Jump to content

Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Евърли /Everly/

 

Готина бруталийка в стил Тарантино, макар че филмът не е негов. Салма Хайек кърти - много женствена, секси, а в същото време и супер безмилостна. Трепе наред всичко що влезе в стаята. Оценка 6/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

"We are what we are" - не очаквайте типичните ужаси. Лек и ненатоварващ, докато усетиш как страхът те обзема постепенно. И разбира се, краят ще ви изуми.

 

Дали ще ядеш месо след това..?!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lost Highway / Изгубената магистрала (1997)

MV5BMTk3MzUxOTQyNF5BMl5BanBnXkFtZTgwODM3Mjc1MDE@._V1_SY317_CR0,0,214,317_AL_.jpg

Мнение: Брутален филм! Гледайте го само ако сте концентрирани и ви се нареждат пъзели, иначе няма никакъв шанс да разберете нещо от филма. Освен всичко има и убийствен саундтрак - Рамщайн!

 

Оценка: 10 / 10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lost Highway / Изгубената магистрала (1997)

 

Мнение: Брутален филм! Гледайте го само ако сте концентрирани и ви се нареждат пъзели, иначе няма никакъв шанс да разберете нещо от филма. Освен всичко има и убийствен саундтрак - Рамщайн!

 

Оценка: 10 / 10

Ще се научиш кво да гледаш. Дейвид Линч е гений. Между другото е заснет като сериал. После се отказват и го сглобяват като филм. Затова на места изглежда неясен. Лора Харинг е уникална.

 

П.П. Не давай обложки от замунда, не се отварят, нищо че ти я виждаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се научиш кво да гледаш. Дейвид Линч е гений. Между другото е заснет като сериал. После се отказват и го сглобяват като филм. Затова на места изглежда неясен. Лора Харинг е уникална.

 

П.П. Не давай обложки от замунда, не се отварят, нищо че ти я виждаш.

Готово, смених я! Страшен е, аз от неговите филми бях гледал само "Синьо кадифе" с Изабела Розелини и много ми хареса, та реших да пробвам и този, защото имаше много противоречиви мнения за него.

 

p.s. Иване, Лора Харинг участва в "Мълхоланд Драйв", не в този!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готово, смених я! Страшен е, аз от неговите филми бях гледал само "Синьо кадифе" с Изабела Розелини и много ми хареса, та реших да пробвам и този, защото имаше много противоречиви мнения за него.

 

p.s. Иване, Лора Харинг участва в "Мълхоланд Драйв", не в този!

О, да, обърках се. Магистралата беше с Бил Пулман. :mf_surrender: "Мълхоланд Драйв" иначе е плануван като сериал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Theory of Everything

theory_of_everything_xlg.jpg

 

8/10

С 5 номинации за Оскар, заслужава си, тъжен е обаче, макар че много по-тъжни и тежки съм гледал.

Не съм го гледал, но предполагам, че си прав, същата работа като "Вината в нашите звезди". Днешното кино е ужасно, дори да се появи някой по-силен и драматичен филм като тези, просто не може да те разчувства. Киното от изкуство се превърна в изкуствено. Днес залагат единствено на заснемането, а актьорската игра, действието и провокирането на емоция у зрителя кучета ги яли. Много жалко. Аз лично избягвам филми след 2004-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изкуплението Шоушенк (1994)

 

10/10

Едва сега го гледам за пръв път и съм зашеметен! Уникален е във всеки един аспект. Доста смислен и поучителен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

175274.jpg

 

Уникален филм! Не е нищо особено като сюжет, но мен много ме докосна, много. Страхотна актьорска игра, кадри, моменти и не знам, но много ме впечатли. Бих го гледал още много пъти.

11/10

 

 

Screen-shot-2012-08-27-at-2.19.29-PM.png

Хубав е и има много смисъл, особено ако мислиш че живота ти е скапан и видиш какви са реалните проблеми. Депресарски е и натоварва.

 

9/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

collection-fiftyshades-gallery_0.jpg

 

Изключително преекспониране! И съм толкова объркан... Началото - леко несериозно, но пък цялата зала избухваше в смях. Краят си беше като една от мелодраматичните песни на Джена, с доста по-скучен текст (реплики). Не знам...трябваше да бъде по-силна тази първа част! Надявам се, че останалите ще ги направят по-добре.

 

6,5/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

GONE GIRL

 

gone-girl-poster.jpg

 

10+/10 - Брутален трилър, не исках да свършва. Бен Афлек е слаб, както винаги, но мацката такава актьорска игра прави...

Много завъртяна история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://assets2.heart.co.uk/2014/10/girl-in...8030-view-0.jpg

От много време исках да го изгледам, но чак сега успях. Определено е много добър, с добра актьорска игра и първите стъпки на прекрасната Анджелина Джоли! Кара те да се замислиш за много неща и е филм със смисъл, такива ги обичам най-много.

 

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

-INTERSTELLAR-

 

7/10

 

Излишно разтегнат, диалозите ми идваха в повече.Като цяло хубава идея и добра игра.Останаха някои неща, които най-вероятно ще разбера когато го гледам втори път.

 

-50 SHADOW OF GREY-

 

8/10

 

Хубав сюжет, добре играят и двамата въпреки резервите, които имах.Хареса ми това, че всичко е фокусирано изцяло върху тях двамата.Еротичните сцени ми бяха малко и твърде консервативни, края - :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...