Jump to content

Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

И аз гледах 7500.

 

За пръв път чух за този филм и общо взето май по-добре да не го бях срещал из торентите. Предвидим, абсолютна измислица, защото въобще не виждам действията вътре как биха се случили в реална ситуация... общо взето чакаш най-накрая да се случи нещо и то взе, че свърши през това време... Оценка 2/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

edge-of-tomorrow-poster.jpg

Edge of Tomorrow

7/10

 

Като цяло филмът ме разочарова, защото очаквах мнооого повече. Но не мога да отрека, че ефектите бяха страшно добри.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

captive_ver2.jpg

The Captive

7/10

 

Доста заплетен трилър. По едно време стана леко скучен и ми беше трудно да проследя какво точно се случва и кога се случва, но иначе държи в напрежение до край.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

The-Fault-in-Our-stars-poster.jpg

 

The Fault in Our Stars (2014)

10/10

 

Този филм не може да се опише с думи. Просто е невероятен. Изключително силен и въздействащ. Според мен е най-добрият в жанра.

Уникален филм, заслужава поне 2-3 грамита, невероятен е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

the-signal-2014-movie-poster.jpg

The Signal (2014)

6/10

 

Интересен като идея, но действието се развиваше много бавно и на няколко пъти щях да заспя, докато го гледам.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

as-above-so-below-poster.jpg

As Above, So Below (2014)

9/10

 

Един наистина различен, интересен и страшен филм на ужасите. На два пъти подскочих в киното, а на мен това рядко ми се случва. Само заради начинът на заснемане не му давам максимална оценка.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Omnivoros" (Всеядни) - една история за нелегални ресторанти, в които може да се яде абсолютно всичко, без граници, срещу щедро заплащане. Цената включва съпричастие, дискретност и безскрупулност в един тесен кръг от любопитни наддаващи клиенти. Най - желано и ценено от менюто е месото - човешкото...

 

Препоръчвам ви този филм, липсва му доста емоция, която би му придала друга продукция ако не беше испанска, но общо взето добър сюжет. Чак ме накара да се замисля възможно ли е да съществуват наистина...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Divergent.jpg

 

Много добър, много. Лично на мен ми се превърна в един от най-любимите филми, да не кажа и най-любимия. Не знам, просто ми хареса и ми се гледаше нещо такова.

 

100000 / 10

Link to comment
Сподели в други сайтове

10/10 за "Господарката на Злото"!

Не го пропускайте !!!

7545328t.jpg

И 11 давам, ако имаше такава оценка. От сега го определям за "Филм на 2014"! Просто няма такъв филм! Възхищението ми не мога да го опиша с думи. Истински ме трогна!!! Актьорската игра е на страшно високо ниво, ефектите са невероятни. Това е филм, който става за малки и големи. Аз обожавам анимации, приказки, комедии и филми с ефекти, а това имаше от всичко, та дори и драма.

Това, което ме впечатли толкова е образът на самото "зло". За първи път се пресъздава и ни представят вариант на причината, която е разпалила злобата в магьосницата. Трогна ме факта, че един такъв страшен и лош образ, може да бъде толкова мило, добро, грижовно и дори сладко същество. Знам, че в живота за да станеш лош винаги има някаква причина, всичко тръгва от някъде и това тук е точно така пресъздадено. Наистина ме развълнува и накара да се замисля. Думите са малко. Гледайте задължително! За пръв път от много време този филм ме извади от бита, накара ме да забравя всекидневни мисли и странични неща, но същевременно и си направих толкова поуки и заключения. За мен беше страшно приятно, забавно и си заслужаваше. Такъв филм трябва да се притежава на оригинален носител, защото е нещо безценно. И макар да ме трогна и възхити толкова, само не успя да ме разплаче, а и това е прекалено трудно и рядко възможно, но беше огромно удоволствие. Колкото и смешно да звучи, това беше храна за моята душа. Гледайте и няма да съжалявате!

 

Съгласен съм с всичко написано! Наистина страхотен филм, който очаквах да е поредното Дисни клише, прехвалено само заради Анджелина Джоли, но съм се лъгал.

Много ми хареса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

as-above-so-below-poster.jpg

 

Нямах големи очаквания, но филма ми хареса. Страхотно преплитане на история, алхимия, наука, ужаси. Финалът ме изненада много. И аз отбелязвам като минус заснемането му с любителска камера, защото голяма част от зрителите няма да го гледат точно заради това. 7/10

 

 

Divergent-2014-Movie-Poster1.jpg

 

Хареса ми, интересна история за един нов начин да "опитомят" и управляват човечеството против волята му. Има моменти, които не ми допаднаха, но нищо съществено. Страхотна игра на Кейт Уинслет.8/10

 

Fault_in_our_stars.jpg

 

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

MV5BMjUyNTA3MTAyM15BMl5BanBnXkFtZTgwOTEyMTkyMjE@._V1_SX640_SY720_.jpg

 

Лабиринтът : Невъзможно бягство

 

 

Хареса ми. Добре е направен, постарали са се. Има някакви нотки на "Сървайвър" и отчасти "Изгубени", но като цяло си е яка екшън фантастика. Имаше и добри попадения като актьори и такива които бяха супер дразнещи (добре , че умряха героите им .... :D ) Историята е интересна, но остави много въпроси след края и си мисля, че това няма да е единствения филм. Ако съдим по книгите , които май са 3 то със сигурност ще има поне още 2 филма.

 

9/10 оценка!

Гледайте го на кино, 6 лв е билета. Пуканки с кока кола ще ви излязат по скъпо - 7,50 ... :feminist_en: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз гледах "Както горе, така и долу". Добро хоррърче, но сякаш скалъпено доста набързо. На кино наистина на моменти може да получите инфаркт, има ефект определено. Ако го гледате у дома, незнам дали ще има същия ефект. Аз имам тренинг към ужасите и честно казано чак голямо впечатление не ми направи, но като цяло си струва да го видите веднъж, поне заради храната, която ще изядете пре екрана, докато зяпате :1000 (29): Не ми хареса как завърши, трябваше всички да измрат, поне това очаквах... Оценка 5/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

MV5BMjUyNTA3MTAyM15BMl5BanBnXkFtZTgwOTEyMTkyMjE@._V1_SX640_SY720_.jpg

 

Нещо ми липсваше в този филм. Може би повече сцени с въпросния лабиринт. А полу-металните паяци ми бяха комични. В някои сцени ми изглеждаше, че племето Тортуга се събира на племенен съвет за номинации. :mf_surrender: 6/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Afflicted-Poster.jpg

Afflicted

 

Поради липса на друг филм, най-накрая се реших да изгледам и този, пък и от половин година ми седи на компютъра и все го оставям за друг път. Като цяло не съжалявам, че го гледах, но не мога да кажа и че ми хареса. Имаше много скучни моменти.

 

3/10

 

p_235219.jpg

The Giver (2014)

 

На този филм вече заспах. Изключително скучен! Много зле. Оставаха ми някакви 15-ина минути, но просто не можах да го догледам.

 

1/10 (и то само заради Мерил Стрийп, иначе щях да дам 0)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Дракула: Неразказан

 

Dracula-Untold-BG-poster-e1404304247834.jpg

 

Тотално разочарование за мен, както и за повечето хора в залата. Кратък филм, постна история. Всичко важно е показано в трейлъра, няма почти нищо допълнително, което да впечатлява.

 

5/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

MV5BMjUyNTA3MTAyM15BMl5BanBnXkFtZTgwOTEyMTkyMjE@._V1_SX640_SY720_.jpg

 

Нещо ми липсваше в този филм. Може би повече сцени с въпросния лабиринт. А полу-металните паяци ми бяха комични. В някои сцени ми изглеждаше, че племето Тортуга се събира на племенен съвет за номинации. :mf_surrender: 6/10

Повече сцени ще има във втори и трети филм през 2015 и 2016 :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...