Jump to content

Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Не е последна... ще има 8-мица през 2017-та, имат договори за поне 10 части.

 

Тц, 9 са (3х3). Броят и Токиoто, може би...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бързи и яростни 7

 

Тъкмо се връщам от киното. Това за мен е първият провал на годината. Абсолютна пародия, нищо общо с това, което показаха предните филми. Съжалявам, но смъртта на Пол по никакъв начин не прави филма по-добър - дори е жалко, защото последните няколко секунди с неговите кадри са най-хубавото от всичките 2 часа и половина. Това, което видях, е някаква малоумна смесица от Непобедимите + заемки от Умирай трудно и Мисията невъзможна. Да видиш челен сблъсък между Джейсън Стейтъм и Вин Дизел с 300 км/ч и двамата да си излязат от колите само леко схванати наистина леко минава границата с научната фантастика... През цялото време тъпото негро ръси някакви дебилни шеги, на които се хилиха единствено кифличките в салона, през останалото време се взривяват, падат в пропасти, прескачат от един небостъргач на друг и после ги гледаш без грам драскотина. Никакво усещане за реализъм, което беше и водещо в поредицата. Мазало от посредствени ефекти и един сюжет, който вони по-зле и от кенеф. Адско разочарование за мен от един мегамалоумен филм, който е и последният за един иначе добър актьор. Жалко, че кариерата му приключи точно с най-слабия епизод. Оценка 2/10

 

P.S. Вин Дизел беше казал, че този филм щял да спечели Оскар. Не знам какво да кажа освен да ми стане мъчно за тоя човек - не знам каква дрога използва, но определено трябва да я спре моментално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бързи и яростни 7

 

Тъкмо се връщам от киното. Това за мен е първият провал на годината. Абсолютна пародия, нищо общо с това, което показаха предните филми. Съжалявам, но смъртта на Пол по никакъв начин не прави филма по-добър - дори е жалко, защото последните няколко секунди с неговите кадри са най-хубавото от всичките 2 часа и половина. Това, което видях, е някаква малоумна смесица от Непобедимите + заемки от Умирай трудно и Мисията невъзможна. Да видиш челен сблъсък между Джейсън Стейтъм и Вин Дизел с 300 км/ч и двамата да си излязат от колите само леко схванати наистина леко минава границата с научната фантастика... През цялото време тъпото негро ръси някакви дебилни шеги, на които се хилиха единствено кифличките в салона, през останалото време се взривяват, падат в пропасти, прескачат от един небостъргач на друг и после ги гледаш без грам драскотина. Никакво усещане за реализъм, което беше и водещо в поредицата. Мазало от посредствени ефекти и един сюжет, който вони по-зле и от кенеф. Адско разочарование за мен от един мегамалоумен филм, който е и последният за един иначе добър актьор. Жалко, че кариерата му приключи точно с най-слабия епизод. Оценка 2/10

 

P.S. Вин Дизел беше казал, че този филм щял да спечели Оскар. Не знам какво да кажа освен да ми стане мъчно за тоя човек - не знам каква дрога използва, но определено трябва да я спре моментално.

 

Откакто режисурата я пое китайчето, филмът избяга от есенцията си. Замисълът беше гонки с коли, забранени горива и грабежи, сега се превърна в екшън с престрелки и фантазия.

Дори самият Вин и сие. са се смяли на оная сцена с металната каса, с която разбиват половината град, за полетът, в който хваща Лети във въздуха и други подобни...

Знаехте ли, че всяка идея от филмите е хрумвала на момента от самите герои? И фактът, че самата Мишел не е знаела, че ще оживее в следващият епизод и го е разбрала гледайки с пуканки в киното..?

 

Имам оригинален първият, другите не заслужават да си ги купя, макар да съм адски запален фен.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Last Knights / Последните рицари (2014)

 

Last-Knights-2015-BluRay.jpg

 

Въпреки сравнително ниската оценка като за филм с Морган Фрийман, определено този ме изненада. Започна супер мудно, дори го спрях и не смях да го догледам. След няколко дни реших да му дам шанс. От 20-та минута стана супер интересно и така до края.

 

7/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Taken 3"- същите невъзможни екшън сцени, като в 1 и в 2. Добрите са много добри, лошите са тъпи, руснаците са злото на човечеството.

Тоя човек (Liam Neeson) не остарява ли...

 

 

"The Hundred-Foot Journey" - много сладурски, макар и далеч от реалистичното филм. Обожавам кулинарните филми, като този. Сблъсъкът на два народа, две различни култури и нации, които ги свързва любовта към готварството. Изтънчената кухня или обилните подправки, кое прави един готвач добър..? Франция и Индия в едно, ще ви хареса.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Girl with the Dragon Tattoo / Men who hate women

The-Girl-with-the-Dragon-Tattoo-BD.jpg

 

9/10

 

Оригинала, шведския кефи повече и са 3 части. Аз от там полудях по Noomi Rapace :P

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

MV5BMTQ2NTM1MjYzOV5BMl5BanBnXkFtZTgwNjQwMjA1MjE@._V1_SX214_AL_.jpg

 

 

 

 

Бих му дал максимална оценка, като вземем и факта, че не е кой знае колко високо бюджетен. Добър нов хорър. Има напрежение, развива се историята и завършека е добър.

 

Сега съм дръпнал още няколко с доста добри оценки, така че може и да драсна нещо. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

MV5_BMTQ2_NTM1_Mj_Yz_OV5_BMl5_Ban_Bn_Xk_Ft_ZTgw_Nj_Qw_Mj_A1_Mj_E.jpg

Бих му дал максимална оценка, като вземем и факта, че не е кой знае колко високо бюджетен. Добър нов хорър. Има напрежение, развива се историята и завършека е добър.

 

Сега съм дръпнал още няколко с доста добри оценки, така че може и да драсна нещо. :)

 

 

Ok. :) Поправил съм го. Цитирам, за да стане ясно за кой филм говоря!

 

Извинявайте. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Fast & Furious 7" - екшън ли? Фентъзи, както и да го погледнеш. Избяга от есенцията си отдавна, този път вече се оляха. Откакто китайчето пое режисурата, този филм не е каквото беше.

Стейтъм явно липсваше и тук, бутат го къде ли не. Ръсел също ми беше излишен...

Жалко за Пол, обаче, отиде си толкова млад. Ефектите при заснемането на втората половина от филма с неговото лице са невероятно сполучливи. Едно единствено Браво!

 

За фенове на сагата (като мен) и за любителите на силни усещания. И фентъзи...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, не си гледал версията, която трябва. Филмът е шведски и е трилогия. Уникална!

 

Знааам, ама ми се гледаше тази версия. Ще изгледам и другата.

 

FOCUS

focus_movie.jpg

 

8/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз гледах "Чапи" снощи...

 

Имах големи очаквания за този филм и в крайна сметка не ми хареса. Не разбрах само главните герои постоянно ли ще си сменят телата, след като им "паднат" отново батериите... много нескопосано направена история. Оценка 4/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

As-Above-So-Below-2014.jpg

 

As Abrove So Below

 

Страхотно измислена история, много добре пресъздадена. Нямам забележки към този филм, един от малкото филми в този жанр, които имат смисъл и история.. страшно добър!

 

10/10

 

deliver-us-from-evil.jpg

 

Deliver Us From Evil

 

Също много интересен, с добра история, супер реализирана. Определено това е един от отличаващите се хорър филми в последните години.

 

8/10

 

large_2sEhKgyTJ040GhAMDuVlnkBwjmU.jpg

 

The Haunting In Connecticut

Като цяло много добра замислена история, ама реализацията е нулева. Супер тъп ми дойде, след два толкова силни.. много излишно ми идва това в 80% от сцените да вмъкват по нещо стряскащо.

 

3/10

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...