Jump to content

Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Trash / Измет

 

todo-pelicula.com-Ladrones-De-Esperanza.jpg

 

Хареса ми. Интересна история.

 

7/10

 

И има зверски готина музика ;)

 

Показва се реалността в Бразилия, пред която капиталистите си затварят очите. И все пак не е показана в цялата си прелест, все пак говорим за продукция в стил "Made in Hollywood"...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах "Annabelle" и "The Conjuring". Харесаха ми повече, отколкото очаквах, особено "Annabelle".

 

Не са нещо оригинално и невиждано, но ме забавляваха.

 

Да не се изхвърлям- 7/10 и за двата, но с куклата си заслужава и повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Седмият син"

 

Абсолютна пародия за жанра. Нулева актьорска игра, безмозъчен сценарии... Не разбирам как някои от актьорите, които са доказано адски талантливи, са се съгласили да бъдат част от подобна гавра. Оценка - 3/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Brick-Mansions-Poster.jpg

 

 

10/10 ! Уникален филм, уникална и много добра актьорска игра! Велик актьор беше Пол, киното изгуби много... мир на праха му! Нямам търпение за "Furious 7"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Furious7onelastposterbig.jpg

 

 

 

Току що се връщам от предпремиерата! Няма друг такъв филм, няма други такива актьори !!!!!!!! Най-смислените похарчени 8лв в живота ми !!! Отидете го гледайте, няма да съжалявате... филмът е един път, а финалът е най-доброто нещо за последните години !!! Нямаше човек, който да не реве като бебе на финала.....

 

R.I.P Пол Уокър, голям актьор и човек !!!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Furious7onelastposterbig.jpg

 

 

 

Току що се връщам от предпремиерата! Няма друг такъв филм, няма други такива актьори !!!!!!!! Най-смислените похарчени 8лв в живота ми !!! Отидете го гледайте, няма да съжалявате... филмът е един път, а финалът е най-доброто нещо за последните години !!! Нямаше човек, който да не реве като бебе на финала.....

 

R.I.P Пол Уокър, голям актьор и човек !!!!!!!!

 

Благодаря, че не го издаде! Обикновено имат навика да разказват финалите. Тук излезе днес, но ще ида през седмицата, че уикендите не ми се дават 9 евро...

Абсолютен фен съм на сагата!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря, че не го издаде! Обикновено имат навика да разказват финалите. Тук излезе днес, но ще ида през седмицата, че уикендите не ми се дават 9 евро...

Абсолютен фен съм на сагата!

 

за милионен път се убедих, защо съм луд по тоя филм от самото му начало, като изключим "Tokyo drift" :mf_surrender: ! Най, най, най-якия филм !!!!!!!!! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

50 нюанса сиво

10/10

Невероятем филм! Много добро заснемане и силна игра! Беше като романтична комедия а не садо-мазо филм!

Пожелавам на всички от продавачка на кабели да почне да се ебе с най-богатия човек и да получава такива подаръци и изненди!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Housebound"

 

Като фен на ужасите очаквах нещо добро, поне според плаката. За съжаление, обаче, нищо добро не получих...дори заспах и още не съм видял края. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бързи и яростни 7 (2015)

 

Нямам думи просто..... И тази поредица си отиде, за съжаление.... Брилянтна последна, финална, част. Финалът беше невероятен, скъсах се от рев.... Жалко, че вече няма да ги виждаме всички заедно- едно голямо екранно семейство....

 

R.I.P. Paul Walker!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пингвините от Мадагаскар (2014)

 

478339.jpg

 

Много, много слаб сценарий. Очаквах повече майтапи, тъй като пингвините са култови образи от "Мадагаскар", но ми беше адски скучен филма.

 

4/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

HOME или "У ДОМА" - много забавно филмче само не ми хареса че е на български озвучено

чакам с нетърпение да излезе и в торентите да чуя Риана :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

50 нюанса сиво

Отвратителен..или по скоро тъп филм. Фен съм и на романтиката и на еротиката, но това не беше нито едното нито другото. Изключително смотана актьорска игра.

Не ми хареса нито като сюжет, нито като нищо. Не мога да се хвана за нещо което ми харесва, наистина...Единствено главната актриса беше красива, но всичко друго ми беше тъпо. А финала не ми се коментира.

 

3/10

 

Бързи и яростни 7

 

Страхотен филм!

Цялото кино се кефеше и плачеше накрая. Имаше деца на по 5-6, имаше и възрастни хора. Много, много добър филм. Грешка нямаше.

 

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Breakfast at Tiffany's / Закуска в Тифани (1961)

breakfast-at-Tiffany.jpg


Мнение: Каквото и да кажа ще е малко. Блестящ филм - прекрасна актьорска игра, красота, класа и интересни персонажи. Финалната сцена е уникална, една от любимите ми някога. Харесва ми и развитието на героите, ще е хубаво да го гледат тези, които си мислят, че подсигуреният живот ще им донесе щастие. Одри Хепбърн е брилянтна в този филм.

Оценка: 10 / 10
Link to comment
Сподели в други сайтове

Lawrence of Arabia (1962)

 

lawrence_arabia.jpg

 

Страхотна картина! Гледах го на FULL HD и не можех да повярвам как филм на 53 години може да има толкова добра картина. Интересна история, но сцените в пустинята са много провлачени и става досадно. Играта на Питър О'Тул не ми хареса особено, въпреки че този филм го прави звезда.

 

6/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бързи и яростни 7 (2015)

 

Нямам думи просто..... И тази поредица си отиде, за съжаление.... Брилянтна последна, финална, част. Финалът беше невероятен, скъсах се от рев.... Жалко, че вече няма да ги виждаме всички заедно- едно голямо екранно семейство....

 

R.I.P. Paul Walker!

 

Не е последна... ще има 8-мица през 2017-та, имат договори за поне 10 части.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...