повечето тук ако им се даде власт биха използвали правата си за да защитават личните си интереси, а не тези на форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това се чудя :)

 

А не трябва да се чудиш, защото Мирелка ти евава мамата на форума, а ти стоиш и да не казвам какво държиш.....

 

Та в тая връзка, би ли ми разтълкувал какво значат тези 3 наказания за 3 дни от нея, щото аз нищо не разбрах? Щото някакви правила за модератори си писал.....

 

VOGUE.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не трябва да се чудиш, защото Мирелка ти евава мамата на форума, а ти стоиш и да не казвам какво държиш.....

 

Та в тая връзка, би ли ми разтълкувал какво значат тези 3 наказания за 3 дни от нея, щото аз нищо не разбрах? Щото някакви правила за модератори си писал.....

 

VOGUE.jpg

"Ej taka shtot iskam" :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...