Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Uskoro!!! Dragana Mirkovic & Daniel Djokic

 

#damirhandanovic #marinatucakovic

 

16807114_10154733254995033_1134205641228176766_n.jpg

О, ще имаме Живот мой 2. И Марина Туцакович, която не е писала за Драгана от 1994... УАУ!

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стоя е отново в Гранд. Преди се разделиха щото Саша не и даваше да пее песни за секс. :3fdb8960598fa63e:

Май ще замества ЈК (докато е в USA) в ЗГ а след това и Аца Лукас които ще имал много обвpъзки.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тея сръбкини са бетер наши чалгарки - имат една Цеца, една Драганка, една Брена и останалото треторазрядна леш. Наша Милица е трябвало там да се пробва, не в Дубай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тея сръбкини са бетер наши чалгарки - имат една Цеца, една Драганка, една Брена и останалото треторазрядна леш. Наша Милица е трябвало там да се пробва, не в Дубай!

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Сърбските изпълнители са милион. Аз като малък мислех че всеки в Сърбия е певец/певица. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стоя е отново в Гранд. Преди се разделиха щото Саша не и даваше да пее песни за секс. :3fdb8960598fa63e:

Май ще замества ЈК (докато е в USA) в ЗГ а след това и Аца Лукас които ще имал много обвpъзки.

Според мен това е добра новина!

А иначе тя нямаше ли договор с BN Music Bijeljina?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Dragana Mirkovic & Daniel Djokic - "Novi decko"

 

:mf_surrender:

Драгана да пее за "нов дечко", малко странно :3fdb8960598fa63e:

Не очаквам да ми хареса песента, нито да повтори успеха на първата им песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продажбата на билети за концерта на Драгана във Варна върви повече от трагично. :helpsmilie: Всъщност изобщо не върви. Дали има вероятност да се отмени концертът?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

Драгана да пее за "нов дечко", малко странно :3fdb8960598fa63e:

Не очаквам да ми хареса песента, нито да повтори успеха на първата им песен.

Защо, тя е на 49 - не на 79. И в новия албум има някои песни с по-младежки текстове. Не бързай да отписваш дуета - може пък да ти хареса. Заглавието си е заглавие.

 

Продажбата на билети за концерта на Драгана във Варна върви повече от трагично. :helpsmilie: Всъщност изобщо не върви. Дали има вероятност да се отмени концертът?

Нямам идея какво се случва. Явно повечето чакат последния момент. Но то няма никаква реклама освен плакатите във Варна. Крайно недостатъчно е. Ако беше в периода на Све бих дала, щеше да я напълни и без реклама. Не знам. Във Варна не си падат особено по сръбското.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На сърбите им се прииска да правят тук в големите градове, ама няма да им се получи много.

На Брена концерта в Пловдив има бясно рекламиране, в сайтове, по будки, лафки дори в София. Чак флаери раздаваха по едно време.

 

Това тук верно ли е Илда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без реклама наистина не става, а и взеха да идват всичките големи имена, и то прекалено често и навсякъде. Това уби всичко. Извадил някой парите и вече давай - всички станаха достъпни, даже и по села и паланки. Особено такива като Весна могат да пеят буквално навсякъде, но това е излагация. Та тя е име. Жал ми стана и когато през годините напоследък виждах Бобан Здравкович в Созопол в "Диамант" да изкара някой лев, а през деня се моташе по кафенетата. Нищо. Поне си има един хит - Не долази. Сега ако изкара като Миле актуален, веднагически би напълнил всяка зала. На Миле ако не му беше Кило горе, нямаше и да помирише Арена. В същото време всички идват тук като разпрани и на халтури - повече дори, отколкото се подвизават по Сърбия. Странна тактика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално само Цеца може да си позволи да идва често, просто защото тя е със съвсем друг статут в България.

Нямаше нужда. Аман. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо, тя е на 49 - не на 79. И в новия албум има някои песни с по-младежки текстове. Не бързай да отписваш дуета - може пък да ти хареса. Заглавието си е заглавие.

Нямам идея какво се случва. Явно повечето чакат последния момент. Но то няма никаква реклама освен плакатите във Варна. Крайно недостатъчно е. Ако беше в периода на Све бих дала, щеше да я напълни и без реклама. Не знам. Във Варна не си падат особено по сръбското.

Аз се учудих като разбрах, че Драгана ще има концерт във Варна, при положение че не можа да напълни Арената. А лошото е, че няма и масов хит в България от последния албум, заради който хората да отидат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сеньоре, само да ти кажа, че Цеца пя пред няма и 300 човека лятото в Пловдив въпреки изнасилената реклама. А резила й през 2006 на Васил Левски да припомняме ли? Разбери, че някой път не става. Веднъж рехавата реклама е проблем, друг път - нещо друго. България, колкото и да е малка, е разделена на области, всяка със своите предпочитания и вкусове и е съвсем нормално някой да върви някъде повече, отколкото другаде в рамките на една и съща държава. Статут имала. Бетер английската кралица я изкарай. Слез на земята, говорим за певачки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сеньоре, само да ти кажа, че Цеца пя пред няма и 300 човека лятото в Пловдив въпреки изнасилената реклама. А резила й през 2006 на Васил Левски да припомняме ли? Разбери, че някой път не става. Веднъж рехавата реклама е проблем, друг път - нещо друго. България, колкото и да е малка, е разделена на области, всяка със своите предпочитания и вкусове и е съвсем нормално някой да върви някъде повече, отколкото другаде в рамките на една и съща държава. Статут имала. Бетер английската кралица я изкарай. Слез на земята, говорим за певачки.

Да, за сигурно 10 идвания в последните 3 години има само един концерт със слаба посещаемост, и то защото цените (ако не ме лъжат спомените) бяха супер високи и се провеждаше на паркинг.

 

А някакви концерти отпреди 10 години няма нужда да ги споменаваш. Много добре знаеш, че култа към Цеца започна с пълна сила след концерта ѝ в Арената 2014.

 

Коментирай, че е единствената, която има има успешни концерти извън пределите на Западна България, в нашия край, където сръбското не е на почит.

 

И няма какво да я изкарвам. Абсолютно всеки може да види каква популярност и репутация има Цеца сред българите. Само ти избесняваш от яд при всяко споменване на това нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се учудих като разбрах, че Драгана ще има концерт във Варна, при положение че не можа да напълни Арената. А лошото е, че няма и масов хит в България от последния албум, заради който хората да отидат.

Ми те са много зле тогава, ако биха ходили само заради един актуален хит. Не знам на Миле Китич в Арена какво са му слушали освен Кило горе. Нито е най-голямото име тук, нито там. А в същото време Брена и Драгана, които са пълнили Васил Левски през 1990 и 1991 до дупка и са пълни с хитове, у нас пълнят зали с клизма напоследък само щото нямали актуален хит... Ми... нормално ли е???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...